Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

Na pasigirsiu dar blush2.gif
vakar baigiau štai tokį sarafaniuką iš įvairių siūlų galiukų, savo dukrytei, o kai nufotografuosiu apmautą, būtinai įdėsiu parodyti kaip atrodo smile.gif
user posted image
Atsakyti
laba

gal galit man padeti? 4u.gif
pirma kart nusprendziau megsti megstinuka savo busimam vaikuciui, tai issirinkau angliska schemute ir priejau vieta, kur nei taip nei taip nelabai suprantu...


On 3rd raound start raglan shapinig as foll: mark 4 sts. where panels meet and K 1st marked st. tog with preceding st., K2, then slip last marked st. knitwise, K1, pass sliped st. over = 8 dec for each shapinig.


buciau labai dekinga ir darbelis yoliau rutuliotusi... ax.gif
Atsakyti
Deja, aš padėti negaliu, nesu anglistė blush2.gif Be to viską mezgu iš galvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute1 @ 2008 01 04, 14:30)
Deja, aš padėti negaliu, nesu anglistė blush2.gif  Be to viską mezgu iš galvos mirksiukas.gif


gal ir man ateis laikas kai is galvos galesiu, o dabar be nurodymu ne zingsnio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute1 @ 2008 01 04, 12:18)
Na pasigirsiu dar blush2.gif
vakar baigiau štai tokį sarafaniuką iš įvairių siūlų galiukų, savo dukrytei, o kai nufotografuosiu apmautą, būtinai įdėsiu parodyti kaip atrodo smile.gif
user posted image

Darbšti mamytė 4u.gif lauksim pasirodant 4u.gif
Atsakyti
4u.gif labas vakaras!
o as pas jus su klausimu.
ikvepta jusu darbeliu pati nusprendziau numegzti savo busimai lelytei kostiumeli-sliaustukus ir megstuka.sliaustukus jau numezgiau,beliko klyniuka sutvarkyt.va cia ir istrigau-nezinau kas geriau-sagutes,ar knopkeles deti... doh.gif gal kas patars/ aciu labai.
Atsakyti
Aš buvau sagutes padariusi, bet man jos vis karts nuo karto atsisegdavo (ne visos) ax.gif O knopkutės g.gif gali būti sunku užsegti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erosi @ 2008 01 05, 22:15)
4u.gif  labas vakaras!
o as pas jus su klausimu.
ikvepta jusu darbeliu pati nusprendziau numegzti savo busimai lelytei kostiumeli-sliaustukus ir megstuka.sliaustukus jau numezgiau,beliko klyniuka sutvarkyt.va cia ir istrigau-nezinau kas geriau-sagutes,ar knopkeles deti...  doh.gif  gal kas patars/ aciu labai.

Dėk knopkytes. Man sagutės atsiseginėja-kuo dažniau rengi tuo labiau išsitampo 4u.gif
Atsakyti
Idedu savo paskutinį kūrinį ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Ir aš rodausi blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2008 01 06, 15:48)
Idedu savo paskutinį kūrinį ax.gif

user posted image
user posted image



jau koks grozis wub.gif labai gaila, kad dukrytes neturiu, tai vis i kitu darbus ziuredama seile varvinu. o berniukam kazkaip labai jau ribotai su tokiom puosmenom verysad.gif
Atsakyti
koti swoon.gif nu labai labai grazhus darbelis wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
gal rashteli ishduosi... ax.gif
Atsakyti