Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

labutelis 4u.gif
ziurejau ir ziurejau kaip jus cia savo vaikucius puosiat ir as uzsimaniau savo papuost ir va ka nunarpliojau blush2.gif labai jau knietejo pasigirt blush2.gif tik labai nesmerkit blush2.gif dar zadu kaspina koki pritaikyt gal g.gif user posted image
tik labai nepeikit blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sketisss: 08 gruodžio 2007 - 22:56
grazi suknyte sketissssss thumbup.gif spalvyte thumbup.gif . ten kaspynelis tiks thumbup.gif saunuole 4u.gif
Atsakyti
o kas cia su tuo kakliuku daryta? vašeliu?
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2007 12 08, 21:13)
o kas cia su tuo kakliuku daryta? vašeliu?

taip vaseliu bigsmile.gif blogai? g.gif
Atsakyti
man tai puikiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2007 12 08, 21:06)
grazi suknyte sketissssss thumbup.gif  spalvyte  thumbup.gif .  ten kaspynelis tiks  thumbup.gif saunuole  4u.gif

aciu aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2007 12 09, 00:52)
labutelis 4u.gif
ziurejau ir ziurejau kaip jus cia savo vaikucius puosiat ir as uzsimaniau savo papuost ir va ka nunarpliojau blush2.gif labai jau knietejo pasigirt blush2.gif tik labai nesmerkit blush2.gif dar zadu kaspina koki pritaikyt gal g.gif


Saunuole, Sketisss,labai grazu wub.gif . Tikrai nemaniau,kad apnertas kakliukas taip graziai gali atrodyti wub.gif . Super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 12 08, 22:50)
Saunuole, Sketisss,labai grazu  wub.gif . Tikrai nemaniau,kad apnertas kakliukas taip graziai gali atrodyti  wub.gif . Super  thumbup.gif

aciukas wub.gif norisi vel kazka gamint kai pagyru sulaukiau 4u.gif wub.gif
Atsakyti
sketisss suknytė thumbup.gif Net supavydėjau blush2.gif
Atsakyti
Na aš taip pasirodysiu savo naujausią mezginuką dukrytei ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
tinosiukas kaip grazu thumbup.gif kaip princese tavo panelyte atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tinosiukas @ 2007 12 09, 14:41)
Na aš taip pasirodysiu savo naujausią mezginuką dukrytei ax.gif

user posted image
user posted image


Vajeee kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif . Ir spalvytes originaliai suderintos. O virsus ir aoacia vaseliu nertos? koks cia rastelis? 4u.gif
Atsakyti