Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklėlės priimančios kūdikius nuo 3 mėn.

Mes jau ir nusprendėme kad laikas pasižmonėti, o kartu ir pasilavinti. Man kilo toks klausimas...Mielosios, mamytės: kaip tinkamai parinkti mažyliui užsiėmimus ir kiek kartų per savaitę yra neperdaug? Ar verta eiti į skirtingus būrelius susipažinimui po keletą kartų? Ar pasikliauti jų aprašymais ir užsirašyti į vieną kokį. Lauksiu jūsų pasisakymų...
Atsakyti
QUOTE(Daliro @ 2008 09 05, 13:50)
Mes jau ir nusprendėme kad laikas pasižmonėti, o kartu ir pasilavinti. Man kilo toks klausimas...Mielosios, mamytės: kaip tinkamai parinkti mažyliui užsiėmimus ir kiek kartų per savaitę yra neperdaug? Ar verta eiti į skirtingus būrelius susipažinimui po keletą kartų? Ar pasikliauti jų aprašymais ir užsirašyti į vieną kokį. Lauksiu jūsų pasisakymų...

Sveika Daliro,
Turiu nemažai patirties, todėl kartis drįstu pasisakyti. Tinkamai parinkti užsiėmimus yra iš tikrųjų labai sunku. Kol auginau pirmą vaiką, atrodė, kad teisingai elgiuosi vesdama į du savaitinius užsiėmimus. Vėliau pamačiau, kad daug svarbiau charakterio ugdymas, nei užsiėmimo parinkimas. Kadangi vaikeliai maži kaip kempinės sugeria viską, todėl kokybiškos pamokėlės ypač svarbu iki trejų metų. Ir dar. Man atrodo, kad turėtų būti ir tikslingi grupiniai užsiėmimai bent du kartus savaitėje, o kasdien bent po kelias minutes atlikti užduotėles, kad vaikui formuotųsi tikslingos saviugdos ir tvarkos charakteris. Aš rinkčiausi savo vaikams būrelį, kur galima mokytis linksmų ir visapusių dalykų su rimta potekste. Pvz,. dainelių ir žaidimų su solfedžio potekste, užsienio kalbų pradmenų (mažyliui tai tik dar vienas linksmas žaidimas), logikos ir pan. Postringauti galima daug bet reikia ir pačiai pabandyti kasdien kokį naują elementą, albumą su dideliais užrašais ar paveiklėliais. Jei vaikas didesnis, kurti kartu pasakas ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolo @ 2008 08 29, 17:34)
Mes lankome Yamahos mokyklėlę Šiauliuose  thumbup.gif Nusprendžiau lankyti, kad mažylė matytų/pabendrautų ( hihihi.gif ) su kitais vaikais, o ir pačiai patinka prasiblaškyti, su kitomis mamomis pabendrauti  ax.gif  biggrin.gif


As savo mergyte vedu i pop chora MAZYLIS, . Girdejau jie siemet atnaujino mazuciuku grupe nuo 1 metu. Mokyklele vadinasi LIALĖ, uzsiemimai vyksta Undineje, ju imone vadinasi Pramogų karalystė
Jei kam bus idomu galesiu parasyti ju kontaktus.
Atsakyti
Sveikos, mamytės! Labai džiugu, kad vedate savo pypliukus tokius užsiėmimus, thumbup.gif kad ne vien namie sėdit tarp 4 sienų... aš ir pati vis pagalvoju, kad būtų smagu kažkur su dukryte (jau virš 9 mėn.) ištrūkti, nes užsisėdėjusios namie esam juodai, dar ta žiema, šalčiai, o ir šiaip vaikas labai svetimų žmonių ir garsesnių garsų bijo. galvoju, kad reiktų kažkaip persilaužti ir pradėti rodytis daugiau žmonėms. Tik va abejoju, ar yra koks nors būrelis ar kažkas panašaus Telšiuose? labai lauksiu atsakymo ir atsipliepimų 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
As nuo 4 men einu su maze i muzikos pamokeles Kindermusik. thumbup.gif Dabar pradejom jau antra programos dali. Nu labai aiskiai priderinta vaiko motorikai, klausai, kalbai lavinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 02 04, 19:31)
As nuo 4 men einu su maze i muzikos pamokeles Kindermusik. thumbup.gif Dabar pradejom jau antra programos dali. Nu labai aiskiai priderinta vaiko motorikai, klausai, kalbai lavinti 4u.gif

mes irgi pasirinkom sita mokyklele ir tikrai nesigailim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 02 04, 19:31)
As nuo 4 men einu su maze i muzikos pamokeles Kindermusik. thumbup.gif Dabar pradejom jau antra programos dali. Nu labai aiskiai priderinta vaiko motorikai, klausai, kalbai lavinti 4u.gif

Mes pradejome veliau, bet irgi lankome sia mokyklele Kaune thumbup.gif
Atsakyti
jei yra Šiauliečių, tai aš žinau kur šiauliuose vyksta įvairūs užsiėmimai įvairioms amžiaus grupėms, o mažiausi tai priimami nuo 2 mėnesiųsmile.gif galima ir pamankštinti, ir pasportuoti su mažyliais, ir motorika lavinama ir visa kita:)Tai www.spalvotosidėjos.lt puslapyje info.
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2010 04 28, 19:30)
Mes pradejome veliau, bet irgi lankome sia mokyklele Kaune  thumbup.gif


Aš savo dvynukes mergytes šį pavasarį vedžiau į Kindermusik Vilniuje. Labai patiko muzika ir užsiėmimų įvairovė, o taip pat požiūris į vaiką. Vaikų ten nerikiuoja kaip kareivukų, leidžia laisvai reikštis, jie mokosi žaisdami. Jau po mėnesio lankymo vaikai pradėjo kartoti melodijas, ritmą mušti, rodyti namie, ką veikia užsiėmimų metu. Buvo nerealu! Beje, jie dar duoda į namus knygeles, kompaktus ir instrumentus. Patiko jų kokybė. CD klausomės ir mašinoj, ir prieš miega - gražu smile.gif Manau, kad rudenį pratęsime, jei nuolaidą pasiūlys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanaite @ 2010 06 21, 15:28)
Aš savo dvynukes mergytes šį pavasarį vedžiau į Kindermusik Vilniuje. Labai patiko muzika ir užsiėmimų įvairovė, o taip pat požiūris į vaiką. Vaikų ten nerikiuoja kaip kareivukų, leidžia laisvai reikštis, jie mokosi žaisdami. Jau po mėnesio lankymo vaikai pradėjo kartoti melodijas, ritmą mušti, rodyti namie, ką veikia užsiėmimų metu. Buvo nerealu! Beje, jie dar duoda į namus knygeles, kompaktus ir instrumentus. Patiko jų kokybė. CD klausomės ir mašinoj, ir prieš miega - gražu smile.gif Manau, kad rudenį pratęsime, jei nuolaidą pasiūlys  bigsmile.gif


Kokio amziaus vaikas?
Atsakyti
O mes tai lankome laumiu pieva. Labai patinka mums:)
Atsakyti
QUOTE(magdapole @ 2010 09 02, 17:32)
O mes tai lankome laumiu pieva. Labai patinka mums:)


o mes tai www.pramogukaralyste.lt
biggrin.gif
Atsakyti