Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

Katyte, jei iš karto yra nepasitikėjimas, tai ir neimk. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2005 09 16, 07:49)
Katyte, jei iš karto yra nepasitikėjimas, tai ir neimk.  mirksiukas.gif


gal ir teisybe sakai. Man patiko moteris, kuri visai neturi aukles patirties biggrin.gif , oi nezinau - taip sudetinga dabar rasti aukle schmoll.gif
Atsakyti
Mano auklė turėjusi mažai patirties, bet tvarkosi liuksiškai. Tokios kaip tik labiausiai žaidžia su vaikais, nes nežino, kad jie kuo kitu gali užsiimti biggrin.gif
Atsakyti
Oi kaip sunku susirasti auklytę. Mes ieškome auklytės Kaune, Dainavoje. Pilnai darbo dienai. Kartais gal ir ilgiau, bet tai ir sumokėsim. Padėkit, mamytės. Reikėtų kuo skubiau. g.gif
Atsakyti
Rekomenduoju labai faina, jau vyresne (apie 60 metu, taciau labai gerai atrodo) aukle. Jos vardas Saule, gyvnena Zirmunuose (darba pageidautu rasti netoli kur nors). Turi darbo patiries, neseniai grizo is amerikos, kur priziurejo vaikuti nuo 3 menesiu iki 2 metu ( atrodo), jos telefonas, 2775230. Galit sakyti kad rekomendavo Egle is Didlaukio gatves ax.gif Tikrai ramus, malonus ir patikimas zmogus.
Atsakyti
Mes Kaune verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte xxx @ 2005 09 22, 16:06)
Rekomenduoju labai faina, jau vyresne (apie 60 metu, taciau labai gerai atrodo) aukle. Jos vardas Saule, gyvnena Zirmunuose (darba pageidautu rasti netoli kur nors). Turi darbo patiries, neseniai grizo is amerikos, kur priziurejo vaikuti nuo  3 menesiu iki 2 metu ( atrodo), jos telefonas, 2775230. Galit sakyti kad rekomendavo Egle is Didlaukio gatves  ax.gif  Tikrai ramus, malonus ir patikimas zmogus.


Pati jos nesamdysi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2005 09 23, 09:03)
Pati jos nesamdysi? g.gif


ne - jau sutariau su kita, kuri salia musu gyvena, matai man svarbu kad ir savaitgaliais galetu paziureti ir pan,- siaip rinkausi is dvieju finalininkiu biggrin.gif - Saules, kuria rekomenduoju ir aukle su kuria jau susitariau. Jei ka - Saules rekomendacijos jau patikrintos, tikrai geras zmogus jei kam reikia ramios, mielos auklytes
Atsakyti
QUOTE(Tuki @ 2005 09 08, 19:45)
O gal kas gali ką pasakyt apie auklę Aldoną iš Ukmergės g.,Vilnius?  g.gif  Maždaug 50-60 m amžiaus. Šiandien vaikščiojom su mažu tai pati priėjo ir pasisiūlė. Tipo ankstesnis vaikas į mokyklą išėjo tai ji ieškosi dabar darbo. Val/4 Lt.  g.gif

Manau, kad tai ta pati Aldona. Ji ir pati yra daugiavaikė mama. Aldona yra dirbusi pas vieną mano gerą pažįstamą labai ilgą laiką ir ja buvo labai patenkinta visa šeima. Aš pati bandžiau jos ieškoti, tačiau ji dabar prižiūri mažuliuką lyg tai Baltupiuose. Girdejau tik gerus atsiliepimus.
Atsakyti
Gal kas galite rekomenduoti labai skubiai gera aukle Karoliniskese 1 m. berniukui.
Tel 8-612 99004.

Labai reikia
Atsakyti
LABAI, LABAI PRASAU. doh.gif doh.gif doh.gif

Su savo aukle buvau jau liepos men. sutarusi. Ji pabuvo praeita savaite ir si pirmadieni pareiske, kad iseina. Greiciausiai pas senus seimininkus grizo. O mus ant ledo paliko. Man i darba po savaites.


LABAI LABAI PRASAU
Atsakyti
QUOTE(Radiste @ 2005 09 21, 18:16)
Oi kaip sunku susirasti auklytę. Mes ieškome auklytės Kaune, Dainavoje. Pilnai darbo dienai. Kartais gal ir ilgiau, bet tai ir sumokėsim. Padėkit, mamytės. Reikėtų kuo skubiau. g.gif

Jei dar neradai, tai paskambink tikrai puikiai auklei, jai 56 metai. Jos tel nr. 863059471
Atsakyti