Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

zuikizs fainas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Polo ,daili ir originali liemene,gerai padirbeta!
Skirma, zuikis puikis grazus ,na o manekenas thumbup.gif
Mate ,saunuole puikiai panaudojai likucius,man kartais pritruksta fantazijos tokiems dalykams blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janike1: 12 sausio 2008 - 15:12
Labas vakarelis,

padekit, man, nemoku megzti ax.gif o labai noriu, savo mazuliui, numegzti paprasciausia, kolkas, liemene ax.gif ... gal kas galetu kokia schemute, su aiskiu, vaikisku, paaiskinimu... kaip pirmam kartui... Ka tie skaiciai aplink schemutes reiskia biggrin.gif ... laaabai prasau.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Pasiziurekit koks grozis wub.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
janike1 ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2008 01 02, 13:52)
as turiu shemutes kaip numegzti apie metu vaikui g.gifuser posted imageuser posted image
arba galima ideju skolintis is sio modeliuko g.gif
user posted imageuser posted image



mergytes, blush2.gif ka reiskia skaiciukai aplink brezinius?
Papildyta:
ziurekit mergytes koks puslapis fainas, ir darbeliai bigsmile.gif , katik atradau...megztukai

ir kokia suknyte wub.gif ,cia kas mergyte turit rolleyes.gif suknele

Atsakyti
QUOTE(Imen @ 2008 01 13, 02:18)
Labas vakarelis,

padekit, man, nemoku megzti ax.gif  o labai noriu, savo mazuliui, numegzti paprasciausia, kolkas, liemene ax.gif ... gal kas galetu kokia schemute, su aiskiu, vaikisku, paaiskinimu... kaip pirmam kartui... Ka tie skaiciai aplink schemutes reiskia biggrin.gif ... laaabai prasau.. 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Aciu 4u.gif


skaiciai apie brezini reiskia centimetrus, kiek plocio ir ilgio turi buti.
Mezgant savo mazyliuo as pasiimu jo rubeli, kiek didesni ir ismatuoju, taip lengviau tinkama numegzti, bent jau man. Dar eigoje galima pridejus pamatuoti ar gerai viskas.
Atsakyti
Norejau paprasyti jusu pagalbos. Gal kas galetumet padeti? Labai patinka pledukas stai toks
http://picasaweb.goo...071654792695874
Is stai sio puslapio
http://picasaweb.goo...TESTFAVSAFGHANS
Bet nesuprantu aprasymo angel_sadangel.gif. Jei nebutu sunku, gal kas galetumet parasyti kaip reikia tuos kvadratelius megzti?
Atsakyti
Sweiki,
Prasau nesupykt moderatoriu ir neistrint mano zinutes, siunciu jums viena laiska, kuris gali pakeist mazo zmogucio gyvenima. Ar kada girdejot kad daug lengviau noreti gerio ir taikos pasaulyje, nei padet vienam konkreciam zmogui?
Su didžiule MEILE ir PAGARBA kreipiuosi į VISUS, kurių kraujo grupė 0 (I) RH+ (teigiama).
Prašau, padovanokite afereziniu trombocitu Reniui. Visi Jūsų duoti kraujo lašeliai taps jo gyvenimu, jo viltimi…

Jei šiuo metu esate sveikas, nesirgote gelta, Jūsų venos stiprios ir ryškios - paskambinkite į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kraujo centrą tel. nr.: 8 5 2365160 arba 8 688 62707, užsiregistruokite, susitarkite dėl Jums patogaus atvykimo laiko ir suteikite stiprybės lašelį Reniui. Nepamirškite pasakyti, kad aferezinius trombocitus skiriate Reniui Arbačiauskui, gydomam vaiku kaulu ciulpu transplantacijos poskyrio gydytojos Ramunes Pasaulienes. Is Jusu kraujo bus atskirti tik afereziniai trombocitai,visas kitas kraujas bus supiltas jums atgal. Taigi hemoglobinas nesumazes. Gydytojos zodziais, geriausias yra vyru, arba negimdziusiu moteru kraujas, nes nestumo metu, esant vaiko kitai kraujo grupei, mamos organizmas isiaudrina ir tada tokie donoro trombocitai ligoniukui prigyja sunkiau, bet jei nera geriausio varianto( vyru donoru), tinka ir moterys. Afereziniai trombocitai yra nesaldomi, jie galioja tik 5 dienas, Reniui jie bus pilami kasdien, apie 2 savaites, cia, zinoma, geriausiu atveju. Kraujo centras gali priimti per diena tik keleta donoru,todel registruotis reikia is anksto, mazdaug pries 4 dienas.Tai, manau, jau mazdaug apie sausio 18 diena reiktu registruotis. Kol nepakliuvau ten, i kaulu ciulpu transplantacijos poskyri, negaliu tiksliai ir nuspeti situacijos, galbut donoru reikes ir keliom dienom anksciau.Labai prasau- padekite mano Reniukui nugalet liga. Kiekvienas mums esat GYVYBISKAI svarbus. ACIU

As pati su vaiku gulesiu ligoninej, todel palieku Reniaus mociutes telefona 864131095.

placiau apie reniu galit pasiskaityt: http://www.rugute.lt...jos/renius.html
Atsakyti
Va, koks grožis smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2008 01 11, 20:16)
koks mielas zuikis, labai tiko modeliukui  wub.gif

QUOTE(X-iuke @ 2008 01 12, 13:06)
zuikizs fainas  wub.gif  thumbup.gif

QUOTE(janike1 @ 2008 01 12, 15:11)
Skirma, zuikis puikis grazus ,na o manekenas thumbup.gif

Dėkui už pagyrimus ax.gif
Iš zuikių amžiaus jau išaugom, naujas užpageidavimas - megztinis su Šreku lotuliukas.gif Kaip tik šiandien siūlų prisipirkau, pradėsiu pioneer.gif
Atsakyti
Labukas. mano vyriškis ir labai nori su šreku smile.gif bet schemos niekur nerandu verysad.gif gal kas turi ar žino kur yra g.gif labai bučiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti