Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(angulyte @ 2008 01 10, 07:27)
Labas rytas. O zinot mergiges - as tyrinejau tyrinejau jusu rastelius ir va tas melynasis galetu tikt, tik atmeskit ta dali kur sukasi i kita puse ir megzkit i viena, nes gaunasi tai taip pat. Galima ant popieruko paciom persibraizyt ir viskas ciki gausis  thumbup.gif

Ciki nesigauna schmoll.gif Pabandziau megst visas pynes i viena sona....ne kvadratas gaunasi, o rombas is mezginio verysad.gif

va taip
user posted image
cia as is rusu forumo istraukiau, bet ir man lygiai taip gaunasi verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 10 sausio 2008 - 11:48
QUOTE(dovzil @ 2008 01 10, 12:41)
Ciki nesigauna  schmoll.gif  Pabandziau megst visas pynes i viena sona....ne kvadratas gaunasi, o rombas is mezginio  verysad.gif

Oi brac, tada nekas g.gif As isivaizduoju kaip nervas ima kai nori pradet megzt, o negali - taip gali ir noras perdegt blush2.gif Na, bet tikekimes greit surasi koki rasteli. mirksiukas.gif Gausis TAVO VIENINTELIS IR NEPAKARTOJAMAS SEDEVRAS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 01 10, 11:44)
Oi brac, tada nekas  g.gif As isivaizduoju kaip nervas ima kai nori pradet megzt, o negali - taip gali ir noras perdegt  blush2.gif  Na, bet tikekimes greit surasi koki rasteli. mirksiukas.gif Gausis TAVO VIENINTELIS IR NEPAKARTOJAMAS SEDEVRAS  4u.gif

user posted image
va cia priartintas palto krastas g.gif

Blogiausia,kad ir rusu forumuose mergaites su tuo rastu kankinasi ir nieko niekam nesigauna. jauciu reikes det kazka panasau...juk nebutina man lygiai toki pat padaryt, svarbu ideja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 10 sausio 2008 - 11:53


Gal nesupyksi jei pasakysiu savo nuomone,dovzil.

Mano manymu, tuo rastu, kurio ieskai mezgasi tik dvi krastines paltuko pynes, is abieju pusiu, jei tai galime pynem vadint.
Paskui isiziurejus desiniam paltuko sone, nuotraukoj matosi, kad rastas toks kaip zydrasis pavyzdys.
As sprendziu ir is to, kad apacia krastiniu pyniu tokia lyg kaip ir trumpesne, o kur eitu zydrasis rastelis, ten jau graziai banguojasi.
Atsakyti
QUOTE(lygna @ 2008 01 10, 13:15)
Gal nesupyksi jei pasakysiu savo nuomone,dovzil.

Mano manymu, tuo rastu, kurio ieskai mezgasi tik dvi krastines paltuko pynes, is abieju pusiu, jei tai galime pynem vadint.
Paskui isiziurejus desiniam paltuko sone, nuotraukoj matosi, kad rastas toks kaip zydrasis pavyzdys.
As sprendziu ir is to, kad apacia krastiniu pyniu tokia lyg kaip ir trumpesne, o kur eitu zydrasis rastelis, ten jau graziai banguojasi.

ir aš manau, kad lygna teisi, įsižiūrėkit į skverno kampą - jis banguotas ir trumpesnis, ir tik 4-a pynė į kitą pusę eina
user posted image
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 01 10, 12:36)
ir aš manau, kad lygna teisi, įsižiūrėkit į skverno kampą - jis banguotas ir trumpesnis, ir tik 4-a pynė į kitą pusę eina
user posted image

Nu jo g.gif Bet per tos pynutes geruju akiu, per viduri dar bloga eina.....nu zodziu doh.gif neturejo bobulyte problemu....As nepykstu , mergaites , ant jusu 4u.gif Labai dekinga, kad bandot man padet wub.gif
Atsakyti
4u.gif žiūrėkit ką turiu, man regis panašus raštas
http://images34.fotk....jpg?1199962313
http://images34.fotk....jpg?1199962318
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 01 10, 12:53)

Tai mes is sito ir bandom pagamint kazka biggrin.gif
Atsakyti
žiūrėkit, čia tokiu raštu megzta. Lyg apačia lygi, gerom akim yra pamegzta

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Mulan @ 2008 01 10, 12:05)
Labukas mezgėjėlės 4u.gif
Gal galėtumėt ir man pagelbėt. Sesė užsiprašė va tokio megztuko
user posted image

O aš neįsivaizduoju kaip mezgasi ta paslėpta kairioji priekio pusė: ar įprastai ar identiškai kaip dešinė blush2.gif Gal kas ką nors panašaus mezgė blush2.gif

turiu aprašymą šito megztuko, tik prastai matyt:
user posted image user posted image
Atsakyti
dar vienas variantas jums wink.gif

user posted image


o va toki identiska (tik pirktini) turiu savo spintoj.. ax.gif sakau dal paardyt, kad paaisketu tas rastas? lotuliukas.gif blush2.gif g.gif

user posted image
Atsakyti
Neringata, labai tau ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulan @ 2008 01 10, 14:32)
Neringata, labai tau ačiū 4u.gif  4u.gif  4u.gif

nėr už ką mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti