Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

QUOTE(jurgitasta @ 2007 12 09, 14:56)
Vajeee kaip grazu  wub.gif  wub.gif  wub.gif . Ir spalvytes originaliai suderintos. O virsus ir aoacia vaseliu nertos? koks cia rastelis?  4u.gif


Dėkui už pagyras blush2.gif
Viskas megzta virbalais, viršui ir apačiai raštą radau kažkokioj senoj mezgimo knygoj. Tiesą pasakius ir pats sarafaniukas iš tos senos senos knygos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tinosiukas @ 2007 12 09, 13:41)
Na aš taip pasirodysiu savo naujausią mezginuką dukrytei ax.gif

user posted image
user posted image

O man nerodo verysad.gif
Atsakyti
na grozius kokius kuriate mamyte - ti negaliu net apsakyt ! smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2007 12 09, 19:44)
O man nerodo verysad.gif


Kad rodo net tavo žinutėje, kur pacitavai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tinosiukas @ 2007 12 09, 22:29)
Kad rodo net tavo žinutėje, kur pacitavai  mirksiukas.gif

ir man nerodo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(tinosiukas @ 2007 12 09, 23:29)
Kad rodo net tavo žinutėje, kur pacitavai  mirksiukas.gif

O kompe nerodo,rašo user posted image verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta @ 2007 12 09, 23:50)
ir man nerodo... g.gif



QUOTE(netikėtai @ 2007 12 10, 00:22)
O kompe nerodo,rašo user posted image verysad.gif


Dabar sėdžiu prie kito kompo, tai ir man neberodo g.gif Dedu nuorodą, kur tikrai rodys mirksiukas.gif
Sarafanas1
Sarafanas2
Atsakyti
QUOTE(tinosiukas @ 2007 12 10, 12:03)
Dabar sėdžiu prie kito kompo, tai ir man neberodo  g.gif  Dedu nuorodą, kur tikrai rodys  mirksiukas.gif
Sarafanas1
Sarafanas2

perziurejau visus tavo darbelius blush2.gif nu jau groziu primezgus maziukam wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2007 12 10, 20:14)
perziurejau visus tavo darbelius blush2.gif nu jau groziu primezgus maziukam wub.gif  wub.gif  wub.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif . Saunuole Tinosiukas, superiniai darbeliai wub.gif
Atsakyti
Tinosiukas - labai dailūs darbeliai thumbup.gif Ypatingai mane žavi Barbių rūbeliai - tokioms mažutėms, atrodo, taip kruopščiai megzti reikia. Bet užtat greitai nusimezga :-)
Atsakyti
QUOTE(tinosiukas @ 2007 12 10, 13:03)
Dabar sėdžiu prie kito kompo, tai ir man neberodo  g.gif  Dedu nuorodą, kur tikrai rodys  mirksiukas.gif
Sarafanas1
Sarafanas2

labux visoms
o as norejau paklausti kaip tuos sarafaniukus megzti? uzsidedi daugiau akiu ir po to vis mazini ar kaip? o reik kiekviena eile via mazinti ir po kiek akiu sumegzti? na noriu savo mazajai numegzt sarafana bet nezinau kaip ten ji susiaurinti blush2.gif. o po to krastai nesiriecia?
prasau padekit man tundrai blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(tinosiukas @ 2007 12 10, 15:03)
Dabar sėdžiu prie kito kompo, tai ir man neberodo  g.gif  Dedu nuorodą, kur tikrai rodys  mirksiukas.gif
Sarafanas1
Sarafanas2

Niu va dabar matau thumbup.gif Labai fainas sarafaniukas thumbup.gif Aš irgi, kaip kokia kaka peržiūrėjau visus blush2.gif Labai dailūs darbeliai wub.gif
Atsakyti