Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

Niu va, ir man tenka atsisakyt savo aukles, kuri buvo rekomenduota forumietes CRAZY verysad.gif ..Taip isejo, kad buvom sutarusios, jog ji pas mane dirbs nuo rugsejo, pries tai menesi pas mus ta proga atsventem, viska aptarem. Moteris tikrai mylinti vaikus, kaip ji sako, nemazai nusvilusi nuo kai kuriu vaikeliu tevu, kuriu buna, zinoma, visokiu..Viskas buvo tarp musu galutinai sutarta, taciau netiketai pasikeite aplinkybes, ir mano anyta nusprende i Anglija uzdarbiaut daugiau nebevykt, todel labai nori pati uzauginti pirmaji anukeli mirksiukas.gif . Niu o mano auklyte kaip ir liko be darbo...Ji, zinoma, isisizeide ant musu...grauzia mane sazine, kad taip isejo, bet kitaip nieko pakeist negaliu blush2.gif verysad.gif . Todel rekomenduoju ja kaip aukle, man rekomenduota, kuria issikovojau ir ne del savo kaltes nagaliu pazado ivykdyti.. verysad.gif . Skambinkit jai tos, kurioms reikia aukles nuo rugsejo: Elvyra 860259626. 4u.gif
Atsakyti
Tiesa, auklyte Kaune ax.gif
Atsakyti
Man labai reikia valandines aukles. Vaika is darzo pasiimti ir pora valandu pabuti. darzas Karoliniskese, o gyvenam mes Antakalnyje... doh.gif galetu vaikas ir pas aukle pora valandu pabuti, o jei reiktu namie, tai nuveztume ir parveztume. Tik vaikas tai judrus, geriau jaunesne. Gal kas galit rekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(Čėska @ 2005 08 23, 17:59)
Rekomenduoju tikrai gera auklyte, dirbo pas mano drauge.Smulkiau cia



Auklyte jau uzimta ax.gif Aciu, Ceska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuks! @ 2005 08 25, 20:48)
Auklyte jau uzimta  ax.gif  Aciu, Ceska  4u.gif


O kada susitarėt? Vakar su ja kaip tik kalbėjau - sakė turi daug pasiūlymų, bet nesakė, kad jau susitarus...
Atsakyti
QUOTE(Ausyte1 @ 2005 08 26, 12:36)
O kada susitarėt? Vakar su ja kaip tik kalbėjau - sakė turi daug pasiūlymų, bet nesakė, kad jau susitarus...



Ta pacia diena kai parasytas mano postas tongue.gif .
Aukle man snd skambino ir sake, kad sulaukia daug skambuciu, todel dar karta skelbiu, kad aukle jau uzimta blush2.gif
Atsakyti
[ir man smalsu nes laikas arteja kai jos ir mums reikes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwa @ 2005 08 25, 09:58)
Niu va, ir man tenka atsisakyt savo aukles, kuri buvo rekomenduota forumietes CRAZY verysad.gif ..Taip isejo, kad buvom sutarusios, jog ji pas mane dirbs nuo rugsejo, pries tai menesi pas mus ta proga atsventem, viska aptarem. Moteris tikrai mylinti vaikus, kaip ji sako, nemazai nusvilusi nuo kai kuriu vaikeliu tevu, kuriu buna, zinoma, visokiu..Viskas buvo tarp musu galutinai sutarta, taciau netiketai  pasikeite aplinkybes, ir mano anyta nusprende i Anglija uzdarbiaut daugiau nebevykt, todel labai nori pati uzauginti pirmaji anukeli mirksiukas.gif . Niu o mano auklyte kaip ir liko be darbo...Ji, zinoma, isisizeide ant musu...grauzia mane sazine, kad taip isejo, bet kitaip nieko pakeist negaliu blush2.gif  verysad.gif . Todel rekomenduoju ja kaip aukle, man rekomenduota, kuria issikovojau ir ne del savo kaltes nagaliu pazado ivykdyti.. verysad.gif . Skambinkit jai tos, kurioms reikia aukles nuo rugsejo: Elvyra 860259626.  4u.gif

