Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

g.gif ..paskaičiau ir pagalvojau, kad kol dar pati nesilaukiu, tai galėčiau pabūti kieno nors aukle, nes nieko nedirbu blush2.gif (sėdžiu namie, tvarkau kambarius ir laukiu vyro grįžtant iš darbo)... Šiaip vieną vasarą, prieš du metus su pusesere teko pabūti auklėmis vienoje stovykloje ir prižiūrėti būrį vaikų smile.gif Bet mes su jais tik žaisdavom, piešdavom, melsdavomės, eidavom maudytis į ežerą ir panašiai. Galima sakyti nieko rimto, man būtų įdomu pajusti, ką reiškia būti mamyte smile.gif ax.gif
Atsakyti
Na, atrodo, pagaliu išsirinkom auklę. Jei neapgaus agentūros rekomendacijos ir mano nuojauta, tai turėsim superinę auklę. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nirvana @ 2005 06 15, 18:56)
g.gif ..paskaičiau ir pagalvojau, kad kol dar pati nesilaukiu, tai galėčiau pabūti kieno nors aukle, nes nieko nedirbu  blush2.gif (sėdžiu namie, tvarkau kambarius ir laukiu vyro grįžtant iš darbo)... Šiaip vieną vasarą, prieš du metus su pusesere teko pabūti auklėmis vienoje stovykloje ir prižiūrėti būrį vaikų smile.gif Bet mes su jais tik žaisdavom, piešdavom, melsdavomės, eidavom maudytis į ežerą ir panašiai. Galima sakyti nieko rimto, man būtų įdomu pajusti, ką reiškia būti mamyte smile.gif  ax.gif
ax.gif Sveikute,as gavau nuo jusu zinute,bet kadangi esu naujokas tai sugebejau kazkokiu budu ja istrinti.jei galite parasykite dar karta.P.S.zinoma jei nesuradote dar nieko. :rolleyes:Parasykite man savo tel.nr.Mes gyvename Pilaiteje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita02 @ 2005 05 09, 10:53)
Gal truputį vėlokai, bet siūlau savo auklę, ji bus laisva nuo liepos mėn.

Redaguoti kažkodėl neleidžia, bet noriu parašyti, kad mano auklė jau užimta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meduzele @ 2005 05 26, 10:23)
Labai įdomu, net jei tai ir nuo lapkričio. Man taip reikia super auklės thumbup.gif , visos turi o mes dar ne verysad.gif Nenorėčiau būti įžūli,bet gal galečiau pasiteirauti ką nors apie ją, kuo ji tokia gera? Ar užsiima su vaikiu, kokio amžiaus?



Ir man labai reikia aukle Kaune, gal galeciau gauti koordinates?
Atsakyti
na tikrai šioje temoje nebeliko baltųjų auklių pasiūlos tongue.gif
tad jei turite kas ką parekomenduot rašykite! Galite ir man i AZ tongue.gif ax.gif
Man reikia Vilniuje (Kalnenų gyvenviete - tarp Naujosios Vilnios ir Rasų kapiniu), bernužėliui dar tik 7 mėn., auklės reikėtu nuo rugpjūčio.
mes gyvenam nuosavam name, tad visada yra kur pasivaikščiot grynam ore, savas kiemas, žodziu dirbti turėtų būti smagu - tad rašykit kas norit savo "baltąją" auklę atiduot i geras rankas tongue.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inge: 11 liepos 2005 - 15:04
Gal kas nors gali pasiulyti jauna aukle nuo rugpjucio pabaigos?
Jauna, nes gyvename 6-tame aukste ir lifto pas mus nera ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutata: 12 liepos 2005 - 22:35
Ir aš labai laukčiau pasiūlymų blush2.gif - mano mergytei reikia geros švelnios auklytės nuo rugsėjo mėn.
Atsakyti
QUOTE(Indira @ 2005 06 17, 15:31)
Na, atrodo, pagaliu išsirinkom auklę. Jei neapgaus agentūros rekomendacijos ir mano nuojauta, tai turėsim superinę auklę.  thumbup.gif


ax.gif Norėčiau paklausti kiek kainuoja aukle iš agentūros ir kaip vyksta atranka.Ačiū
Atsakyti
Labai reikės auklės nuo spalio mėn visai dienai,aš turiu SUPER AUKLĘ,bet ji išvažiuoja vaikui jau 2.m,3 mėn,net nežinau ką daryti ,kaip vaikui dabar reikės priprasti prie naujos auklės jam turbut bus šokas
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2005 07 20, 08:58)
Labai reikės auklės nuo spalio mėn visai dienai,aš turiu SUPER AUKLĘ,bet ji išvažiuoja vaikui jau 2.m,3 mėn,net nežinau ką daryti ,kaip vaikui dabar reikės priprasti prie naujos auklės jam turbut bus šokas


Nemanai,kad vaikas jau gali ir i darzeli eiti tokiu metu?
Atsakyti
Sveikos, labai labai reikia baltos aukles nuo spalio menesio 6 men mergairei.
Gal baigia dirbti pas ka nors gera aukle?
Gyvename Grigiskese nuosavame ka tik pastatytame name, del aukles salygu sutarsime kuo palankiausiai.
Laukiu Jusu laisku, iki
nestuke.gif
Atsakyti