Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

QUOTE(koti @ 2008 01 16, 21:02)
user posted image
user posted image
user posted image
Paltukai  4u.gif

super thumbup.gif
Atsakyti
Kaipčia yra. "Drabužėliai vaikams 5 dalis "yra dvi temos. Vieną kartą pažiūrėjau - vieni mezginiai, kitą kartą - kitus matau. Galvojau, man kažkas negerai. biggrin.gif Bet ne, tikrai dvi temos vienodos paraleliai eina.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2008 01 17, 16:44)
Kaipčia yra. "Drabužėliai vaikams 5 dalis "yra dvi temos. Vieną kartą pažiūrėjau - vieni mezginiai, kitą kartą - kitus matau. Galvojau, man kažkas negerai. biggrin.gif  Bet ne, tikrai dvi temos vienodos paraleliai eina.

nu tikrai, dabar ir aš pastebėjau doh.gif Šitai dar iki pabaigos nemažai liko, o jau nauja sukurta doh.gif Kaip čia taip?g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2008 01 17, 14:50)
Įdomus megztukas su pirštinytėmis.

Štai ką reiškia įdomi detalė - net paprastą drabužėlį padaro išskirtiniu thumbup.gif
Atsakyti
Merginos grįžkit prie dar neužbaigtos temos "Drabužėliai vaikams (5 dalis). Kažkaip be ryšio gaunasi- dabar dvi temos atidarytos.
Drabužėliai vaikams (5 dalis)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ai-and-ai: 17 sausio 2008 - 16:46
QUOTE(neringata @ 2008 01 17, 16:59)
nu tikrai, dabar ir aš pastebėjau doh.gif Šitai dar iki pabaigos nemažai liko, o jau nauja sukurta doh.gif  Kaip čia taip?g.gif

Kažkas persistengė. Rašiau anksčiau moderatorei, kad sujungtų, bet matyt to nepadarė.
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2008 01 17, 10:34)
Iš kokių čia siūlų megzta? Atrodo labai minkštai smile.gif Gal nesunku būtų įdėt vidurinės pynės schemą ir to kraštelio, rėminančio vidurinę pynę, ten dvi sukeistos?

Siūlai NAKO 4u.gif
Vidurinės pynės scema:
user posted image
O kraštelis - dvi sukeistos akys.

QUOTE(momima @ 2008 01 17, 10:38)
bigsmile.gif Nu ir grozis thumbup.gif taip siltai,minkstai,svelniai atrodo wub.gif

AČIŪ wub.gif
Atsakyti
as irgi pirmam puslapy jau klausiau kas cia per betvarke? siaip panos tai atsakant i zinutes nuotraukos irgi istrinamos...negrazu pazeidinet tverka...
Atsakyti

IDEDU PAZIURETI MEGSTUKA MERGAITEI SAVO. NESENAI BAIGIAU, TIK TRUKSTA DAR SAGU. LABAI NORECIAU KELNYTES KOMPLEKTUKUI NUMEGSTI, BET NEMOKU, NET NEISIVAIZDUOJU NUO KO PRADET.... GAL KAS GALETU NUORODA SU SCHEMA IDETI... ACIU mirksiukas.gif

http://images32.fotk...EGSTINIS-vi.jpg
Atsakyti
Šaunus megztukas wub.gif
Atsakyti
megztukas mano sūnui,tik modelis nesutiko veido rodyt
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 01 17, 20:05)
megztukas mano sūnui,tik modelis nesutiko veido rodyt


labai grazu... thumbup.gif
Atsakyti