Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

Loretoidai, labai dailus megztukas wub.gif Labai patinka man tokie skoningi daiktai - neperkrauti detalėm, neužsaldinti ir preciziškai atlikti wub.gif Žodžiu, lenkiu galvą 4u.gif

Gal aš ir be reikalo iš savo vaiko "vaikystę atimu", bet tikrai nerengsiu mažosios rūbeliais su mikimauzais ar barbėm. Manau, kad gerą skonį reikia nuo mažų dienų ugdyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 10 30, 08:57)
Loretoidai, labai dailus megztukas wub.gif Labai patinka man tokie skoningi daiktai - neperkrauti detalėm, neužsaldinti ir preciziškai atlikti wub.gif Žodžiu, lenkiu galvą 4u.gif

Gal aš ir be reikalo iš savo vaiko "vaikystę atimu", bet  tikrai nerengsiu mažosios  rūbeliais su mikimauzais ar barbėm. Manau, kad gerą skonį reikia nuo mažų dienų ugdyti doh.gif


Nu va kaip faina, kad aš ne viena tokia 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Nu man tie visi vaikiški "prikvarkalioti" drabužėliai tai net....... verčia. Krūva gėlyčių, mezginukų, kaspinėlių, paveikslėlių - net bloga pasidaro nuo to neskoningo margumyno.
Visu 100% palaikau, kad nereikia iš vaikučių daryti kažkokių Kalėdinių eglučių tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzanėlė @ 2007 10 30, 12:40)
Nu va kaip faina, kad aš ne viena tokia 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Nu man tie visi vaikiški "prikvarkalioti" drabužėliai tai net....... verčia. Krūva gėlyčių, mezginukų, kaspinėlių, paveikslėlių - net bloga pasidaro nuo to neskoningo margumyno.
Visu 100% palaikau, kad nereikia iš vaikučių daryti kažkokių Kalėdinių eglučių tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, už gerus žodžius ir palaikymą 4u.gif Aš irgi už tai, kad vaikų skonį reikia ugdyti nuo mažens. Tik kaip sunku tai daryti, kai visur aplink tik sintetinių spalvų barbės, bratz, mikiai ir pan.Norint skoningai aprengti vaiką ar įrengti jo kambarį, reikia kaip reikalas pavargti ir paieškoti (ar daug ką daryti patiems) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzanėlė @ 2007 10 30, 12:40)
Nu va kaip faina, kad aš ne viena tokia 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Nu man tie visi vaikiški "prikvarkalioti" drabužėliai tai net....... verčia. Krūva gėlyčių, mezginukų, kaspinėlių, paveikslėlių - net bloga pasidaro nuo to neskoningo margumyno.
Visu 100% palaikau, kad nereikia iš vaikučių daryti kažkokių Kalėdinių eglučių tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

aš visuomet saviškei panelei (4 metukų) mezgu drabužėlius panašius į suaugusių, arba bent paaugliškus, tik sumažintą variantą, tai labai šauniai tinka, tokia damutė atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 10 29, 20:22)
Numezgiau megztinėlį dovanų draugės mergytei  ax.gif

user posted image

Labai gražu, aš ir Kalėdom jau ruošiuosi, tai ir pussererei, ir savo krikšto sūnui, ir dar draugei Kalėdom po megztinį pažadėjau. Gerai, kad vaikiški megztukai greit mezgasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2007 10 29, 22:55)
labas,
gal kas mezgėt senoj temoj 49 psl.Anikos 1 įdėtą vaikišką skraistę su gėlėm ir žinot kaip megzti tas gėles

Gaila,bet turbūt niekas nežino. verysad.gif Gėlytes teks improvizuoti,bet ir pačią skraistę nesuprantu,kaip megsti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2007 10 30, 15:31)
Gaila,bet turbūt niekas nežino. verysad.gif Gėlytes teks improvizuoti,bet ir pačią skraistę nesuprantu,kaip megsti. g.gif

Skraistė, sakyčiau, megzta paprastais stulpeliais su užmetimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2007 10 30, 15:31)
Gaila,bet turbūt niekas nežino. verysad.gif Gėlytes teks improvizuoti,bet ir pačią skraistę nesuprantu,kaip megsti. g.gif

Aš turiu kitokio gėlytės schemą, gal iš storesnių siūlų kitaip gausis(ta gėlytė mano mergytės galvoj)suknelė
Atsakyti
user posted imagehttp://www.talpink.l...ages/upload.php
stai mano darbelis
atsiprasau kad didele nemoku mazinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aleksandruska: 30 spalio 2007 - 15:33

stai mano darbelis
[/quote]

O dieve koks fainas ( ir mezginys ir kūdikis) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[URL=http://www.talpink.lt/images/v.php?id=55081Picture 041.jpg]user posted image[/URL]
ir dar vienas darbelis valio pavyko sumazinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aleksandruska: 30 spalio 2007 - 16:05