Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Linjus @ 2007 11 08, 10:13)

Bitute kaip čia sudėtingaaaaaaaauser posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2007 10 29, 17:00)
labas,
tikrai reikia megzti zilkiniaias virbalais apvaliai ,aš taip savo sijoną mezgiau
http://public.fotki....i/pa090361.html



gal schema kas turite shitu grozybiu? doh.gif

ir dar vienas klausimas - vienoje temoje maciau vertima ish anglu kalbos mezgimo terminu. gal kas turite vertima ish lenku kalbos?
Atsakyti
Kaip teisingiausiai išmegsti ne stulpeliais blush2.gif statytą didesnes apimties apykaklę aciu už patarimus sėkmės neriant bei mezgant cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2007 11 08, 09:23)
Bitute kaip čia sudėtingaaaaaaaauser posted image

nu kad man atrodo kaip tik nėra sudėtinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2007 11 08, 11:08)
nu kad man atrodo kaip tik nėra sudėtinga  ax.gif


pabandzius ir ipratus turetu darbas judet greit, reiktu pabandyt....... situo rasteliu ir salis but labai grazus.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2007 11 08, 10:19)
pabandzius ir ipratus turetu darbas judet greit, reiktu  pabandyt....... situo rasteliu ir salis but labai grazus.

thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2007 11 08, 09:23)
Bitute kaip čia sudėtingaaaaaaaauser posted image

cia labai paprasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2007 11 08, 09:13)

beje, ta ta šakutė kainuoja nedaug - apie 6 lt - mačiau siūlų parduotuvėj mirksiukas.gif pati ruošiuosi nusipirkti ir pabandyti panarplioti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2007 11 08, 15:01)
beje, ta ta šakutė kainuoja nedaug - apie 6 lt - mačiau siūlų parduotuvėj  mirksiukas.gif pati ruošiuosi nusipirkti ir pabandyti panarplioti  ax.gif


O kam pabandymui šakutę pirkti, galima į ilgą trintuką įsmeigti du virbalus.
Atsakyti
QUOTE(daivaja @ 2007 11 06, 10:08)
Suzavejo mane sitas megztukelis, tik va neaisku, ar detale, kuri eina per krutine (gulscioji pyne)-- susiuvama nugaroje?

Galima susiūt taip, kad beveik nesimato siūlės, žinoma jei raštas idealiai sueina mirksiukas.gif

QUOTE(Pookelis @ 2007 11 06, 12:23)
Be reikalo pyksti, manau. Kas yra paprastesnis dalykas? Šalikas? O kaip kažko išmokti, jei nebandysi?

Visiškai nepykstu mirksiukas.gif Bet kai nuolat seku visas rankdarbių temas, tai pasirodė lyg ir daugoka tokių prašymų išaiškint viską nuo pradžios iki galo ir gana sudėtingų mezginių. Tiesiog abejoju (bent jau aš tikrai nesiimčiau blush2.gif) ar kas imsis tai aiškinti ir dar jei mergina rašo, kad niekad nemezgus. Mezgime patirtis ir įgūdžiai ateina "su laiku", o ne po pirmo mezginio. Dažniausiai čia visos aiškinasi tik dėl sudėtingesnių detalių ar kokių kitų neaiškumų.
Manau nieko nėra geriau turėt panosėj mezgimo knygą, na dabar aišku viską galima rast internete, bet aš pati vistiek viską atsispausdinu, kažkaip nesidirba žiūrint į monitorių ax.gif
...ir nebūtinai nesudėtingas mezginys turi būti šalikas...gal tai skraistė, gal megztukas...
Tikrai prašau nesupykti už išsakytas mintis, nes aš jokio pykčio nejaučiu niekam, kas nori ir bando kažką daryt, klausinėja mirksiukas.gif


QUOTE(puupsikas @ 2007 11 08, 09:54)
o gal kas žinote kaip šita dalyką numegzti? anksesnėse temose buvo, nt as nesupratau, gal kas paaiškinti galėtu?

Aha...vieną variantą jau parodė - šakute, o aš ruošiuos (ir niekaip neprisiruošiu) pabandyt šitaip user posted imageuser posted image
Atsakyti
o ten šakute kaip supratau 4u.gif su ja mezgant tai tenai savaime susijungia tos gelynes, na ne savaime, bet atskirai ju megzti nereikia? unsure.gif
Edinka o tavo būdu darant tai jau atkirai? ta jau supratau 4u.gif bet niekaip nesuprantu kas tas mažas rudas dalykėlis? unsure.gif ten per viduriuką unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Rife @ 2007 11 08, 15:13)
O kam pabandymui šakutę pirkti, galima  į ilgą trintuką įsmeigti du virbalus.

na žinoma, kad kartais nebūtų pinigai į balą išmesti 4u.gif ypač kai aš tokia mezgėja.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 11 08, 17:32)
...  bet niekaip nesuprantu kas tas mažas rudas dalykėlis?  ten per viduriuką 

Šiaip tai ten skylutė ax.gif , bet kad nepabėgtų gėlytės žiedlapiai, tai jie adata ir (gal net kad gražiau būtų) kitos spalvos siūlu sukabinami. Taip ir gaunasi viduriukas.
Atsakyti