Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

QUOTE(eglytelyte @ 2008 01 26, 02:32)
Sveikutes mezgejeles.
As irgi pasigirt noriu tik nemoku nuotraukytes normaliai ikelt bet gal rodys. Cia mano antklodyte busimam lialiukui smile.gif

pasakiskai grazu... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2008 01 26, 03:32)
Sveikutes mezgejeles.
As irgi pasigirt noriu tik nemoku nuotraukytes normaliai ikelt bet gal rodys. Cia mano antklodyte busimam lialiukui :)http://s249.photobucket.com/albums/gg240/eglytelyte/darbeliai/?action=view&current=CIMG3124.jpg


Nu jau koks grozis wub.gif wub.gif saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Oi mamytės, kokius grožius sugebat numegzti. Vis lendu ir lendu pasižiūrėti, ką dar naujo numezgėt. Tiek idėjų kyla, tik kad nespėju jų įgyvendinti. O kada jūs mezgat? ar vaikiukai leidžia jums virbalais mojuoti, siūlų kamuolių nenuridena? Aš tai galiu megzt kai vaikas miega, o to laiko tiek nedaug...
Atsakyti
EGLYTELYTE, TAVO DARBELIS wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif NET ZODZIU TRUXTA wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu labai uz pagyras smile.gif Bet jau privargau su tuo paveiksliuku tai siaubas... doh.gif
Atsakyti
gal kas zinot koki linka ar turit schemute sukneles mazylei. domina tiek nertos tiek megztos
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2008 01 26, 16:23)
gal kas zinot koki linka ar turit schemute sukneles mazylei. domina tiek nertos tiek megztos

Aš šitą temą peržiūrėjau, tai buvo įdomių variantų.sukneles
Atsakyti
Eglytelyte, Viliuteee kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, ir as noreciau pasigirti ir pasirodyti. Vaikinui (9 metai) numezgiau megztuka, kombinavau kartu su dzinsu. Ir kadangi jam labai patiko toks mano darbelis tai uzsiprase "tokio paties tik be rankoviu". Tai dabar jau ir sita baigineju.

Gal kas galetu padeti su nuotraukytes ikelimu?
Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2008 01 26, 03:32)
Sveikutes mezgejeles.
As irgi pasigirt noriu tik nemoku nuotraukytes normaliai ikelt bet gal rodys. Cia mano antklodyte busimam lialiukui :)http://s249.photobucket.com/albums/gg240/eglytelyte/darbeliai/?action=view&current=CIMG3124.jpg

Labai graži antklodytė wub.gif thumbup.gif
o gal kuri mezgejele turi skaiciuku schemu?mezgu savo maziui megstuka ir noriu skaiciukus ismegst,bet niekur nerandu schemu.jei kuri turit,buciau labai dekinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 01 26, 19:53)
Sveikutes, ir as noreciau pasigirti ir pasirodyti. Vaikinui (9 metai) numezgiau megztuka, kombinavau kartu su dzinsu. Ir kadangi jam labai patiko toks mano darbelis tai uzsiprase "tokio paties tik be rankoviu". Tai dabar jau ir sita baigineju.

Gal kas galetu padeti su nuotraukytes ikelimu?

http://keep4u.ru/ kelk per čia. Nukopijuosi trečią eilutę kodo.
Atsakyti
QUOTE(eglytelyte @ 2008 01 26, 00:32)
Sveikutes mezgejeles.
As irgi pasigirt noriu tik nemoku nuotraukytes normaliai ikelt bet gal rodys. Cia mano antklodyte busimam lialiukui smile.gif


Fantastika thumbup.gif Ir idėja, ir atlikimas drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti