Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

Na bandau kelti sunycio megstamo megstuko nuotraukyte, aciu uz pagalba....


user posted image
Papildyta:
Dar viena nuotraukyte tik jau is sono


user posted image

Atsakyti
[quote=Irma77,2008 01 26, 23:59]
Na bandau kelti sunycio megstamo megstuko nuotraukyte, aciu uz pagalba....

Tikrai sauniai sugalvojai ,originali ideja thumbup.gif Ir manekenas koks thumbup.gif Saunuole mamyte clap.gif
Atsakyti
sveikos darbstuoles 4u.gif peskaiciau visa temuke ir ka jus manot doh.gif uzsikabliavau mirksiukas.gif eisiu ir as samo maziukui kokia grozybe nunarplioti mirksiukas.gif o paskui butinai pasirodysiu blush2.gif
Atsakyti
Irma77 gražus megztukas, labai tinka tavo sūnui thumbup.gif .
Atsakyti
Aciu uz pagyras. Gal kas dar panaudos tokia ideja.
Atsakyti
labas mezgejėlės 4u.gif
kokių čia grožybių prisižiūrėjau wub.gif aš tai tik pradedančioji, mezgu šalikus, kas yra lengviausia blush2.gif bet va, savo pipirui pirmą mezginį nunarpliojau ax.gif kadangi iki megztinio dar nedaaugau, tai numezgiau liemenę ir šaliką rolleyes.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Grazus darbeliai 4u.gif Puiki pradzia,saunuole thumbup.gif Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
sveikos mezgejeles 4u.gif baigineju vyresneliui megstuka ir toliau noreciau numegzt 5m dukrytei sarafaniuka ax.gif tik va nzn kiek akiu reik rinkti ir kaip megsti cry.gif gal kuri galetu padeti g.gif
Atsakyti
Kaip šaunu kad tiek mamyčiu puošia savo turta,labai daug gražių darbeliu 4u.gif
O čia mano viresnėlės mėkstama liemenė user posted image]liemenė[/URL]
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2008 01 27, 20:39)
sveikos mezgejeles 4u.gif baigineju vyresneliui megstuka ir toliau noreciau numegzt 5m dukrytei sarafaniuka ax.gif tik va nzn kiek akiu reik rinkti ir kaip megsti cry.gif gal kuri galetu padeti g.gif

Akys priklauso nuo siulų ir virbalų storio ax.gif Aš prieš pora dienelių numezgiau sarafanuką 15 mėn. dukrelei, o dabar pradėjau ir užbaigiau priekį -12 m. dukrai. Pirmajai apmečiau 60 akių, o antrajai 80 ir labai thumbup.gif . Mezgu maždaug nuo pažastėlių viską kaip priklauso į viršų su kakliuko išėmimu ir užbaigiu, o paskui surenku akis nuo ten kur pradėjau ir mezgu į apačią, kad lengvai išplatėtų.
Atsakyti
user posted image


ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 01 26, 22:59)
Na bandau kelti sunycio megstamo megstuko nuotraukyte, aciu uz pagalba....

Labai originalu... wub.gif o kaip tu ta dzinsa prie megztinio pritaisei... blush2.gif

QUOTE(spyglis2 @ 2008 01 27, 14:10)
labas mezgejėlės  4u.gif
kokių čia grožybių prisižiūrėjau  wub.gif aš tai tik pradedančioji, mezgu šalikus, kas yra lengviausia  blush2.gif bet va, savo pipirui pirmą mezginį nunarpliojau  ax.gif kadangi iki megztinio dar nedaaugau, tai numezgiau liemenę ir šaliką  rolleyes.gif

wub.gif

QUOTE(Otilija3 @ 2008 01 27, 21:19)
Kaip šaunu kad tiek mamyčiu puošia savo turta,labai daug gražių darbeliu 4u.gif
O čia mano viresnėlės mėkstama liemenė

labai grazu... saunuole... mirksiukas.gif

QUOTE(koti @ 2008 01 27, 23:32)

thumbup.gif
Atsakyti