Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Mexxica @ 2007 10 26, 15:10)

4u.gif labas gal turi zalios sukneles shema,buciau dekinga jai galitum idet issamesni aprasima kaip ja megzt,aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2008 01 04, 22:33)
user posted image[/url] tas paskutinis - mano svajonė  yahoo.gif kažin kiek siūlų tokiam reiktų? 200-300gr?  unsure.gif

QUOTE(Mexxica @ 2008 01 05, 16:43)
Mezgei tą pilką? Tai gal turi kokią schemutę raštų?  ax.gif  Ar iš galvos darei  rolleyes.gif  nes čia jie nėra labai sudėtingi, bet jei turi, tai būtų faina kad pasidalintum  4u.gif

QUOTE(puupsikas @ 2008 01 05, 17:36)
nelabai suprantu, ten nera kalnieriaus? kapišonas?  unsure.gif
500g tai nėra tiek daug rolleyes.gif  reikės pradėt iešokot siūlų  bigsmile.gif


Nusimezgiau sita magztuka praeita ziema smile.gif schemu jo nera, bet ten viskas labai paprasta, rastas nesunkus.
Man atrodo ten ne kapisonas, o tokia didele apykakle, kuria galima nesioti atsegta kaip paveiksliuke, o galima uzsisegti, atlenkti - ir gaunasi puikus golfas. Na as butent taip dariau. Labai pasiteisina, nes labai patogu ir graziai ziurisi smile.gif

Jei idomu, vakare galesiu nufotografuoti ir parodyti kaip atrodo gyvai smile.gif



Papildyta:
QUOTE(puupsikas @ 2008 01 05, 20:31)
o koki tada kakla?  unsure.gif  aš tų atsegamų dar niekad nesu mezgusi  unsure.gif 
kaip čia ta kraštą? atskirai numegzti ir prisiūti?  unsure.gif user posted image

Ta krasta as surinkusi akis primezgiau. Matyt galima ir prisiuti, bet man asmeniskai primegzti yra patogiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 01 07, 10:04)
4u.gif labas gal turi zalios sukneles shema,buciau dekinga jai galitum idet issamesni aprasima kaip ja megzt,aciu ax.gif

deja, nėra schemos, čia tik idėjoms 4u.gif bet tikrai nėra sudėtinga, tiesiog pasirenki pynes ir mezgi pagal savo išmatavimus mirksiukas.gif

Mylia, įdėk foto notworthy.gif labai įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2008 01 07, 09:59)
Mylia, įdėk foto notworthy.gif  labai įdomu  bigsmile.gif

Gerai, vakare nufotografuosiu is visu pusiu ir idesiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(puupsikas @ 2008 01 05, 23:19)
o kai aš surinksiu akis ir numegsiu ka krašta, jis man nesiries?  unsure.gif  kažkaip atrdodo kad arba i vidu arba i išorę uzsiries

Nesiries, nes, kaip jau sake, jis bus mezgamas "stulpeliais". Bet jei megsi lygiai is tiek akiu, kiek surinksi - tada jis garbanosis. Norint kad butu lygus kaip nuotraukoje, reikia mezgant surinktas akis daryti taip: viena ismegzti, antra ismegzti, tada dvi sumegzti kartu, tada vel viena ismegzti, antra ismegzti, tada dvi sumegzti kartu ir t. t. Tada krasto nei temps, nei jis garbanosis.
Na cia tokia mano technika, visada taip darau ir visada buna gerai ax.gif Na nebent kazkaip akys butu surenkamos kitaip... geriausia pasibandyti ant mazo plotelio ir tada gerai matysis.
Atsakyti
QUOTE(alkanieji @ 2008 01 05, 19:05)
Sveikos,
gal kuri kartais turi šios liemenės schemą? http://keep4u.ru/ful...5f2cdd6d6ce/jpg
Būčiau labai dėkinga. Ačiū.



Šita liemenė yra "sandra" žurnale 9/2007 (tik lenkiškai) bet nieko sudėtingo čia juk nėra. jei nori aš nufotografuosiu ir imesiu
Atsakyti
nu man ta balta suknelė, oi nunebegaliu kokia graži mirksiukas.gif
Tik kas gražu , ne visiem gali tikti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamela @ 2008 01 07, 12:34)
nu man ta balta suknelė, oi nunebegaliu kokia graži  mirksiukas.gif
Tik kas gražu , ne visiem gali tikti  blush2.gif


Mezgiau raudoną megztuką kaip ta balta suknelė vienai merginai ir pati pasimatavau, esu nelabai aukšta ir liekna, labai normaliai atrodė.Visai neblogas modelis.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2008 01 07, 11:54)
Mezgiau raudoną megztuką kaip ta balta suknelė vienai merginai ir pati pasimatavau, esu nelabai aukšta ir liekna, labai normaliai atrodė.Visai neblogas modelis.



Aš jau seniau apžiūrėjusi tavo darbelį smile.gif thumbup.gif Man labai gražu smile.gif

Jau tada rezgiau mintį gal vis dėlto surizikuot smile.gif Aš neaukšta, bet vo nu jau nesu tokia liekna biggrin.gif Truputi bijau smile.gif kad galiu atrodyti, kaip dar besilaukianti ketvirto vaikelio biggrin.gif
Atsakyti
Dar vienas mano mezginukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2008 01 07, 10:58)

Jei idomu, vakare galesiu nufotografuoti ir parodyti kaip atrodo gyvai smile.gif
Papildyta:


laukiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2008 01 07, 16:31)
Dar vienas mano mezginukas

Labai gražus thumbup.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(alkanieji @ 2008 01 05, 21:05)
Sveikos,
gal kuri kartais turi šios liemenės schemą? http://keep4u.ru/ful...5f2cdd6d6ce/jpg
Būčiau labai dėkinga. Ačiū.


APRAŠYMAS

http://keep4u.ru/ful...4f2cbe1d29e/jpg
Atsakyti