Įkraunama...
Įkraunama...

Drabuželiai vaikams(5dalis)

QUOTE(septyniuke @ 2007 11 28, 18:18)



Laaaaaabai gražu, septynuke 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ai-and-ai @ 2007 11 28, 10:09)
O aš tai šituos raitytus "volanėlius" mezgu taip: pradedu viską iš eilės-uždedu dvidubai daugiau akių, negu reikia pačiai suknelei, pamezgu kokius 5 cm (žiūrint kokio dydžio nori to raityto krašto), ir poto sumezgu po dvi akis ir mezgu toliau suknelę į viršų mirksiukas.gif . Labai gerai gaunasi, ir nereikia nieko primezginėti schmoll.gif . Beje, pasiskaičiau apie tai vaikiškoje "Verenoje".
Sėkmės bandant!


Ačiū už idėja 4u.gif Pati tikrai nebūčiau sugalvojusi g.gif
Atsakyti
kasiopeja ir septyniuke koks grozis wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2007 11 30, 14:00)
Vaje kaip gražu, negaliu patikėti,kad taip gražu vaikui megzti šliauštai smile.gif  4u.gif


Svarbiausia, kad šilta wub.gif ir kad baigiau ne tik kad nesibaigus, bet net neįpusėjus žiemai hihihi.gif
Atsakyti
Kasiopeja, koks kalėdinis grožis wub.gif wub.gif Ir dukrytė kokia paaugusi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2007 11 30, 15:52)
Nenooooriuuuuu... to baisaus daikto ant galvos... protest.gif




SUPPER! Paprasta ir kaip gražu. Nors ir paprasta, bet kruopščiai viskas padaryta smile.gif
Atsakyti
Nu jau tiek grožių prisižiūrėjau wub.gif Varau virbalų ieškot ir siūlų dėžę kraustyt, gal ką iš gabaliukų sukursiu g.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgėjos,

gal turite kokių idėjų megztukui 8 metų berniukui? Labai būtų ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2007 12 03, 17:21)
Sveikos, mezgėjos,

gal turite kokių idėjų megztukui 8 metų berniukui? Labai būtų ačiū  4u.gif

aš berniukui mezgiau tokiu raštu
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
ruošiamės žiemai
http://public.fotki....0071201003.html
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2007 12 03, 17:21)
Sveikos, mezgėjos,

gal turite kokių idėjų megztukui 8 metų berniukui? Labai būtų ačiū  4u.gif

Aš mezgiau pagal vyrišką megztinį, tik aišku kelis kartus reikėjo mažint modelį lotuliukas.gif gan paprastu raštu: 4 geros,1 bloga,4 akių pynelė,1 bloga, vėl 4 geros ir t.t. visai neblogai žiūrisi
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2007 12 04, 13:14)
aš berniukui mezgiau tokiu raštu
[


QUOTE(bazuka @ 2007 12 05, 10:23)
Aš mezgiau pagal vyrišką megztinį, tik aišku kelis kartus reikėjo mažint modelį  lotuliukas.gif gan paprastu raštu: 4 geros,1 bloga,4 akių pynelė,1 bloga, vėl 4 geros ir t.t. visai neblogai žiūrisi

Ačiū už pasiūlymus 4u.gif
Atsakyti
Mergaites help help.gif help.gif
Niekaip nesugalvojau kaip apdirbt suknytes kakla ir rankoves, tai apneriau vezio zingsniu, bet man vistiek rieciasi tie krastai g.gif . Ka daryt? Gal kaip nors kitaip apnert, bet nezinau kaip doh.gif . Patarkit kaip blush2.gif
Atsakyti