Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklėlės priimančios kūdikius nuo 3 mėn.

Mes irgi norim kazka lankyti Mums jau metukai rugseji sueis Ir dar mums yra labai retas sindromas kai veluoja vistimasis o ypac kalba Todel mes norim nuo mazians pradet lavintis kad neatsilikti Bet nezinau ka geriau lankyti kiek kartu per savaite Ar geriau viena bureli lankyti ar kelis Mes ziurejom baseina, kudikio joga, kindermusik, suzuki mokyklele, zuikiu puikiu mokyklele Mes noretume kazka tokio kad galetume jau dabar pradeti lavinti kalba
Atsakyti
anzelika, tokio amziaus vaikams muzika yra vienas is kalbos lavinimo budu. kindermusik siiap yra pritaikyta ir vaikams su spec. poreikiais 9kadangi as pati vaika su kalbos bedomis turiu ir tuo domiuosi, tik tuo metu, kai maniskiui reikejo tokiu dalyku nebuvo, pati dariau)
Jei tave domina, parasyk i az miestas, vaiko amzius, galesiu pakomentuoti kokios mokytojos ir kaip sistema veikia, nes su mazaja as jau metus atlankiau ir matau kokie rezultatai ant savo vaiko) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,patarkit kur ir ka kaune galitume lankyti.Maniskiai 1,3men.
Labai jau norisi islysti is tu keturiu sienu rolleyes.gif
Atsakyti
Kiek zinau Kindermusik, paskui lyugtais Veju feja yra, turbut ir Yamaha, tik tuos reiktu paziureti ar turi grupes tokio amziaus vaikams
Beje maniske irgi tokio amziaus, tai muzika jai laaaabai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 04 rugsėjo 2010 - 18:23
Mes labai norėtume eiti i Yamahos muzikos pamokėles nuo 3 mėn. smile.gif Bet man kažkaip baisu. O jei mažylė pradės verkti, niurzgėti, trukdysim kitiems paskui g.gif O gal kas lankėt? Ką ten veikia tokie mažiukai? Ar guli jie ten, ar mamos laiko ant rankų? Sėdėti tai juk dar negali smile.gif Galvoju, kad nuo pusės metų būtų galima jau lankyti, bet programos pradžia kaip tik dabar, paskui pataikysim į vidurį jau, kai visi bus susibendravę g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indare: 08 rugsėjo 2010 - 13:14
Del Yamahos tokiems maziukams, negaliu pasakyti, nes su sunum ejom, kai jis jau buvo 2 metu, bet kadangi jis nesistemiskas doh.gif tai i ta sistema neisipaise doh.gif
Su dukryte ejome i Kindermusik nuo 3.5men ir labai gerai buvo ir man ir jai, nes viskas pritaikyta tokio amziaus vaikams ir veikla ir muzika ir mamos kartu pailsi, pabendrauja.
Gal reiktu apsiskambinti i pacia Yamaha ir paklausti, kas ir kaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indare @ 2010 09 08, 14:14)
Mes labai norėtume eiti i Yamahos muzikos pamokėles nuo 3 mėn.  smile.gif Bet man kažkaip baisu. O jei mažylė pradės verkti, niurzgėti, trukdysim kitiems paskui g.gif  O gal kas lankėt? Ką ten veikia tokie mažiukai? Ar guli jie ten, ar mamos laiko ant rankų? Sėdėti tai juk dar negali smile.gif  Galvoju, kad nuo pusės metų būtų galima jau lankyti, bet programos pradžia kaip tik dabar, paskui pataikysim į vidurį jau, kai visi bus susibendravę g.gif

Na mes lankems Kindermusik mokyklele nuo 3 men, buvo ir geresniu dienu ir blogesniu. Po kelintos pamokos mergaite iprato ir pamokeles nebeverkdavo, tik aktyviai stebedavo, bet iki tol mokyja visada ramino, kad naturalu, jog vaikas niurzga svetimoje aplinkoje ir kad nereikia del to jaudintis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(skyler @ 2010 09 08, 15:29)
Na mes lankems Kindermusik mokyklele nuo 3 men, buvo ir geresniu dienu ir blogesniu. Po kelintos pamokos mergaite iprato ir pamokeles nebeverkdavo, tik aktyviai stebedavo, bet iki tol mokyja visada ramino, kad naturalu, jog vaikas niurzga svetimoje aplinkoje ir kad nereikia del to jaudintis wink.gif



sudomino mane si mokyklele, tik nesuprantu kainos.

Cia uz 12 kartu 380Lt? Ir einat i savaite pasirinktu jums tinkamu laiku ir diena? (Antradieniais ir Trečiadieniais 10:45 val, Ketvirtadieniais 9:30 val. ir 10:45 val.)

"3 mėnesių trukmės semestras - 380 Lt (100 Lt namų medžiaga, 280 Lt mokymas).
Namų medžiagą sudaro: knygutė, kompaktinė plokštelė, muzikos instrumentukas/žaisliukas, sieniniai paveikslėliai"

Ar butina ta namu medziaga pirkti, jei namie gal mes nesimokinsim?
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2010 09 08, 18:21)
sudomino mane si mokyklele, tik nesuprantu kainos.

