Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis auklių sąrašas

Be to, turiu gerą auklę, tai jeigu ką - prisiminkit mano nicką, ir perleisiu, kai apnėštėsiu ir pačiai nebereikės - gal po pusmečio, gal po metų... biggrin.gif Gyvenu pajūryje... mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas nors galėtų rekomenduoti BALTĄ AUKLĘ Kaune. Vasarą kaip ir reikėtų grįžti į darbelį, bet nėra kam savo lialiaus palikti. Bet kam tikrai neatiduosiu prižiūrėti. Per skelbimus nesaugu. Būčiau labai dėkinga, jei kas nors parekomenduotų patikimą žmogų.
Atsakyti
Ir mūsų auklytė superinė thumbup.gif Bet greičiausiai nuo lapkričio teks su ja atsisveikint - pati turėčiau išeit atostogų savo antro bambyziuko gimdut ir augint smile.gif Šiaip pasvarstau, jei brangiausiasis iki tol pinigėlių pradės daugiau uždirbt, gal ir atostogų metu auklytė pasilaikyt g.gif Nes kitos tokios tai tikrai neberasim, kai vėl reikės.. sad.gif Bet jeigu vis tik turėsim ją paleist, tai tikrai rekomenduot galėsiu smile.gif Tiesa, čia Kaune...
Atsakyti
Labai įdomu, net jei tai ir nuo lapkričio. Man taip reikia super auklės thumbup.gif , visos turi o mes dar ne verysad.gif Nenorėčiau būti įžūli,bet gal galečiau pasiteirauti ką nors apie ją, kuo ji tokia gera? Ar užsiima su vaikiu, kokio amžiaus?
Atsakyti
QUOTE(meduzele @ 2005 05 26, 10:23)
Labai įdomu, net jei tai ir nuo lapkričio. Man taip reikia super auklės thumbup.gif , visos turi o mes dar ne verysad.gif Nenorėčiau būti įžūli,bet gal galečiau pasiteirauti ką nors apie ją, kuo ji tokia gera? Ar užsiima su vaikiu, kokio amžiaus?


Na, jai 63, bet ji tikrai nėra kokia sugurus senučiukė - atvirkščiai, jaunatviška, visada pasitempus, niekada nepasakys, kad jai sunku vaiką ant rankų paimt (nors mūsų mažulytė toli gražu ne iš lengvųjų biggrin.gif ) - žodžiu, jei nežinočiau, tikrai jai tiek metų neduočiau. O su vaiku tai užsiima super - mūsų dukrytei dar nė 2 nėra, bet ji pažįsta praktiškai visas raides, skaičius, moka suskaičiuot iki 10, net pirštukų pavadinimus jau žino, krūvą dainelių moka smile.gif Aišku, tai iš dalies ir mūsų su vyru pastangos wink.gif , bet didelė dalis - ir auklytės, nes j vis tik didžiąją laiko dalį su vaiku praleidžia. Iš vis, man kartais atrodo, kad ji net daugiau kantrybės su vaiku turi, nei mes su vyru smile.gif Ji pas mus jau metus laiko, bet nė vieno priekaišto jai neturėjau.
Kai tarėmės dėl darbo, tai tik pageidavau, kad vaiku rūpintųsi + valgyt jai padarytų, dėl jokių buities darbų nesitarėm. Bet ji mums ir rūbus išlygina, kai vaikas miega, ir kartu su dukryte dulkes pravalo, prasiurbia - mažąjai čia gi puiki atrakcija. Ir blynus jos kartu mėgsta kept tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Leda @ 2005 05 26, 13:49)
Na, jai 63, bet ji tikrai nėra kokia sugurus senučiukė - atvirkščiai, jaunatviška, visada pasitempus, niekada nepasakys, kad jai sunku vaiką ant rankų paimt (nors mūsų mažulytė toli gražu ne iš lengvųjų  biggrin.gif ) - žodžiu, jei nežinočiau, tikrai jai tiek metų neduočiau. O su vaiku tai užsiima super - mūsų dukrytei dar nė 2 nėra, bet ji pažįsta praktiškai visas raides, skaičius, moka suskaičiuot iki 10, net pirštukų pavadinimus jau žino, krūvą dainelių moka  smile.gif Aišku, tai iš dalies ir mūsų su vyru pastangos  wink.gif , bet didelė dalis - ir auklytės, nes j vis tik didžiąją laiko dalį su vaiku praleidžia. Iš vis, man kartais atrodo, kad ji net daugiau kantrybės su vaiku turi, nei mes su vyru smile.gif Ji pas mus jau metus laiko, bet nė vieno priekaišto jai neturėjau.
Kai tarėmės dėl darbo, tai tik pageidavau, kad vaiku rūpintųsi + valgyt jai padarytų, dėl jokių buities darbų nesitarėm. Bet ji mums ir rūbus išlygina, kai vaikas miega, ir kartu su dukryte dulkes pravalo, prasiurbia - mažąjai čia gi puiki atrakcija. Ir blynus jos kartu mėgsta kept  tongue.gif

Nu tai vat aš irgi negaliu atsisakyt minčių, kad jei reiks išeit atostogų, reiktų ir auklę pasilikt... net nežinau, bet tokios mintys peršasi, kad norėsis pailsėt, sau laiko skirt, ir mažajam, o pirmasis vaikas jausis dėmesiu nuskriaustas, nes dienos režimą turės reguliuotis pagal mažąjį... todėl ir galvoju, kad būtų gal geriau pasilaikyt, kad eitų į lauką ir užsiiminėtų toliau, nepriklausomai nuo mažojo leliaus dienos grafiko... Ar yra taip darančių, ir ar nesigauna trinties tada tarp dviejų šeimininkių namuose? g.gif smile.gif
Atsakyti
Jeckau, jeckau kaip gerai kas turit ir dar superines auklytes. Va ir mums laikas pribrendo ieskotis tokios nes nuo rugsejo planuoju gristi i darbeli. Tai gal turit kas kokia atliekama baltaja? Jos reiktu Balsiuose prie Zaliuju ezeru Vilniuje.
Atsakyti
Sveikutes,
Gal galetumete parekomenduoti kokia aukle Vilniuje? Reikia jau dabar arba po poros menesiu.
Labai dekoju.
Atsakyti
Mes taip pat ieskom l. geros aukles 5 menesiu dukrytei Pasilaiciuose Vilniuje. tel. 8-600 19160
Atsakyti
gal kas galit rekomenduot BALTĄJĄ AUKLĘ, Kaune Šilainių mikr. Mano pypliukei metai sueis rugpjūčio viduryje ir aš turėsiu ją palikus kulniuot darban cry.gif . Labai nesinori palikti su nepatikimu žmogum.
Atsakyti
As jau nebesuprantu: ar cia skelbimu lenta, ar info apie gerasias aukles g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2005 06 14, 08:11)
As jau nebesuprantu: ar cia skelbimu lenta, ar info apie gerasias aukles g.gif


2 in 1 mirksiukas.gif
Atsakyti