Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklėlės priimančios kūdikius nuo 3 mėn.

ir kuo gi ta vertė pasireiškia?
hm...o man atrodo, kad čia labiau verta mamai, nei vaikui... pasižmonėja, atsipučia, o vaikučiui tai taip dzin... pusmetukas gi dar net nelabai bendrauja su aplinkiniais... na, netyčia už nosies čiuptelna, bet tik šiaip...
Aš smalsumo genam buvau nuvedusi savo mažį į tokią mokyklėlę, bet supratau, kad man asmeniškai tikrai to nereik, o vaikui pilnai užtenka ir namuose esančio pianino smile.gif
kai vaikučiai turėjo plot rankytėm, tai jie kuo smagiausiai krapštė nosį (čia aš jau vertinu ir kitų vaikučių elgesį), labiausiai pratimai džiūgino mamytes... jos taip nuoširdžiai viską darė 9plojo, dainavo, krypavo), o vaikai taip nuoširdžiai nedarė, kad net juokas ėmė..
aplinka miela, atmosfera šilta, BET
mes į tokią mokyklėlę jei ir keliausim, tai tik vyresni
Atsakyti
Maniskiui tuoj bus 4 men. Ieskau, kur galetume papramogaut ax.gif . Gal kuri is kaunieciu mamyciu, vede savo pypliuka(panasaus amziaus) i kokia mokyklele?
Atsakyti
Kazkada skaitinedama panasia, tema radau labai gera vienos mamytes gera komentara,kad kudikio ugdymas primena vitaminu vartojima,poveikis atsiranda tik po kurio laiko.O siaip mano daugelis pazystamu lanko ivairius kudikiu uzsiemimus ir yra labai patenkintos.O vaikai ir vyresni nosi krapsto ir nieko nedaro,netgi lankydami mokykla.Tada ko gero juokas jau nebeima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuke. @ 2008 05 19, 19:08)
ir kuo gi ta vertė pasireiškia?
hm...o man atrodo, kad čia labiau verta mamai, nei vaikui... pasižmonėja, atsipučia, o vaikučiui tai taip dzin... pusmetukas gi dar net nelabai bendrauja su aplinkiniais... na, netyčia už nosies čiuptelna, bet tik šiaip...
Aš smalsumo genam buvau nuvedusi savo mažį į tokią mokyklėlę, bet supratau, kad man asmeniškai tikrai to nereik, o vaikui pilnai užtenka ir namuose esančio pianino  smile.gif
kai vaikučiai turėjo plot rankytėm, tai jie kuo smagiausiai krapštė nosį (čia aš jau vertinu ir kitų vaikučių elgesį), labiausiai pratimai  džiūgino mamytes... jos taip nuoširdžiai viską darė 9plojo, dainavo, krypavo), o vaikai taip nuoširdžiai nedarė, kad net juokas ėmė..
aplinka miela, atmosfera šilta, BET
mes į tokią mokyklėlę jei ir keliausim, tai tik vyresni

Liūdna skaityti tokią nuomonę verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Treja @ 2008 05 21, 22:17)
Liūdna skaityti tokią nuomonę verysad.gif


Is tiesu keista, kad is pusmetinuko norima jog jis imtu ir pradetu plot katutem, dainuot kartu su mama...gal dar ir atmintinai eilerasti padeklamuot g.gif Naturalu kad pypliai atrodo abejingi - taciau kas tiksliai zinos kas dedasi tose mazose galvelese - neabejoju kad kazkoki poveiki visi tie pasibuvimai turi - vaikas mato kitus bendraamzius, girdi muzika, su juo soka, linguoja mama ar tetis, galiausiai vaikas patiria tam tikra salyti su kitokia aplinka...as siuo metu vedu savo maze i mokyklele, bet ne todel kad noreciau is jos isminkyti kelio i zvaigzdes laureate ar shokiu desimtuko nugaletoja - tiesiog noriu ja uzsiimti ne tik namie.
Atsakyti
as vedu maziu nuo 3,5men i yamaha muzikos mokyklele kaune.
nu o mano poziuris visai ne toks kaip linutukes. as laiminga kad jis eina nuo taip anksti, ir ne todel kad as pasizmoneju, o todel kad vaikui reik daug visko pamatyt ir kuo daugiau jis pamato taip formuojas jo poziuris. be to labai nerelu dalyka pastebejau tik dabar bet jis buvo nuo tu triju men.
kai ten yamahoj pirma karta padarom koki judesi ar koki gyvuna maniskis tik ziuri ir nieko nedaro. o kai pareinu namo sakau padaryk ten pvz kaip dramblys atrodo, ir jis padaro is karto lygiai taip kaip rode mokytoja, nors ten nieko nedare. todel manau kad itaka baisine, nes va kaip jam daeina. galeciau sakyt ir sakyt pavyzdzius, bet neisplesiu. o jei mamai atrodo, kad tai nieko gero ta mokykla tai tada geriau nevesti.
Atsakyti
šaunu, kad jums ten tinka ir patinka.. 4u.gif
o liūdėt dėl mano nuomonės neverta biggrin.gif


