Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(jusda @ 2007 12 12, 20:03)
Dar vienas mano mezginukas
My Webpage

koks įdomus! Labai gražiai tas diržiukas su sagtele tinka. O kaip neįprastai krūtinė padaryta! Liuksi6kas modeliukas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(jurginėlis @ 2007 12 12, 14:03)
labai labai dailus, o jau nėrinukas wub.gif


QUOTE
Neringata  kas per grožis.Eina sau kaip gražu  ir nepriekaištinga  .Niu jau juostelės grožis  , pasaka  .Ir tos skylutės įverti juodai dailiai padarytos  .O kaip ten tas atskiras motyvas  net nežinau kaip pasakyti  ar įmegztas  , įnertas  , prisūtas  .Niu žodžiu 100 iš 10 galimų  .Merginos  turit tokių grožių prikūrusios ir nesirodot 

QUOTE
Oho Neringata, kaip grazu  . Labai mielas megztukas  . o jau kaip lygiai numegzta  . Man taip niekad nesgauna 


QUOTE
Netekau amo pamačiusi. Jau to nėrinuko taip nė už ką neįdėčiau, nesugebėčiau . Juvelyrinis darbelis. 

Visos merginos, angulyte, liusinda, ačiū wub.gif už pagyrimus, tikrai nesitikėjau tiek daug sulaukti blush2.gif . Visos jūs puikiai mezgat, smagu būti su jumis group.gif 4u.gif
Atsakyti
O čia pasidarė ne moteriškų modelių, o moteriškų figūrų aptarimo tema. biggrin.gif Visokių yra, visokių reikia. Visos mes gražios. 4u.gif
Atsakyti
Neringata grozis neispasakytas wub.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2007 12 13, 13:06)
Neringata grozis neispasakytas wub.gif  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif

ačiū notworthy.gif ax.gif
Atsakyti
Ir aš, ir aš prisidedu prie visų pagyrų Neringatai! Nerealiai gražu!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2007 12 13, 20:53)
Ir aš, ir aš prisidedu prie visų pagyrų Neringatai! Nerealiai gražu!!!  thumbup.gif

na gana, gana, jau nejaukiai pradedu jaustis nuo tiek pagyrimų, bet vistiek labai ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2007 12 13, 08:05)
koks įdomus! Labai gražiai tas diržiukas su sagtele tinka. O kaip neįprastai krūtinė padaryta! Liuksi6kas modeliukas  wub.gif


Ačiū ačiū ax.gif
Atsakyti
Grazus darbeliai, mergaites! 4u.gif
Si tema niekada neleis ranku sudeti lotuliukas.gif Pasirodysiu ir as su savo mezginuku blush2.gif Didzioji dalis megzta masina, tik apdaila rankomis. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 12 15, 00:48)
Grazus darbeliai, mergaites!  4u.gif
Si tema niekada neleis ranku sudeti  lotuliukas.gif  Pasirodysiu ir as su savo mezginuku  blush2.gif  Didzioji dalis megzta masina, tik apdaila rankomis.  blush2.gif
user posted image


Šaunuolė, labai gražu. thumbup.gif
O apatinėje dalyje raštas: trys geros viena praleista?
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 12 14, 22:48)
Grazus darbeliai, mergaites!  4u.gif
Si tema niekada neleis ranku sudeti  lotuliukas.gif  Pasirodysiu ir as su savo mezginuku  blush2.gif  Didzioji dalis megzta masina, tik apdaila rankomis.  blush2.gif
user posted image

blink.gif bigsmile.gif super super thumbup.gif man tokie dalykeliai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tortuga @ 2007 12 15, 10:36)
Šaunuolė, labai gražu.  thumbup.gif
O apatinėje dalyje raštas: trys geros viena praleista?
bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(liusinda @ 2007 12 15, 11:13)
blink.gif  bigsmile.gif  super super  thumbup.gif man tokie dalykeliai  thumbup.gif  wub.gif


aciuks.gif
Tortuga, tikrai taip! 3 geros 1 praleista! mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tokom: 15 gruodžio 2007 - 12:27
QUOTE(tokom @ 2007 12 15, 13:27)
Papildyta:
aciuks.gif
Tortuga, tikrai taip! 3 geros 1 praleista!  mirksiukas.gif


Ačiū už atsakymą bigsmile.gif
Labai jau gražus ir kruopštus darbelis wub.gif
Atsakyti