Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

QUOTE(laimužėX @ 2007 12 18, 12:24)
tai aš to ir bijau  verysad.gif , nors servetėles tai lyginu, bet čia suknelė ...

o man yra tekę palygint akrilaninį megztuką: bet tik per kitą audinį, su garais, ir svarbu žiūrėt, kad ne per karštas lygintuvas būtų. ax.gif tokiu būdu išsprendžiau apnertų kraštų raitymosi problemą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 18 gruodžio 2007 - 11:45
mano savaitgalio darbas dukrytei 4u.gif
user posted image

iš arčiau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 18 gruodžio 2007 - 12:28
QUOTE(Soni @ 2007 12 18, 13:24)
mano savaitgalio darbas dukrytei 4u.gif




Labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 12 18, 13:24)
mano savaitgalio darbas dukrytei 4u.gif
user posted image

iš arčiau
user posted image

Čia per savaitgalį blink.gif Iš kur jūs mamos to laiko randat? aš beveik neprisiliečiu prie mezgaliukų blush2.gif
Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif man savaitgalį mama padėjo mažiukę prižiūrėt, tai aš prisižiūrėjau GAP, NEXT puslapiukų, tai taip užsimaniau ko nors rudo su ružava biggrin.gif turiu namie visokių siūlų, tai griebiau virbalus- ir rezultatas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 18 gruodžio 2007 - 12:55
QUOTE(Soni @ 2007 12 18, 11:24)
mano savaitgalio darbas dukrytei 4u.gif
user posted image

iš arčiau
user posted image


Kaaaaaaaaaaaaip grazuuuuu wub.gif
Papildyta:
Aš taip greitai megzti nemoku, o čia iš vis mano beveik pirmas mezginys savo mazgiui. Numezgiau liemenę, kad namie būtų su kuom šilčiau aprengt..
user posted image

O čia su modeliu: biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rhealife: 18 gruodžio 2007 - 13:18
QUOTE(Rhealife @ 2007 12 18, 14:17)
Kaaaaaaaaaaaaip grazuuuuu  wub.gif
Papildyta:
Aš taip greitai megzti nemoku, o čia iš vis mano beveik pirmas mezginys savo mazgiui. Numezgiau liemenę, kad namie būtų su kuom šilčiau aprengt..
user posted image

O čia su modeliu:  biggrin.gif

user posted image

Niu kaip fainiai bigsmile.gif O ten kelnytės su aplikacijom?Pati pagaminai ar pirkai tokias "prikolnas" ax.gif
Atsakyti
sveikutes...ilgai varciau si jusu puslapiuka ir vis nerasdavau laiko prisesti prie mezgimo, bet taip uzsikabinau... blush2.gif greitai griebiau virbalus i rankas ir va rezultatas...magztukas mano dukrytei.. wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2007 12 18, 14:39)
Niu kaip fainiai bigsmile.gif O ten kelnytės su aplikacijom?Pati pagaminai ar pirkai tokias "prikolnas" ax.gif


aciu 4u.gif

o pedkelnes tai tokias jau pirkom, su vinipoohu. labai man jos grazios wub.gif
Atsakyti
labai gražūs visi mezginukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renkyte @ 2007 12 18, 16:39)
sveikutes...ilgai varciau si jusu puslapiuka ir vis nerasdavau laiko prisesti prie mezgimo, bet taip uzsikabinau... blush2.gif  greitai griebiau virbalus i rankas ir va rezultatas...magztukas mano dukrytei.. wub.gif
user posted image

Jetau kaip gražu bigsmile.gif Net supavydėjau blush2.gif Kad kas prailgintų dieną ty parą,tai ir mezgimui kokia valandėlė liktų ax.gif
Atsakyti
Soni, Rhealife, Renkyte, labai dailių drabužėlių prikūrėt savo brangiesiems vaikiukams. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 18 gruodžio 2007 - 16:40