Atsakyti
manau, kad pastebeti kiek patobulejo 3 menesiu kudikis per menesi - neimanoma. Bet klausydamas daineliu -jis laveja, jei mama tas pacias daineles dainuoja ir namie - veliau jis atpazista ta dainele, jei dainele sieja su judesiu - veliau, pradejus ja dainuoti, pats [pradeda daryti tuos judesiukus ir t.t.t
Atsakyti
Protingai galvoja, kas lavina vaiką nuo mažens. Mat smegenys viską fiksuoja, o užfiksuotus matytus vaizdus ar garsus atgamina, kai ateina tam tikras laikas. gali po mėnesio, gali po pusmečio. Tik bėda, kai mamytės nesulaukusio rezultato, nustoja ilgesniam laikui. Tuomet susiformavusios jungtys smegenyse paprasčiausiai nunyksta. Aš visą tą ankstyvąjį muzikavimą ir kitus dalykus išbandžiau su savo vaikais. ir išmokti dalykai jau paūgėjusiems suteikdavo daug džiaugsmo. Na pavyzdžiui, mano trimetė dukra tik atsibudusi sėdasi prievargonėlių ir iš klausos groja. Jei ji nebūtų patekusi į muzikuojančiųjų aplinką, tai to padaryti nebūtų galėjusi.

Manau teisingai daro Neformalaus ugdymo centras, siekdamas sukurti ne tik muzikuojančiųjų aplinką... (www.nuc.lt). Ten informacija dar ne visa pateikta, tačiau aš su nekantrumu laukiu, kada galėsiu savo šešiametį sūnų vestis į chemijos pamokėles... Tiksliau jis man jau kokie metai neduoda ramybės.

O kad suprasti ir įsijautus į vaiko pasaulį žaisti namuose, galima kokius kursus palankyti.
Atsakyti
QUOTE(Linuke. @ 2008 05 19, 18:08)
ir kuo gi ta vertė pasireiškia?
hm...o man atrodo, kad čia labiau verta mamai, nei vaikui... pasižmonėja, atsipučia, o vaikučiui tai taip dzin... pusmetukas gi dar net nelabai bendrauja su aplinkiniais... na, netyčia už nosies čiuptelna, bet tik šiaip...
Aš smalsumo genam buvau nuvedusi savo mažį į tokią mokyklėlę, bet supratau, kad man asmeniškai tikrai to nereik, o vaikui pilnai užtenka ir namuose esančio pianino  smile.gif
kai vaikučiai turėjo plot rankytėm, tai jie kuo smagiausiai krapštė nosį (čia aš jau vertinu ir kitų vaikučių elgesį), labiausiai pratimai  džiūgino mamytes... jos taip nuoširdžiai viską darė 9plojo, dainavo, krypavo), o vaikai taip nuoširdžiai nedarė, kad net juokas ėmė..
aplinka miela, atmosfera šilta, BET
mes į tokią mokyklėlę jei ir keliausim, tai tik vyresni

Man irgi teko matyti, kai lankėme Yamahą - vaikai laksto, o mamos pagal muziką kaip svirduliai siūbuoja lotuliukas.gif
MEs tą mokyklėlę lankėme ne dėl muzikinio ugdymo, bet kad vaikas pabendrautų su kitais leliais. Pusėtinai ten buvo, gal būtume ir toliau lankę, jei būtų mus į pamokėlę priėmę už šventinę dieną (maniškė koncerte nebūtų išbuvusi, nes ir 8 leliai jai būdavo daug, ir kelis užsiėmimus tiesiog praverkė, tai ką kalbėti apie 80). Bet mokytoja buvo principinga, mes irgi.
Atsakyti
Mes lankome Yamahos mokyklėlę Šiauliuose thumbup.gif Nusprendžiau lankyti, kad mažylė matytų/pabendrautų ( hihihi.gif ) su kitais vaikais, o ir pačiai patinka prasiblaškyti, su kitomis mamomis pabendrauti ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mes buvom vienam uzsiemime Neformalaus ugdymo centre Vilijampolej. Tai man labai patiko, ir suneli vedu ne del to, kad jis butu koks super duper genijus, o, kad mums smagu buti tarp zmoniu, o neuzsidarius tarp keturiu sienu. Ir man paciai smagu pabendraut su kitom mamom. Aisku labai naudinga pasimokyti, kaip lavint vaikuti. Juk ji reik supazindint su pasauliu nuo pirmu dienu, o kaip jis kitaip viska ismoks, jei jam nieks nepades... Zodziu, as 100 proc uz tokias mokykleles nuo pat ankstyvu kudikio dieneliu thumbup.gif
Atsakyti