Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

Super thumbup.gif

QUOTE(neringata @ 2007 12 18, 17:39)
Soni, Rhealife, Renkyte, labai dailių drabužėlių prikūrėt savo brangiesiems vaikiukams. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Atsakyti
As savo dukrytei numezgiau stai tokias paprastas, bet labai siltas kelnytes ziemai is merino vilnos.
user posted image
Cia ant modeliuko smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 12 18, 17:49)
As savo dukrytei numezgiau stai tokias paprastas, bet labai siltas kelnytes ziemai is merino vilnos.
user posted image
Cia ant modeliuko  smile.gif
user posted image

Niu jau ne tokios ir paprastos thumbup.gif Ir tikrai atrodo labai šiltos. Fantastika wub.gif
Atsakyti
Soni , Rhealife , renkyte , dorin kokios jus saunuoles sitiek groziu primezget savo maziukam wub.gif wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sketisss: 18 gruodžio 2007 - 18:18
dorin, labai grazios kelnytes.Dukryte ziema nesusals.
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 12 18, 16:49)
As savo dukrytei numezgiau stai tokias paprastas, bet labai siltas kelnytes ziemai is merino vilnos.

labai grazu... wub.gif

QUOTE(sketisss @ 2007 12 18, 18:15)
Soni , Rhealife , renkyte , dorin kokios jus saunuoles sitiek groziu primezget savo maziukam wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  4u.gif

dekui uz komplimentus... blush2.gif dabar svajoju apie megztuka su kempiniuku... jau schema susiradau... ryt vaziuosiu siulu pirkti... ax.gif
Atsakyti
įsiterpsiu ir aš ax.gif - kalėdinė dovanėlė krikšto dukrai:
suknyte
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2007 12 18, 17:39)
Soni, Rhealife, Renkyte, labai dailių drabužėlių prikūrėt savo brangiesiems vaikiukams. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif Labai jau šaunūs jūsu drabužėliai. thumbup.gif Norejau pradet cituot, bet ziuriu mamytes vien paskui kita vis saunesnius darbelius pristato doh.gif Visos jus DARBŠTUOLYTĖS ŠAUNUOLYTĖS. Visom jum po balionėli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renkyte @ 2007 12 18, 20:00)
labai grazu... wub.gif
dekui uz komplimentus... blush2.gif dabar svajoju apie megztuka su kempiniuku... jau schema susiradau... ryt vaziuosiu siulu pirkti... ax.gif

Aha lotuliukas.gif Aš irgi svajoju bigsmile.gif ir schemutę radau ax.gif Tik laukiu kol pupa truputuką paaugs ax.gif

QUOTE(eferika @ 2007 12 18, 20:51)
įsiterpsiu ir aš  ax.gif  - kalėdinė dovanėlė krikšto dukrai:
suknyte

Labai graži wub.gif O ten viršuj visos eilės gerosiomis? Labai šauniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 12 18, 13:24)
mano savaitgalio darbas dukrytei 4u.gif
user posted image

iš arčiau
user posted image

aišku kvailas klausimas, bet tu tas gėlytes siuvėnėjai? Ar prisiuvai? O kotelius irgi? g.gif
Atsakyti
Mamytes, tikrai labai grazus jusu darbeliai 4u.gif
Atsakyti
Eferika, kokia nuostabi suknytė wub.gif Tokia kalėdinė biggrin.gif ax.gif
Atsakyti