įdomu, ar 5mėn vaikelį ji sugebėtų prižiūrėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Janike @ 2005 09 02, 11:43)
įdomu, ar 5mėn vaikelį ji sugebėtų prižiūrėti? g.gif


na, as savo 4 menesiu mergaite palikinejau 20 metu merginai... Viskas liux...
Atsakyti
Skubiai reikėtų auklės Vilniuje, Karoliniškėse.
reikėtų parvesti 10.30 mergaitę iš mokyklos namo ir su ja pabūti. Jeigu susirgtų mažasis, kuris lanko darželį, reikėtų prižiūrėti ir jį.
Reikia labai skubiai. Gali būti laikinai (mėnesį ar du), jeigu norės tęsti darbą, galės dirbti ir visą laiką.
Siūlyti 8634 74257 arba į až.
Atsiprašau, kad visose temose prirašiau tokių pačių skelbimų, bet nebežinau, ko griebtis. Ryte mūsų auklė pranešė, kad jai atsitiko nelaimė, negalės dirbti mažiausiai mėnesį. Kaip paskui bus - neaišku. O man rytoj į darbą...
Gal yra Karoliniškėse mamyčių, kurios galėtų, prižiūrėdamos savo vaikutį, nors tą mano pirmokę "pašefuoti"....
Ačiū.
Atsakyti
[QUOTE]Labukas mamytės.Gal galėtumėt rekomenduoti gerą auklyte mano dviems berniukams. 4u.gif Kol kas reikia 3-4 val. per dieną.Gyvename Vilniuje,Fabijoniškėse.Reikia sąžiningos ir mylinčios vaikučius moters.Atlyginimas po 7.5 Lt už valandą,taigi per mėnesį - apie 600 Lt. O palikinėčiau vienus vaikučius su aukle tik 1-2 val, ir tai ne kas dieną.Todėl tegul nesibaimina,kad nesugebės susitvarkyti biggrin.gif Berniukai mažučiai, bet geručiai-vyresniąjam 2m.4mėn., mažuliui 10 mėn.Reikia tik iš "Baltojo sąrašo",todėl nerašau į bendrus skelbimus ax.gif /QUOTE]
Atsakyti
cry.gif sad.gif liabukas visiems, echt noriu pasiguosti, kaip nesekmingai ieskau aukles, ajajai cry.gif cry.gif turejau superine auklyte, jauna, grazi, simpatiska, pareiginga, niu as ja vadinau aukseliu ir ji buvo ne tik mano vaikuciui kaip sesyte bet man kaip drauge, bet va isvyko ji i uzsieni ir likau be jos:((((((( cry.gif dabar jau antra leliuke turiu ir reikia pagalbos. Bet ji gristi zada tik spalio pabaigelej ir dar viena problemike kad negales pas mane dirbti nes man reikia visai darbo dienai o ji laisva tik po pietu ir vakarais niu gal ir savaitgaliais. Mano sunus tai jus matytumet, kad ir kokia beparvedu aukle vos neisveja, nors jau didelis, sako noriu savo sesytes, nes ji jam ir pamokeles padedavo ruosti ir prisigalvodavo ant tiek zaidimu, gristu namo o jis i mane su vyru net neziuri, pasistate jiedu is kedziu nama ir zaidzia o man net tokia mintis nekildavo kad galima sitaip sudominti vaika:) o dabar man taip reiktu jos cry.gif cry.gif ji turi daug patirties su leliukais ir mazais vaikais tai butu man ji tikras auksas ir vel bet. cry.gif

nezinau kaip jum su tom auklem, bet as ant tiek prisirisau prie senosios kad prie visu priekabiauju ir tikrai lyginu savo aukseli su jom, viena atrodo jau radau, palikau su vaiku, ir grizau netiketai patikrinti, o ji sau kalba telefonu mano sunus kambari uzsidares ozius rodo, o budavo vos pamato musu auklyte tai nuo kaklo nenusikabina.....didele problema, niu man reikai aukles kad ji padetu su kudikiu bet ir vyresni pamokytu, bet pasirinkimas ant tiek mazas cry.gif jei turit kokiu pasiulymu gal galit parasyti i si foruma, o gal yra norinciu ??naiviai tikiuosi. ec"h mano auklyte kaip gris tai jau pazadejo aplankyti kaip tik atsilaisvins ant tiek miela ir gabi vaikus uzimti. neiskenciau neparasius, o kiek zinau ji ir mokinasi dabar ir aukle pabuna uzsienyje, super mergina thumbup.gif
Atsakyti