Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

Labutis smile.gif
žiūriu gražių darbelių yra, tikros auksarankės mamytės thumbup.gif
O aš įdedu nuotraukytę, kurią buvau žadėjusi, sarafaniukas ant manekenės, tik manekenė neturėjo noro pozuoti iš priekio ax.gif blush2.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
Usnis, labai gražūs komplektukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(usnis @ 2008 01 10, 16:01)
Vyro sesuo pagimdė dvynes,numezgiau joms po megztinuka ir batelius  bigsmile.gif


grožis neišpasakytas thumbup.gif O kad dvynukėms - tai dvigubas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
usnis labai fainučiai wub.gif
Atsakyti
Dovana krikšto sūnui

user posted image
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 01 11, 15:39)
Dovana krikšto sūnui

user posted image



koks mielas ir manau siltas labai. nerealus dalykas vaikams, silta nugarytei.
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 01 11, 12:39)
Dovana krikšto sūnui


Labai gražus piešinukas thumbup.gif Toks paprastas, bet ir sudėtingas kartu. Sakyčiau, net elegantiškas 4u.gif
Pabūsiu įžūli - gal kartais schemutę turi? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 11 sausio 2008 - 15:08
mezgiau pagal tokia schema

user posted image

nelabai sudetinga, jei su keliais siulais butu, tai tada jau kita kalba biggrin.gif
Papildyta:
ačiū, kad pagyrėt 4u.gif
Atsakyti
Aš dar tokį norėčiau pabandyt numegzt, tik jau pačiai teks schemutę braižytis biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 01 11, 17:18)
Aš dar tokį norėčiau pabandyt numegzt, tik jau pačiai teks schemutę braižytis biggrin.gif

user posted image



kaip idomiai atrodo thumbup.gif kazkai niekada tokie reljefiniai piesinukai neuzkliuvo uz akiu, verta demesio
Atsakyti
Pasigirsiu ir aš blush2.gif
Specialiai į mezginių galeriją nebuvo fotografuotas, tai išrinkau nuotrauką, kurioje geriausiai matosi vaizdelis. O pačio megztinuko irgi jau nebeturim - išaugom ir padovanojom mažesniems lėliukams biggrin.gif

Pavyko clap.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skirma: 11 sausio 2008 - 20:00
QUOTE(Skirma @ 2008 01 11, 20:47)
Pasigirsiu ir aš blush2.gif
Specialiai į mezginių galeriją nebuvo fotografuotas, tai išrinkau nuotrauką, kurioje geriausiai matosi vaizdelis. O pačio megztinuko irgi jau nebeturim - išaugom ir padovanojom mažesniems lėliukams biggrin.gif

Kažkodėl negaliu įkelti nuotraukos verysad.gif

Pabandyk per http://keep4u.ru/
Atsakyti
QUOTE(Skirma @ 2008 01 11, 20:47)
Pasigirsiu ir aš blush2.gif
Specialiai į mezginių galeriją nebuvo fotografuotas, tai išrinkau nuotrauką, kurioje geriausiai matosi vaizdelis. O pačio megztinuko irgi jau nebeturim - išaugom ir padovanojom mažesniems lėliukams biggrin.gif

Pavyko clap.gif

user posted image



koks mielas zuikis, labai tiko modeliukui wub.gif
Atsakyti