Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

labai labai dailus, o jau nėrinukas wub.gif
Atsakyti
Neringata mirksiukas.gif kas per grožis.Eina sau kaip gražu wub.gif ir nepriekaištinga wub.gif .Niu jau juostelės grožis wub.gif , pasaka wub.gif .Ir tos skylutės įverti juodai dailiai padarytos thumbup.gif .O kaip ten tas atskiras motyvas doh.gif net nežinau kaip pasakyti schmoll.gif ar įmegztas g.gif , įnertas g.gif , prisūtas g.gif .Niu žodžiu 100 iš 10 galimų wub.gif .Merginos mirksiukas.gif turit tokių grožių prikūrusios ir nesirodot bigsmile.gif
Atsakyti
Oho Neringata, kaip grazu wub.gif wub.gif . Labai mielas megztukas wub.gif . o jau kaip lygiai numegzta thumbup.gif . Man taip niekad nesgauna schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Netekau amo pamačiusi. Jau to nėrinuko taip nė už ką neįdėčiau, nesugebėčiau . Juvelyrinis darbelis. thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2007 12 12, 13:22)
Rodausi jau senokai pagamintą, bet tik dabar nufotkintą savo mezginuką smile.gif
Oho Neringata, koks kruopstus darbelis 4u.gif  Labai grazu  thumbup.gif

Atsakyti
Man šitie labai gražūs:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2007 12 10, 16:56)
vasarasta> siaip kazkaip pastebiu kazkokia depresija is taves rasei :Plonoms viskas gražu, o ką daryti stambesnėms......
arba dabar dveselenom isvadinai...zinai ka galiu pasakyt, tu jau nesupyk, bet ne nuo to zmogus grazus kaip jis atrodo, o grazus savo pasitikejimu savim ir kaip save pateikia (pas mane buvo drauge mazute ir jau stambute jos nepavadinsi-storuliuke, bet visada nosis aukstai, krutine pakelta, ir nepatikesi, bet nebuvo nei dienos kad aplink ja kox gerbejas nereztu sparno)o jei manai kad negraziai atrodai , nes turi antsvorio, tai prisimink, kad jei rengsies tik juodai ir isivaizduosi kad del to esi kudesne ar kudziau atrodai- patikek taip nera. esi arba kuda arba stora . o jei nesusitaikai kad turi siektiek antsvorio nereikia savo tulzies islieti ant kudu ir jas dveselenom vadint, geriau ta pykti isliet ant saves sporto salej ir MAZIAU EST REIKIA....
sorry jei izeidziau bet cia mano nuomone, esu ne supermodelis, ir man ne visi rubai tinka, bet niekada nevadinau kitu zmoniu tokiais zodziais, vien del to, kad esu nepatenkinta savim...


Manau, kad nieko blogo neparasiau, kad pavadinau plonas dveselienoms. Dziaukites, kad tokios esat: maziau siulu, maziau darbo, taipogi dauguma modeliu bei rastu jums tiks. Storesnems toli grazu ne viskas taip puikiai atrodo. O del edimo, tai ne viskas taip paprasta, kazin ar galeciau dirbti su svaigstancia galva.
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2007 12 12, 15:32)
Man šitie labai gražūs:


to paskutinio rankoves labai mielai fainos smile.gif
Atsakyti
Dar vienas mano mezginukas
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2007 12 12, 11:22)
Rodausi jau senokai pagamintą, bet tik dabar nufotkintą savo mezginuką smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image



wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasarasta @ 2007 12 12, 17:11)
Manau, kad nieko blogo neparasiau, kad pavadinau plonas dveselienoms. Dziaukites, kad tokios esat: maziau siulu, maziau darbo, taipogi dauguma modeliu bei rastu jums tiks.  Storesnems toli grazu ne viskas taip puikiai atrodo. O del edimo, tai ne viskas taip paprasta, kazin ar galeciau dirbti su svaigstancia galva.



tai tada nieko blogo reiskias nematytum jei apkunias vadintume riebiom kiaulem arba nutukusiom karvem?
galima svori mest ir galvos nesvaiginant svarbu tikslas ir valia mirksiukas.gif

bet cia jau ryskus oftopic sorry ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2007 12 12, 22:22)
tai tada nieko blogo reiskias nematytum jei apkunias vadintume riebiom kiaulem arba nutukusiom karvem?
galima svori mest ir galvos nesvaiginant svarbu tikslas ir valia  mirksiukas.gif

bet cia jau ryskus oftopic sorry ax.gif



Prašom vadinti kaip tik norite, juk mintyse vistiek taip ir galvojate.
As tai bent jau ir galvoju, ir rasau ta pati.
Bet keista, kiek daug nepatenkintu smile.gif))
Atsakyti