Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

QUOTE(shimmer @ 2007 12 19, 17:01)
Sveikutės, patarkit man nepatyrusiai mezgėjai.
Nupirkau tokių siūlų - merinoso vilnos(senai apie juos svajojau), noriu savo sūneliui 1metukai ir 9 mėn, numegzti šaliką.
Štai tie siūlai:
[Ar užteks 150 g siūlų-jie plonoki, manau dėti du siūliukus?
kokio nr virbalais megzti?
ir kokiu raštu geriau megzti?
dėkui iš anksto 4u.gif


Aš tai manyčiau, kad reikia megzti iš vieno siūliuko, nes tada šalikėlis bus nestoras, bet minkštas, purus ir šiltas (nes siūlai geri). Ir tada tikrai užteks siūlų. O tokiam "kleckiukui" bus lengva apvynioti apie kakliuką ploną šalikėlį. mirksiukas.gif galiu pasakyti iš patirties, kas tokie mieli šalikėliai tarnauja labai ilgai. thumbup.gif
Atsakyti
Labai ačiū mergaitės už pagyrimus.Raštas labai paprastutis.Va todėl smagiai ir mezgėsi. Pynutės iš 6 akių, o tarp jų blogos akys.Mezgiau nuo juosmens į apačią platindama, o po to nuo juosmens į viršų.O raitūzai gavosi su potekste.Bet tikrai apkritę gal būtų buvę geriau, bet nebeturėjau nei lakio nei kantrybės.Ji šiandien darželyje bus ožkytė.Tai tie raitūzai jai kaip ožkytės kojytės o juodi batukai kaip kanopiukės.Kombinzonų siūti nenorėjau, o kad išeitų visuma tai juos ir numezgiau.O be to su suknele galės ir į darželį keliauti, o ką su tais kombinzonais??Man jie tai nelabai, na nebet įdomiai pasiūtas būtų, bet man megzti geriau.
Atsakyti
Dėkui, visoms už atsakymus dėl merinosų vilnos siūlų.
Bandysiu megzti šalikėlį, kai pabaigsiu, įmesiu foto blush2.gif
Atsakyti
liepa50 labai grazus kostiumelis,o paneles manekes grazumas wub.gif wub.gif thumbup.gif
1RUGILE saunus darbelis wub.gif ir gerai sugalvota blauzdinukes,dar turint galvoja kad tavoji vaidins ozkyte thumbup.gif
paneles jus super saunuoles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1RUGILE @ 2007 12 20, 10:24)
Niu ką mergaitės, rodomės su nauju projektu mano mergaitei.
http://img155.images...icture12jq6.jpg
http://img100.images...icture22wj9.jpg

Labai labai gražu wub.gif šaunuolė mamytė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2007 12 18, 17:15)
Soni , Rhealife , renkyte , dorin kokios jus saunuoles sitiek groziu primezget savo maziukam wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  4u.gif


aciu mergaites uz pagyras 4u.gif
Atsakyti
Vienas iš paskutiniųjų darbelių

user posted image
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2007 12 21, 19:57)
Vienas iš paskutiniųjų darbelių

user posted image

super thumbup.gif
Atsakyti
Knopke, darbelis - thumbup.gif , mergytė - thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2007 12 21, 16:57)
Vienas iš paskutiniųjų darbelių

user posted image

wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2007 12 22, 11:32)
Knopke, darbelis -  thumbup.gif , mergytė -  thumbup.gif  thumbup.gif

pritariu 100...00%! thumbup.gif
Atsakyti
Ačiukas mergaitės aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti