Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Asarele labas, siandien matau visus tris variantus,vakar maciau tik pirmaji bigsmile.gif Man graziau atrodo 1ir 3 4u.gif Grazus daiktelis tik kaip jo nepamest g.gif Kazkur skaiciau ,kad yra pirkt spec.zilkute tokiems daiktams be petneseliu,galima ir spalva prisirinkti g.gif lyg tai susimezga i mezgini g.gif
Ligvita,puikiai numegzta wub.gif thumbup.gif wub.gif toks minkstutis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janike1: 08 sausio 2008 - 17:52
Norėčiau paklausti jūsų patarimo - kokį kitokį kaunierių galima numegzti šiam švarkeliui?
Švarkelis
Atsakyti
Na tiek daug dėmesio nesitikėjau ax.gif , bet nepaslaptis, kad be galo malonu wub.gif . Ieškosiu kitokių marškinukų, derančių prie liemenės mirksiukas.gif . Ir stengsiuos nepamest lotuliukas.gif . Sakau gal silikoninį siūliuką įvert g.gif ? Pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
o būna silikoniniai siūlai? šiaip tai kažkada mezgiau tokį kaip gumelė, jų buvo kelių spalvų
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 01 08, 21:53)
o būna silikoniniai siūlai? šiaip tai kažkada mezgiau tokį kaip gumelė, jų buvo kelių spalvų

Gal tai ir yra g.gif reiks kokioj spec.siulu parduotuvej paklausti g.gif
Atsakyti
Keliatas paprastų modeliukų:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 01 08, 17:47)
Asarele labas, siandien matau visus tris variantus,vakar maciau tik pirmaji bigsmile.gif Man graziau atrodo 1ir 3  4u.gif Grazus daiktelis tik kaip jo nepamest g.gif  Kazkur skaiciau ,kad yra pirkt spec.zilkute tokiems daiktams be petneseliu,galima ir spalva prisirinkti g.gif lyg tai susimezga i mezgini g.gif

Pagalvojau... gal galima butu rasti pirkti kokios smulkutes gumytes ir is blogosios puses iverti kelias eilutes, kad trauktu tos liemenes virsu... g.gif
Arba mezgant padaryti nedideles skylutes (kaip sagoms uzsegti) ir iverti kaspineli, uzristi, va taip biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylia: 09 sausio 2008 - 09:10
Dar keli darbukai... sorry už foto kokybę....
user posted image
user posted image

dar mezgasi vienas dryžuotas smile.gif
Atsakyti
labai gražūs darbeliai.
QUOTE(yzzy @ 2008 01 09, 12:27)
Dar keli darbukai... sorry už foto kokybę....
user posted image



Šitas mane ypač žavi, labai modeliukas fainas, norėtųsi pamatyt ant manekenės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 01 09, 12:43)
labai gražūs darbeliai.

Šitas mane ypač žavi, labai modeliukas fainas, norėtųsi pamatyt ant manekenės smile.gif

ačiū smile.gif

labai tikiuosi, kad pavyks ir ant makenenes pamatyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 01 08, 15:31)
Mergaiciai, padeeeekit  blush2.gif
Niekaip nesuprantu to rasto  doh.gif ....gal galiu tiketis pagalbos  wub.gif
user posted image

labai noriu va tokio palto  wub.gif
user posted image

Aš jau vieną kart neršiau su šiuo megztiniu, bet kaip suradau raštus, va ir noras praėjo smile.gif pabandžiau pamezgiau, i visai kažko man nebuvo gražu smile.gif

Vakare galėsiu i mest ir šifrus, ir aprašymus smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif koks čia grožis.. ir visas puslapis tiesiog aukso kasykla bigsmile.gif
laukiam vakaro ir schemučių rolleyes.gif
Atsakyti