Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

Sveikos mergaites mirksiukas.gif
Numezgiau savo mergytei liemene, nieko ypatingo,bet man tai jau sis tas,nes mezgeja as tai tik siaip sau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitasta: 06 lapkričio 2007 - 13:40
QUOTE(jurgitasta @ 2007 11 06, 14:39)
Sveikos mergaites mirksiukas.gif
Numezgiau savo mergytei liemene, nieko ypatingo,bet man tai jau sis tas,nes mezgeja as tai tik siaip sau blush2.gif

Šaunuolė, kaip pradžiai, labai neblogai biggrin.gif O tobulėti ribų nėra mirksiukas.gif


Aš irgi pabaigiau vieną megztuką iš bukle siūlų smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aš štai tokius pernai savo gražuolytei numezgiau user posted image user posted image
Atsakyti
Fiona35... megztukai labai fainuciai, bet jau modeliukas... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 11 06, 19:44)
Šaunuolė, kaip pradžiai, labai neblogai  biggrin.gif O tobulėti ribų nėra  mirksiukas.gif
Aš irgi pabaigiau vieną megztuką iš bukle siūlų  smile.gif


Aciu 4u.gif . Pasikartosiu dar karteli,kad tavo darbeliai mane tiesiog zavi. Man iki taves dar taaaaaaaip toli,o gal ir nepasiekiama doh.gif unsure.gif


QUOTE(fiona35 @ 2007 11 07, 00:45)
Aš štai tokius pernai savo gražuolytei numezgiau


Labai grazu wub.gif thumbup.gif , ypac tas rozinis megztukas wub.gif . Taip kruopsciai numegzta bigsmile.gif . Gal gali paaiskint kaip nuleidineji akis,kad gavosi taip proporcingai ta istriza vieta. Kaip pasiskaiciuot, kas kiek eiliu reikia nuleist akis? Jei supratai ka norejau paklaust,paaiskink doh.gif 4u.gif
Atsakyti
asveikos, super mamos. Leiskite ir man pasigirti ax.gif

http://public.fotki....iniai-dukrytei/
Atsakyti
QUOTE(margarita_nom @ 2007 11 07, 11:35)
asveikos, super mamos. Leiskite ir man pasigirti  ax.gif

http://public.fotki....iniai-dukrytei/


Tikrai labai šaunūs darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 11 07, 03:02)
Aciu 4u.gif . Pasikartosiu dar karteli,kad tavo darbeliai mane tiesiog zavi. Man iki taves dar taaaaaaaip toli,o gal ir nepasiekiama doh.gif  unsure.gif
Labai grazu  wub.gif  thumbup.gif , ypac tas rozinis megztukas  wub.gif . Taip kruopsciai numegzta bigsmile.gif . Gal gali paaiskint kaip  nuleidineji akis,kad gavosi taip proporcingai ta istriza vieta. Kaip pasiskaiciuot, kas kiek eiliu reikia nuleist akis? Jei supratai ka norejau paklaust,paaiskink  doh.gif  4u.gif

Ačiū ax.gif Turiu tokia seną knygą-"Mezgimo abėcėlė",pagal ją mezgu visas lenktas linijas,rankovių išėmimus.Reikia suskaičiuot kiek akių bus per petuką ir kiek akių apačioj,ties ta vieta,nuo kurios pradedam siaurint.Apskaičiuot skirtumą(pvz.:24a.) Toliau išmatuoti aukštį(ilgį),kiek nuleidinėsim(pvz.:34cm).Toliau 34cm:24(akių skirtumo)=1,4cm.Tada apskaičiuoti,kiek kraštinių bus1,4cm ilgio atkarpoje.Pvz.gaunam 3,tai atitinka 6 eiles,vadinasi nuleidinėt reikia kas šeštą eilę.Bet aš dar visada primatuoju mezgant,ir koreguoju. karsta.gif Tikiuosi suprantamai paaiškinau blush2.gif .O kraštelį apnėriau "vėžlio žingsniu",iš blogosios pusė prisiuvau medvilninę juostelę,kad nesitemptų(būna pirkt siuvimo reikm).Kas kiek nuleidinėjau šitm megztiniui neprisimenu,nes pernai mezgiau,bet greičiausiai kas 4e.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fiona35: 07 lapkričio 2007 - 10:23
QUOTE(fiona35 @ 2007 11 06, 23:45)
Aš štai tokius pernai savo gražuolytei numezgiau

labai gražu, fiona35, šaunūs darbeliai! thumbup.gif
Atsakyti
Tai dar vieną įdėsiu mergaitės,o vakare fotkinsiu sūnutį. user posted image
Atsakyti
Fiona35, margarita_nom - labai gražūs ir dailiai numegzti mezginiai thumbup.gif Bet mergytės tai išvis gražuolės wub.gif
jurgitasta, nei taip toli, nei ką. Viskas išmokstama, pasiekiama ir aplenkiama, ko Tau nuoširdžiausiai linkiu 4u.gif
fiona 35 - suknelė su kepurėle nepakartojamos wub.gif wub.gif
Atsakyti
Fiona35, loretoidas - labai dailus ir kruopsciai atlikti darbeliai. Grazu 4u.gif
Atsakyti