Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

As turiu prisisaugojus kempiniuko, mikes pukuotuko ir kitokiu aniomaciniu veikeju, bet va sreko neturiu schmoll.gif
Atsakyti
Šrekas thumbup.gif Tik ne žalias

user posted image
Papildyta:
Dar vienas Šrekas smile.gif

Šrekas
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 01 11, 16:17)
mezgiau pagal tokia schema

user posted image

nelabai sudetinga, jei su keliais siulais butu, tai tada jau kita kalba biggrin.gif
Papildyta:
ačiū, kad pagyrėt  4u.gif



Mergaitės, o kaip suprasti tokią schemutę? Gal kam nesunku būtų paaiškinti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilia: 14 sausio 2008 - 12:31
Nu pamėginsiu paaiškint aš tą schemutę. Mmmm...taip. g.gif
Visas fonas mezgamas išvirkščiosiomis akimis, juodi langeliai - gerosios akys, Išsišakojimai mezgami kryžiuojant gerąsias akis su išvirkščiosiomis. Krtyžiuojama į tą pusę, į kurią pasvirę brūgšniukai. Jeigu parodytą, kad akys eina tiesiai, vadinasi ten kryžiuoti nereikia.
Patys medeliai susidaro iš gerųjų akių, prasideda nuo dviejų gerųjų akių (kamienai), kurios toliau mezgant išsišakoja ir persipina. Visos apibrėžtos laužytos linijos - tai gerosios akys, langelių skaičius - akių skaičius.
Tikiuos, suprasi... ax.gif
Atsakyti
Oj, ačiū Irmuliux už paaiškinimą, bandysiu, gal kas gausis, patiko man šis mezginėlis, paprastas lyg tai atrodo, tik pagal schemas nesupratau, pabandysiu numegzti smile.gif

Ačiūkas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilia: 14 sausio 2008 - 13:32
lilia, noriu tau pasiulyt, kad megztum kur raideles st schemoj ir gerom akim, tada graziau gausis kamienas
Papildyta:
va taip user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polo: 14 sausio 2008 - 13:51
QUOTE(saulemeile @ 2008 01 13, 22:14)
Labukas. mano vyriškis ir labai nori su šreku  smile.gif bet schemos niekur nerandu  verysad.gif gal kas turi ar žino kur yra  g.gif  labai bučiau dėkinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Lilia, nėr už ką. Jeio kas neaišku klausk. O Polo variantas men net gražesnis. thumbup.gif Sėkmės.
Varau savo mažei kelnes megzt, kol miega mergina. biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už rūpestį, pabandysiu numegzt ir tada idėsiu irgi nuotraukyte pažiūrėti kas man gavosi smile.gif
Atsakyti
Ne, niu šitos temos negalima man atsidaryt blush2.gif Šitiek grožybių wub.gif wub.gif Tik megzk ir megzk, kad tik laiko būtų. o kai pasižiūriu i mergaitiškus modeliukus tai iškart užsimanau dukriuko blush2.gif blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Naujausias mano darbas smile.gif kepurė, šalikas ir pirštinytės 4u.gif
user posted image

o štai taip viskas atrodo ant mano mažosios manekenės biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Aš šiaip ne mezgėja, tik prijaučianti ir šiaip tik nėščia būdama sugalvojau paimti į rankas virbalus blush2.gif Tai vieną kartą mokiausi pynes megzti ir va pasidemonstruosiu kas išėjo blush2.gif


user posted image
Atsakyti