Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklėlės priimančios kūdikius nuo 3 mėn.

Dabar jau nebesusigaudau, kurios mokyklėlės priima mažiausius kūdikius doh.gif . Jų tiek daug, bet abejoju ar visos turi grupes ir ugdymo programas nuo 3 mėn. Pasidalinkite informacija 4u.gif

Ar verta pradėti lankytis su tokiu mažu pypliu? Ne, aš neabejoju teikiama lavinamąja nauda, bet kaip su grynai praktiškais-biutiniais dalykais. Kaip su maitinimu? Miegu? Ar išbūna toks vaikas visą užsiėmimą nezirzęs?
Atsakyti
Labas

as su savo mazyle, pradejau lankyt strazdaneliu mokyklele, vos dvieju men. sulauke ir iki siol lankome ja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniega1 @ 2007 10 26, 20:39)
Labas

as su savo mazyle, pradejau lankyt strazdaneliu mokyklele, vos dvieju men. sulauke ir iki siol lankome ja thumbup.gif

Ir kaip jai užsiėmimai? Nepradeda zirsti, nes nori miego/valgyti ir pan? Ar išbūna visą užsiėmimą aktyvi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniega1 @ 2007 10 26, 19:39)
Labas

as su savo mazyle, pradejau lankyt strazdaneliu mokyklele, vos dvieju men. sulauke ir iki siol lankome ja thumbup.gif

idomu butu suzinoti pasiekimus tarkim...po menesio rolleyes.gif ka pasieke jusu vaikutis.
Realiausias uzsiemimas tokiems kudikeliams manau yra baseinas......visa kita reikia pradeti veliau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2007 10 29, 16:21)
Ir kaip jai užsiėmimai? Nepradeda zirsti, nes nori miego/valgyti ir pan? Ar išbūna visą užsiėmimą aktyvi? 4u.gif



Na i pabaiga uzsiemimu uzmigdavo dazniausiai, o siaip patiko jai, nebudavo verkimo smile.gif
Kai tik baigdavosi mokyklele, jei dar nemiegodavo pavalgydavome ir tada jau miegucio biggrin.gif
o kas del pasiekimu ir taip aisku, kad vaiko lavinimas tik i nauda, juolab, kai matai, kad vaikui tai kelia dziaugsma thumbup.gif
Atsakyti
o man atrodo, kad cia nesamone su tokiu maziuku i kazkokias mokykleles vazinet.suspes dar jis visko ismokt, gyveniams juk toks ilgas.
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2007 11 27, 19:33)
o man atrodo, kad cia nesamone su tokiu maziuku i kazkokias mokykleles vazinet.suspes dar jis visko ismokt, gyveniams juk toks ilgas.

Labai gaila, kad tai vadinate nesąmone, ne apie išmokima eina kalba, trijų mėn. kūdikis nieko ir neišmoks, čia visai kiti dalykai
Atsakyti
man tai tos mokykleles ne tik vaikuciui lavintis, susipazinti su kitais vaikais, bet ir paciai kazkur padalyvauti, o ne vien namuose sedeti ax.gif bet realiai tai nuo triju menesiu vis ruosiuosi, o kol kas tik iki baseino nukeliaujam. i muzika jau va trecias menuo "einu", atsikeliu ryte - ir vis per velai biggrin.gif
Atsakyti
miegas-sventas reikalas.Bet kartais reiktu ir prabusti.Tuo labiau,kad laikas bega,vaikas auga.Mes tai nors rankeles antspauduka pasidareme-bus seneliams kaledine dovana.Jei idomu,tai sestadieniais 12 val. "Debeseliu"menu mokykleleje vyksta keramikos pamokeles. :super
Atsakyti
QUOTE(mocartuke @ 2007 12 04, 11:42)
miegas-sventas reikalas.Bet kartais reiktu ir prabusti.Tuo labiau,kad laikas bega,vaikas auga.Mes tai nors rankeles antspauduka pasidareme-bus seneliams kaledine dovana.Jei idomu,tai sestadieniais 12 val. "Debeseliu"menu mokykleleje vyksta keramikos pamokeles. thumbup.gif


lotuliukas.gif nuskambejo kaip mano mamos pamokymai...
na miegale buvau miegale ir liksiu, turbut..
atsigriebiu pati daineles vaikui dainuodama, nors tiek gal naudos is manes bigsmile.gif
Atsakyti
Mes lankėm su vyresniąja 3metukų dukra suzuki mokyklėlę. Ten yra grupės ir pačių mažiausių tokių pypliukų keleto mėn. amžiaus smile.gif . Šiaip kaip jose, tai tiksliai pasakyti negaliu, nes mažojo nevedžiau. Mūsų tikslas buvo, rasti laiko su vyresnėle pabūti kartu ir "pailsėti nuo brolio", pabūti tik su mama ir jos nesidalinti lotuliukas.gif . Bet grupėje buvo mama, kuri su vyresniąja dukrele atsinešdavao ir pusės metukų dukrelę. Iš pradžių ji sėdėdavo ir žiūrėdavo akeles išplėtus. Bet patikėkit manim, po pusės metų mažoji dainuodavao melodiją (aišku truputėlį sava kalba), gavusi lazdeles mušdavo ritmą ir dar kartais geriau už vyresnius vaikus. Jau nekalbu apie jos šypseną veidelyje ir tokias geras emocijas thumbup.gif O ir žodžių bagažas pasipildė akivaizdžiai(žodžiai dažniausiai, kurie būdavo girdimi dainuojant). Grįžus palygindavau jos kalbą su savo mažuoju ir tikrai ji lenkė visu žingsniu. Aišku gal dar čia ir vaiko imlumas yra skirtingas. Bet aš tik už tai, kad jei mamos turi galimybes ir norą, į tokias mokyklėles eiti verta. thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, mokyklele (ypac muzikos) ne tik kad verta eti, bet ir butina. Mano vyresne dukryte jau pries 8 metus lanke SUZUKI mokyklele, tai rezultatais dziaugiuosi ikI siol. Tad nusprendziau ir sunu vesti (jam 5 men). TIKRAI VERTA 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otiliukas: 18 gegužės 2008 - 22:26