Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

Mano paskutinis darbelis 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Iš kokių čia siūlų megzta? Atrodo labai minkštai smile.gif Gal nesunku būtų įdėt vidurinės pynės schemą ir to kraštelio, rėminančio vidurinę pynę, ten dvi sukeistos?
Atsakyti
QUOTE(laurencija000 @ 2008 01 17, 10:54)
Mano paskutinis darbelis  4u.gif


bigsmile.gif Nu ir grozis thumbup.gif taip siltai,minkstai,svelniai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2008 01 17, 01:11)
stai mano darbelis vyresneliai 4u.gif  blush2.gif
user posted image

grazu thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui Merginos už pagyrimus drinks_cheers.gif Aš irgi neturiu kam megzti unsure.gif Mezgu iš fantazijos,o paskui siūlau pirkti lotuliukas.gif ,kai pamato mano projektėlius tada jau ir užsakymų gaunu mirksiukas.gif

Siūliukai paltukams dazniausiai acrilaninei nes jie lengvučiai,minkštučiai,gerai skalbiasi ir džiūsta (tik lyginti nereika).
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2008 01 17, 11:48)
Siūliukai paltukams dazniausiai acrilaninei nes jie lengvučiai,minkštučiai,gerai skalbiasi ir džiūsta (tik lyginti nereika).

Kad gražu, tai nenuginčijama, bet ar ne per šalti paltukams? g.gif
Atsakyti
Na bet šitie paltukai pritaikyti žiemos metu patalpose kuriose taupomas šildymas vaikščioti lotuliukas.gif ,o lietuvišką pavasarį - tai kaip tik biggrin.gif
Atsakyti
Koti - čia man dar vienas klausimukas iškilo, o nerdama paltuką ties liemeniu siaurini, ar visą paltuką neri tiesiai g.gif
Iškarto dėkavoju wub.gif
Atsakyti
Koti, jerguteliau koksai grozis bigsmile.gif thumbup.gif , as irgi kaupiuosi mumegzt ar nunert po paltuka savo panytems wub.gif .
Vaidilute, labai grazi palaidine. Parodyk kaip ant manekenes atrodo bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
Įdomus megztukas su pirštinytėmis. Gal sesers pagrandukui reiks numegzti. Tikrai nematytas, kitoks. Patiko man.
Atsakyti
Vaidilute kaip grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2008 01 16, 22:02)
user posted image
user posted image
user posted image
Paltukai  4u.gif

vau!!!! bigsmile.gif labai grazus paltukai...
Papildyta:
QUOTE(InGridutia @ 2008 01 15, 13:48)
Sveikutės smile.gif Aš šiaip ne mezgėja, tik prijaučianti ir šiaip tik nėščia būdama sugalvojau paimti į rankas virbalus  blush2.gif  Tai vieną kartą mokiausi pynes megzti ir va pasidemonstruosiu kas išėjo  blush2.gif
user posted image

SAUNUOLE!!! LABAI GRAZU!!!
Atsakyti