Cia uz 12 kartu 380Lt? Ir einat i savaite pasirinktu jums tinkamu laiku ir diena? (Antradieniais ir Trečiadieniais 10:45 val, Ketvirtadieniais 9:30 val. ir 10:45 val.)

"3 mėnesių trukmės semestras - 380 Lt (100 Lt namų medžiaga, 280 Lt mokymas).
Namų medžiagą sudaro: knygutė, kompaktinė plokštelė, muzikos instrumentukas/žaisliukas, sieniniai paveikslėliai"

Ar butina ta namu medziaga pirkti, jei namie gal mes  nesimokinsim?

12 kartu tai yra 12 savaiciu, veinas kartas per savaite, jei sirgo vaikas, ir nebuvote, galite kitomis dienomis ateiti ir atlankyti praleistas pamokas.
100lt cia irgi yra per tiems 3 men. Siaip tai vienas is sitos programos privalumu yra, besikeicianti namu medziaga ir, kad tevai patys su vaikais dirba namie, juos mokina ritmo pojucio, lavina koordinacija, klausa, klausymo igudzius, smulkiaja motorika ir t.t. medziaga ir uzsiemimu pobudis parintas pagal vaiko amziaus poreikius.
Galiu tik pasakyti, kad jei noriu trumpam laiko sau, tai paleidziu viena is CD gautu mokykleleje ir vaiko ner blink.gif ji ten soka linguoja, nors jai dar tik 1 metukai, bet ta muzika zino ir atsimena, ka veikem. O uzsiemimo/mokymosi namie uztenka kartais 10 min pasokti su vaiku, pasimankstinti, kita syki as ir visas 45 minutes su vaiku zaidziu, bet tai labai kokybiskai praleistas laikas su vaiku ir tikrai teikiantis daug dziuagsmo abiems 4u.gif Siiap paskaiciavus juk menesiui iseina 126lt (su iskaiciuota namu medziaga), kiek domejausi ir kiti muzikos mokykleliu ikainiai panasus. Mano sunus lanko su nuolaida uz 130lt per menesi viena syki per savaite.
As tai sakiau, jei turesiu dar viena pagranduka blush2.gif tai tam vaikui liks visa biblioteka namu medziagos ir knygeliu ir CD (kai kuriu gabalu as ir pati klausausi, nes labai grazi muzika irasyta wub.gif )
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 09 08, 20:08)
12 kartu tai yra 12 savaiciu, veinas kartas per savaite, jei sirgo vaikas, ir nebuvote, galite kitomis dienomis ateiti ir atlankyti praleistas pamokas.
100lt cia irgi yra per tiems 3 men. Siaip tai vienas is sitos programos privalumu yra, besikeicianti namu medziaga ir, kad tevai patys su vaikais dirba namie, juos mokina ritmo pojucio, lavina koordinacija, klausa, klausymo igudzius, smulkiaja motorika ir t.t. medziaga ir uzsiemimu pobudis parintas pagal vaiko amziaus poreikius.
Galiu tik pasakyti, kad jei noriu trumpam laiko sau, tai paleidziu viena is CD gautu mokykleleje ir vaiko ner blink.gif ji ten soka linguoja, nors jai dar tik 1 metukai, bet ta muzika zino ir atsimena, ka veikem. O uzsiemimo/mokymosi namie uztenka kartais 10 min pasokti su vaiku, pasimankstinti, kita syki as ir visas 45 minutes su vaiku zaidziu, bet tai labai kokybiskai praleistas laikas su vaiku ir tikrai teikiantis daug dziuagsmo abiems 4u.gif Siiap paskaiciavus juk menesiui iseina 126lt (su iskaiciuota namu medziaga), kiek domejausi ir kiti muzikos mokykleliu ikainiai panasus. Mano sunus lanko su nuolaida uz 130lt  per menesi viena syki per savaite.
As tai sakiau, jei turesiu dar viena pagranduka blush2.gif tai tam vaikui liks visa biblioteka namu medziagos ir knygeliu ir CD (kai kuriu gabalu as ir pati klausausi, nes labai grazi muzika irasyta wub.gif )



aciu labai uz info.
Atsakyti
SaDa, manu, nueikite i demo pamoka ir pamatysite, ka ten veikia, kaip tai pades apsispresti 4u.gif
Atsakyti
Mes lankem Yamahos mokyklele nuo 4,5 men. Galiu pasakyti tik tiek, kad tai buvo labai smagus laikas praleistas dar produktyviai. Patiko tiek mano mazajai tiek ir man. Maziuku - ruoniuku grupe yra nuo 4 iki kazkur 1,5 metu (bent taip budavo)... paskui iki 4 metu grupe - tai va sitoje grupeje mano mergaitei jau nelabai tiko... gal del to kad dar per maza buvo kai pradejom eiti g.gif tiesiog vaikuciu 1.5 metu ir pvz 3.5 metu poreikiai ir norai skirtingi. O vat i maziuku grupe planuokju vel gryzti su suneliu smile.gif
Atsakyti