Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Rife,tikrai grazus ,kruopstus darbelis! 4u.gif AS sita modeliuka ir gi turiu planuose ax.gif
jusda dailiai atrodo megztukas,grazios pynes thumbup.gif . Gal galetum tos placiosios pynes schemute pasidalinti,buciau dekinga ax.gif
ader superinis "siksnosparnis" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif As lyg tai apie apykakle matau prisiutu zvyniuku,ar cia man akys raibsta nuo grozybes g.gif
Mylia puikiai gavosi,o dar ta spalvyte tokia svelni wub.gif truksta tik kvietko blush2.gif
Atsakyti
Mylia, labai gražus megztinukas, labai labai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mylia, ader, Ašarėle, labai gražūs jūsų mezginiai wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif
Mylia, tokia spalvikė labai labai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 01 08, 00:48)
Mylia, ader  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Modeliuką nusižiūrėjau pagal šį:

[Kuris variantas gražiau  blush2.gif ?



Geras darbelis thumbup.gif thumbup.gif
Man geriausiai žiūrisi trečioje nuotraukoje bigsmile.gif
Atsakyti
cia mano paskutinis megztukas
user posted image
Atsakyti
ačiū už pagyrimus mergaites.
mezgiau iš paprastų siūliukų- medvilnė su viskoze. apačioj korsetukas su pynutem. Priekis dvi detalės su nukirstu kampu, o nugara, ištisinis ilgas stačiakampis, kaip šalikas, tada nugaroj jokiu siūlių nėra. Viršuj raštas tai paprastas, blogos akys ir viena ištempta geroji. O modelis iš galvos smile.gif Iškirptės kraštai siuvinėti juodu blizgančiu žvynuku.
Štai ir visos smulkmenos.
Vakare įkelsiu moherini kostiumėlį. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 01 08, 09:45)
Mylia, ader, Ašarėle, labai gražūs jūsų mezginiai  wub.gif  thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif  wub.gif

Pritariu visu 100proc. thumbup.gif ŠAUNUOLĖS

P.s. Ligvita, tavo darbeliai kaip visada dailūs thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Mylia, ader, asarele, ligvita - labai grazus jusu darbeliai thumbup.gif

Asarele - man 3 variantas labiausiai patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 08 sausio 2008 - 09:34
QUOTE(puupsikas @ 2008 01 07, 21:42)
Labai gražu! bigsmile.gif
o kokius man siūliukus pasirinkti, aš nenoriu kad jis būtų labai storas..ir vis nestoras..ir kad tos pynės sugultų, o ne būtų išsipūtusios? ar jos visos išsipūtusios tik jas reikia palyginti?  unsure.gif


Aciu visoms uz gera ivertinima 4u.gif

Mezgiau is tokios pusvilnes, vidutinio storumo siuliukai, berods tiko 2,5 virbalai. Rinkis siulus be puko, ploniau atrodys ir pynutes ryskiau matysis. Nors nebutinai, cia kaip jau labiau patinka.
O pyniu pasiputimas labai graziai dingo palyginus lygintuvu smile.gif

QUOTE(janike1 @ 2008 01 08, 00:03)
Mylia puikiai gavosi,o dar ta spalvyte tokia svelni wub.gif  truksta tik kvietko blush2.gif

Ania? Cia siek tiek patobulintas modeliukas - be kviekto biggrin.gif

QUOTE(Ašarėlė @ 2008 01 07, 22:48)
Modeliuką nusižiūrėjau pagal šį:

user posted image

O čia vakar dienos darbelis  rolleyes.gif .
Kuris variantas gražiau  blush2.gif ?

Labai grazu thumbup.gif
Man labai graziai ziurisi su marskinukais, tik gal rinkciaus marskinukus kitos spalvos, nes cia (ar bent jau nuotraukoje) baltumas kiek skiriasi ax.gif

O mezgei ratu ar kaip?

Ader labai elegantiskas darbelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2008 01 08, 10:38)
O mezgei ratu ar kaip?


Ačiū dar kartą vertinusioms 4u.gif . Mezgiau atskirai priekį ir nugarą ir susiuvau mirksiukas.gif .
Atsakyti
Man Ašarėlės visi 3 variantai patiko, tik marškinukų tai norėtųsi kitos spalvos tikrai, nes labai atspalviai skiriasi - koių ryškesnių reiktų arba juodų.... tada tas variantas būtų gražiausias...
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2008 01 07, 22:48)

O čia vakar dienos darbelis  rolleyes.gif .

Kuris variantas gražiau  blush2.gif ?


Na ir spartuolė. Laabai gražu visi variantai wub.gif
Atsakyti