Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

Sveikutės 4u.gif
Žiūriu ir grožiuosi, kaip jūs čia gražiai mokate. Man iki jūsų toli, kaip iki mėnulio. doh.gif Labai daug peržiūrėjau ir praeitą temelę, bet nesuradau, gal kuri turit "po ranka" leliukiško kostiumėlio iki 3 mėn. modeliuką su nuotrauka ir aprašymu kaip daryti, nes esu tik pradedanti mezgėja. Norėčiau numegzti savo būsimukui kelnytes ir megztinuką susegamą sagutėmis priekyje. Labai labai laukčiau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BusGerai @ 2007 12 05, 16:08)
leliukiško kostiumėlio iki 3 mėn. modeliuką

va čia pažiūrėk vaikučiams
Atsakyti
QUOTE(BusGerai @ 2007 12 05, 16:08)
Sveikutės  4u.gif
Žiūriu ir grožiuosi, kaip jūs čia gražiai mokate. Man iki jūsų toli, kaip iki mėnulio.  doh.gif Labai daug peržiūrėjau ir praeitą temelę, bet nesuradau, gal kuri turit "po ranka" leliukiško kostiumėlio iki 3 mėn. modeliuką su nuotrauka ir aprašymu kaip daryti, nes esu tik pradedanti mezgėja. Norėčiau numegzti savo būsimukui kelnytes ir megztinuką susegamą sagutėmis priekyje. Labai labai laukčiau.  ax.gif

Aš tokį mezgiau savo mergytei kai maža buvo, čia megztinukas nugaroj su sagytėm, bet galima ir priekį padaryt mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mergaites, kokie grazus jusu darbai, saunuoles 4u.gif

Septyniuke - na tavo darbai tai tikra tobulybe, kaip is katalogo, taip uzpavydejau, kad baisu, na as taip dar nesugebu, o noreciau 4u.gif
Atsakyti
Va dar čiamažiukams
Atsakyti
sveikutės,
galiu pasidalinti gražiaias modeliukais,rodos,tokių dar nebuvo,deja,neturiu tokių grožių kam megzti,vaikai jau užaugo,o anūkų dar nėra

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

visoms darbščioms mamytėms daug sėkmės kūryboje
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2007 12 07, 09:26)
sveikutės,
galiu pasidalinti gražiaias modeliukais,rodos,tokių dar nebuvo,deja,neturiu tokių grožių kam megzti,vaikai jau užaugo,o anūkų dar nėra

user posted image

visoms darbščioms mamytėms daug sėkmės kūryboje

koks grozis wub.gif
o kad as taip mokeciau megzti blush2.gif
Atsakyti
bet juk čia taip paprasta,tik spalva graži ir daug papuošta
Atsakyti
QUOTE(DIUMA @ 2007 12 07, 16:45)
koks grozis  wub.gif 
o kad as taip mokeciau megzti  blush2.gif

niu man tai čia tortas, o ne rūbelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2007 12 07, 22:58)
niu man tai čia tortas, o ne rūbelis biggrin.gif



drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
cia grynai kokiai sventei ar krikstynom
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2007 12 07, 08:26)
sveikutės,
galiu pasidalinti gražiaias modeliukais,rodos,tokių dar nebuvo

Labai grazus wub.gif

QUOTE(DIUMA @ 2007 12 07, 15:45)
koks grozis  wub.gif 
o kad as taip mokeciau megzti  blush2.gif

drinks_cheers.gif ir as ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 08 gruodžio 2007 - 02:26
aš jau minėjau ,kad savų tokių mažų neturiu,bet labai norisi pabandyti ,kaip toks atrodytų.Įdomu kiek laiko reiktų tokiems grožiams gal tiek pat kiek mano suknioms
Atsakyti