Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

Labai dėkui visoms už pagyras blush2.gif
Būtent šitas sarafanas megztas nuo viršaus į apačią (margoji dalis vėliau prisiūta), tai uždėjau tiek akių, kiek reikia pločio ties krūtine, ir paskui platinau smile.gif Platinti reiktų ne tik šonus, bet pasirinkti kelias vietas, kuriose kas kelios eilės pridedama po akį. Aš platinau keturiose vietose kas aštuntoje eilėje mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū Pookeliui už pagalbą, kaip tik iš Tavo nuorodų išsirinkau modeliuką, jei man pasiseks numegzti, pasirodysiu.
O tinosiuko darbai, tai aš apakus bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labukas.norejau paklausti o kaip ideti nuotraukyte noreciau parodyti savo darbeli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2007 12 12, 12:46)
Labukas.norejau paklausti o kaip ideti nuotraukyte noreciau parodyti savo darbeli 4u.gif

Čia procesas ne iš lengvųjų smile.gif gal padės šita nuoroda sėkmės
Atsakyti
Laba vakara visoms mezgejoms 4u.gif As noriu paklausti kaip jus darote skylutes sagoms?
Atsakyti
as skylutes darau taip suimu akiu tiek priklauso koks sagos dydis o kai mezgu kita eile uzdedu tiek kiek suimu smile.gif atrodo kad taip jei gerai prisimenu g.gif senei jau dariau
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2007 12 12, 20:31)
as skylutes darau taip suimu akiu tiek priklauso koks sagos dydis o kai mezgu kita eile uzdedu tiek kiek suimu smile.gif atrodo kad taip jei gerai prisimenu g.gif senei jau dariau

Niu aš irgi taip:sumezgu kiek reikia, o sekančioj eilėj uždedu. Taip ir gaunasi skylutė ax.gif
Atsakyti
Labai gerai gaunasi va kaip: akis petraukti vieną per kitą neišmezgant. Kokio dydžio reikia skylutės, tiek ir pertraukti (pertrauki vieną, po to kitą, ne kelias iš karto, bet toj pačioj eilėj). Petrauktos akys lieka ant kairio virbalo. Po to ant dešinio užmeti tiek akių, kiek yra pertraukta. Toliau mezgi iki eilės galo, O kitoje pusėje išmezgi pagal raštą. Labai gerai gaunasi. DAilus skylutės kraštelis. Aš čia gal nelabai moku paaiškinti, bet darau taip. Jeigu nesupratote, tai galėsiu pasakyti, kokioje yra mezgimo knygoje aprašyta. Ten su paveikslėliais. Lietuviška knyga. Gal kas turite po ranka, nes aš ne namuose esu.
Bet, ax.gif ko gero mane nelabai supratote. .... Ne kokia iš manęs aiškintoja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irvel: 13 gruodžio 2007 - 13:57
na is pasakojimo as nelabai suprantu kaip daryt skylutes blush2.gif ,gal kas turi paveiksleliu kaip tai daryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2007 12 13, 14:56)
Labai gerai gaunasi va kaip: akis petraukti vieną per kitą neišmezgant. Kokio dydžio reikia skylutės, tiek ir pertraukti (pertrauki vieną, po to kitą, ne kelias iš karto, bet toj pačioj eilėj). Petrauktos akys lieka ant kairio virbalo. Po to ant dešinio užmeti tiek akių, kiek yra pertraukta. Toliau mezgi iki eilės galo, O kitoje pusėje išmezgi pagal raštą. Labai gerai gaunasi. DAilus skylutės kraštelis. Aš čia gal nelabai moku paaiškinti, bet darau taip. Jeigu nesupratote, tai galėsiu pasakyti, kokioje yra mezgimo knygoje aprašyta. Ten su paveikslėliais. Lietuviška knyga. Gal kas turite po ranka, nes aš ne namuose esu.
Bet, ax.gif  ko gero mane nelabai supratote. .... Ne kokia iš manęs aiškintoja  ax.gif

aš supratau thumbup.gif Pradžioj bandžiau įsivaizduot kur lieka siūlas, bet kai supratau kur yra kairė (neskiriu aš doh.gif ) supratau mirksiukas.gif Nors pati dažniausiai skylutes darau kraštelyje, kuris būna vąšiuku apmegztas, bet man visada didokos gaunasi, tai ardau ir vėl mezgu ax.gif
Atsakyti
loncelotas, kaip apsidžiaugiau, kad likau suprasta. biggrin.gif Sėkmės mezgant. 4u.gif
Atsakyti
[quote=Irvel,2007 12 13, 14:56]

Aciu, aciu.... Iskart gavosi, kai pati padariau. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AAA: 14 gruodžio 2007 - 16:39