4u.gif Labukas,su vyru išskyriau prieš du metus.Skyrybos vyko taikos sutartimi.Aš su dviem vaikais gyvenu Lietuvoje,o vyras tuo metu gyveno Londone.Praėjus maždaug pusmečiui po skyrybų,jam šovė mintis,kad galima elementų nemokėti.Jo advokatas padavė paveluotą apeliaciją,neva mano ex nežinojo,kad vyko skyrybų procesas,todėl laiku negalėjo apeliuoti.Nors jis viską žinojo.Beje mes teisme neturėjome dalyvauti,nes buvo taikos sutartis.Aš į antrą teismą nenuvykau,tuo metu gulėjau ligoninėje.Gavau iš teismo laišką,kad mūsų skyrybos anuliuotos.Kaip taip gali būti?Nors neseniai iš santuokų rūmų aš atsiėmiau skyrybų raštą ir jie man pasakė ,patikrinę dokumentus ,kad aš išsiskyrusi.Mano buvęs vyras Lietuvoje gyvena nuo Liepos mėn.Žinau,kad dirba,bet kaip suprantu nelegaliai.Statosi namą.Prie vaikų išlaikymo visiškai neprisideda.Dabar jis nusisamdė advokatą ,kad mus išskirtu.Nesuprantu aš tos Lietuviškos teisės.Elementų dydį jis nustatė pats ir jokių derybų.Nors teismas vėl taikos susitarimu.Vienam vaikui į mėn.jis skiria 150Lt.Tai bendroje sumoje butu 300Lt.per mėn.Mano sunui 12 m.,o dukrai 9 m.Ar jiems tai tinkama suma?Tiesiog juokinga.Ką daryti neįsivaizduoju.Ačiū už atsakymą.