Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Pookelis @ 2007 11 06, 13:23)
Be reikalo pyksti, manau. Kas yra paprastesnis dalykas? Šalikas? O kaip kažko išmokti, jei nebandysi?


Taip, manyčiau, kad gal tikrai reikėtų pradėti nuo šaliko (nes tai pats papraščiausias mezginys), o jau poto "bandyti' moteriškus modelius. mirksiukas.gif
Atsakyti
galim pabandyti kad ir modelius moteriškus, na nebūtinai moteriškus - vaikui megztuką numegzti mirksiukas.gif nebūtinai savo vaiko, o dar jei neturi... tada lėlei kokiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ai-and-ai @ 2007 11 07, 09:46)
Taip, manyčiau, kad gal tikrai reikėtų pradėti nuo šaliko (nes tai pats papraščiausias mezginys), o jau poto "bandyti' moteriškus modelius. mirksiukas.gif

O aš pradėjau nuo megztuko sau mirksiukas.gif
Aišku, pirmas blynas gavosi kažkiek prisvilęs, bet gavosi blush2.gif
Man kažkaip šalikus neįdomu megzti g.gif
Atsakyti
pora megztukų idėjoms iš GAP:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2007 11 07, 13:05)
pora megztukų idėjoms iš GAP:
user posted image



nu kas cia su jais doh.gif jau buvau toki nusiziurejus megzt wub.gif - tai dabar visi puole tirazuot ir Gap ,ir VS unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 11 07, 14:13)
nu kas cia su jais  doh.gif  jau buvau toki nusiziurejus megzt   wub.gif - tai dabar visi puole tirazuot ir Gap ,ir VS  unsure.gif

Matyt tokie jau ten populiarūs pas tuos garsiuosius tongue.gif
Tikiuosi tavo apsisprendimo tai nepakeis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 07 lapkričio 2007 - 13:24
Sijonuko is VS likimas laukia biggrin.gif eisim kas antra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 11 07, 14:34)
Sijonuko is VS likimas laukia biggrin.gif eisim kas antra  lotuliukas.gif

Tiesa sakant, tik čia, forume, jų gausu. Natūroj nė vieno nesu mačius lotuliukas.gif
Atsakyti
o jei dar pas rusaites "uzejus" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 11 07, 14:34)
o jei dar pas rusaites "uzejus"  lotuliukas.gif



oooo - ten tai riebiai ju... bet ju ir salis didesne... biggrin.gif o jei rimtai - tai VS sijono as irgi naturoj niekur nemaciau... g.gif
Atsakyti
as maciau tongue.gif kazkaip atkreipiau demesi i panele parduotuvej, dar nusijuokiau mintyse, kad VS sijonuka segi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 11 07, 15:37)
as maciau  tongue.gif  kazkaip atkreipiau demesi i panele parduotuvej, dar nusijuokiau mintyse, kad VS sijonuka segi  lotuliukas.gif

nu va, reiškia tik 1 su juo vaikšto! lotuliukas.gif
Atsakyti