Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(yzzy @ 2008 01 09, 11:27)
Dar keli darbukai... sorry už foto kokybę....
user posted image
user posted image

dar mezgasi vienas dryžuotas smile.gif

labai grazu, ir tie kaspinukai taip dailiai pritaikyti smile.gif ir labai laukiam foto su manekene 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamela @ 2008 01 09, 12:00)
Aš  jau vieną kart neršiau su šiuo megztiniu, bet kaip suradau raštus, va ir noras praėjo smile.gif pabandžiau pamezgiau, i visai kažko man nebuvo gražu smile.gif

Vakare galėsiu i mest ir šifrus, ir aprašymus smile.gif

Nu laukiu vakaro bigsmile.gif Man vienoj temelej parode panasu rasteli, ale jis tik panasus, bet ne tas...nors is bedos galeciau ir ji megst, tik va toje foto to palto apacia taip graziai padaryta.....o su turimu rasteliu taip graziai neisraityciau blush2.gif
Atsakyti
Mylia, o kaip toj violetinej bliuzelej tie kvadrateliai sujungiami? kiekvienas is ju atskirai numegztas? na, cia kiek as suprantu... blush2.gif
labai noretusi tokio, tik patirties mazoka.. buciau dekinga uz paaiskinima 4u.gif

is to grozio ir susimakalavau blush2.gif
cia Yzzy darbelis buvo.. soriukas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelytuke: 09 sausio 2008 - 16:26
Narsydama osinkoj turbut radau tai ko tau dovzil reikia 4u.gif

user posted image

user posted image

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelytuke @ 2008 01 09, 17:25)
Mylia, o kaip toj violetinej bliuzelej tie kvadrateliai sujungiami? kiekvienas is ju atskirai numegztas? na, cia kiek as suprantu...  blush2.gif
labai noretusi tokio, tik patirties mazoka..  buciau dekinga uz paaiskinima 4u.gif

is to grozio ir susimakalavau  blush2.gif
cia  Yzzy darbelis buvo.. soriukas blush2.gif


ačiū mergytės už pagyrimus, labai miela smile.gif
o kvadratukai tai atskirai kiekvienas nertas, o po to viskas sujungta, darbo nemazai.... ypač jei noras truputi pasitraukia į šoną.... čia tarp mezgimo temų buvo tokio megztuko ir raštas ir nuotraukos kaip maždaug viską daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lygna @ 2008 01 09, 16:26)
Narsydama osinkoj turbut radau tai ko tau dovzil reikia 4u.gif

user posted image

user posted image

Sekmes 4u.gif



Na va jau man ir nebereikia siusti smile.gif Taip ir mezgasi smile.gif
Atsakyti
mh.. o tikrai taip...? g.gif
kazkaip pats modeliukas kiek kitaip atrodo....
ten lyg viskas sukasi i viena puse, o cia i abi israityta... ar as klystu..? scare.gif
Papildyta:
oops.. kaip visada "nedaziurejau iki galo".. smile.gif
o tik toks aprasymas yra..? gal koks konkretesnis butu..? ne..? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
tai ne tas pats rastas ir taip matosi, ten pynes i viena ouse eina
Papildyta:
tiesa - rstas parodytas tikrai grazus, tik deja ne tas...
Atsakyti
QUOTE(Pelytuke @ 2008 01 09, 18:23)
mh.. o tikrai taip...?  g.gif
kazkaip pats modeliukas kiek kitaip atrodo....
ten lyg viskas sukasi i viena puse, o cia i abi israityta... ar as klystu..? scare.gif

Ten tik paltuko sonai i viena puse sukasi, o apykakle jau panasiai kaip parogyta tame rastelyje. Bet rastas tikrai ne tas schmoll.gif Osenenkoj as pati ieskojau, bet taip ir neradau to teisingo pagal foto verysad.gif Reikes bandyt kazka konstruot .
Atsakyti
O tai pabandykite paklausti rusiškuose forumuose, ten kažkaiptai visos viską turi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamela @ 2008 01 09, 18:29)
Na va jau man ir nebereikia siusti smile.gif Taip ir mezgasi smile.gif

Labas rytas. O zinot mergiges - as tyrinejau tyrinejau jusu rastelius ir va tas melynasis galetu tikt, tik atmeskit ta dali kur sukasi i kita puse ir megzkit i viena, nes gaunasi tai taip pat. Galima ant popieruko paciom persibraizyt ir viskas ciki gausis thumbup.gif
Atsakyti
Labukas mezgėjėlės 4u.gif
Gal galėtumėt ir man pagelbėt. Sesė užsiprašė va tokio megztuko
user posted image

O aš neįsivaizduoju kaip mezgasi ta paslėpta kairioji priekio pusė: ar įprastai ar identiškai kaip dešinė blush2.gif Gal kas ką nors panašaus mezgė blush2.gif
Atsakyti