Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

laugh.gif Peperoni - nu tai laukiam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 10 sausio 2008 - 14:11
reiks daug kantrybes, geru siulu ir bandymu.. smile.gif bandymu ir dar karteli bandymu.. smile.gif manau kazkas pavyks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 01 10, 14:11)
laugh.gif Peperoni - nu tai laukiam 4u.gif



prisisnekejau lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal iš čia kas nor ką nors supras?:
http://www.pingouin....ReceitaIdInt=37

QUOTE(Peperoni @ 2008 01 10, 13:20)

Nors man kažkokdėl atrodo, kad bent jau čia "laiptuotai" ir megzta, t.y. kas kažkiek eilių pridėta akių ir "prilipdyta nauja pynė (jaučiu nesupratot, apie ką aš čia....)... g.gif
Atsakyti
Noriu pasirodyti paskutini savo darbelį
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2008 01 10, 15:49)
Noriu pasirodyti paskutini savo darbelį

nagi dailu thumbup.gif 4u.gif


kažkur matytas vašeliu nertas motyvas ax.gif mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
wow Jusda koks grozis grazumelis smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2008 01 10, 15:49)
Noriu pasirodyti paskutini savo darbelį

Spalvytė thumbup.gif . Tik aš raištelį būč darius po papukais biggrin.gif ir iškirptę mažesnę ir nerčiau mažesnį nėrinuką 4u.gif . Nedailus prinėrimas nėrinuko mano akiai kliūna ax.gif . Kažkurios iš SM buvo tokis mėlynas lyg ir megztas, kaip ir dailesnis man pasirodė rolleyes.gif 4u.gif . Bet žinoma skonio reikalas mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 01 10, 15:03)
nagi dailu thumbup.gif  4u.gif
kažkur matytas vašeliu nertas motyvas ax.gif  mirksiukas.gif  tongue.gif


Tikiuosi nepyksti, kad pasinaudojau ax.gif


Ašarėle. Šis darbelis yra ne man, o jo savininkė turi kur kas didesnę krūtinę ir viskas kitaip atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2008 01 10, 16:11)
Tikiuosi nepyksti, kad pasinaudojau ax.gif
Ašarėle. Šis darbelis yra ne man, o jo savininkė turi kur kas didesnę krūtinę ir viskas kitaip atrodo  ax.gif

žinoma ne, juk ne aš jį sugalvojau drinks_cheers.gif
O jei ant savininkės dailiai atrodo, tai ir puiku! Juk ne kiekviena taip sugebėtų išmegzti - patikėkit, kiek reik darbelio įdėti, kad viskas būtų čiki showoff.gif Kiek teko pastebėti, jusda, tikrai gražiai mezgi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 10 sausio 2008 - 15:20
QUOTE(jusda @ 2008 01 10, 16:11)
Ašarėle. Šis darbelis yra ne man, o jo savininkė turi kur kas didesnę krūtinę ir viskas kitaip atrodo  ax.gif

Na jei ant savininkės atrodo gražiau, tuomet thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 01 10, 11:41)
Ciki nesigauna  schmoll.gif  Pabandziau megst visas pynes i viena sona....ne kvadratas gaunasi, o rombas is mezginio  verysad.gif

va taip
user posted image
cia as is rusu forumo istraukiau, bet ir man lygiai taip gaunasi verysad.gif



Oi nu kaip pažiūriu, tai aš jau šitą etapą praėjau, lotuliukas.gif ir ko aš neišbandžiau, net japoniškus heroglifus smile.gif bet kažkaip paveiksliuke gražu, o kaip pamezgiau, nekažka sad.gif Tai ir palikau, gal ateičiai
galiu įmest kaip japoniški raštai atrodo smile.gif
Atsakyti