Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Latina @ 2007 12 09, 14:06)
Pažiūrėk Kakošėlio mamos pvz.:
user posted image
Gal išeis ką nors suprasti, mano juodas, tai nelabai matysis jei įdėsiu. Principu tokiu mezgiau, tik ji kiek supratau nedėjo daugiau siūlų, o aš dariau po mažesnį tą plyšį ir mezgiau kaip ir sakiau su trim ar keturiais siūlais. Tikrai niekur neraišiojau ir mazgų nedariau. Ten kur atlikdavo siūlas, vėliau viršuje jį vėl paimdavau. Žodžiu techniką pati sugalvojau biggrin.gif Bet niekaip nemoku paaiškinti blush2.gif

Apie kokį jūs čia modeliką? Kažką pražiopsojau g.gif Labai įdomu
Atsakyti
oi merginos, jūs mane iš proto išvarysit, tiek idėjų doh.gif , reikės po naujūjų gal biuletenį pasiimti ir normaliai pamezgėti nors savaitėlę blush2.gif , juokauju aišku....
Atsakyti
o kas cia per siulai?ar kaip cia?
Atsakyti
Gal kas turite šio megztinio aprašymą, schemutę? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2007 12 10, 14:51)
Gal kas turite šio megztinio aprašymą, schemutę?  4u.gif

user posted image


oho koks grazutis thumbup.gif cia tikriausei su uztrauktuku g.gif
Atsakyti
cia tik dveselienoms tinka.
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 12 10, 15:07)
oho koks grazutis thumbup.gif cia tikriausei su uztrauktuku g.gif


Manau kad su užtrauktuku.
Atsakyti
QUOTE(Vasarasta @ 2007 12 10, 15:10)
cia tik dveselienoms tinka.

KODĖL??? Prašau argumentų. Nes aš nedvėseliena ir noriu nusimegzti tokį kažkada blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2007 12 10, 16:20)
KODĖL??? Prašau argumentų. Nes aš nedvėseliena ir noriu nusimegzti tokį kažkada blink.gif



kas yra dveseliena? - mano manymu, ir manau dauguma man pritars - tai nudvesusio gyvulio lavonas/mesa... ax.gif

Manau, kad joks nudveses gyvulys SM ne tik kad neraso, bet ir nesilanko apskritai... cia jau butu is fantastikos srities...

taigi butu malonu, jei Vasarasta susirastu grazesniu budu savo zinuciu skaiciui didinti... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 10 gruodžio 2007 - 16:26
vasarasta> siaip kazkaip pastebiu kazkokia depresija is taves rasei :Plonoms viskas gražu, o ką daryti stambesnėms......
arba dabar dveselenom isvadinai...zinai ka galiu pasakyt, tu jau nesupyk, bet ne nuo to zmogus grazus kaip jis atrodo, o grazus savo pasitikejimu savim ir kaip save pateikia (pas mane buvo drauge mazute ir jau stambute jos nepavadinsi-storuliuke, bet visada nosis aukstai, krutine pakelta, ir nepatikesi, bet nebuvo nei dienos kad aplink ja kox gerbejas nereztu sparno)o jei manai kad negraziai atrodai , nes turi antsvorio, tai prisimink, kad jei rengsies tik juodai ir isivaizduosi kad del to esi kudesne ar kudziau atrodai- patikek taip nera. esi arba kuda arba stora . o jei nesusitaikai kad turi siektiek antsvorio nereikia savo tulzies islieti ant kudu ir jas dveselenom vadint, geriau ta pykti isliet ant saves sporto salej ir MAZIAU EST REIKIA....
sorry jei izeidziau bet cia mano nuomone, esu ne supermodelis, ir man ne visi rubai tinka, bet niekada nevadinau kitu zmoniu tokiais zodziais, vien del to, kad esu nepatenkinta savim...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikaPika: 10 gruodžio 2007 - 17:01
nu ir pasisakymas vasarasta blink.gif ne nu ko tik nepasitaiko,nepatinka tai nereikia cia taip rasyt,paziurejai ir vsio blink.gif
Atsakyti
labai pritariu VikaiPikai... drinks_cheers.gif

buvo gyvenime tarpsniu, kai tikrai devejau toli grazu ne pacio maziausio dydzio drabuzius... bet susiemiau ir palaipsniui atgavau savo formas... jos taip pat nera maniekieniskos biggrin.gif , bet tikrai nesu stora ir tuo dziaugiuos thumbup.gif

todel linkiu daug valios, stiprybes ir visos depresijos ir blogos nuotaikos islakstys... thumbup.gif

ir, kad ir kaip ziauriai skamba - bet sukis "maziau est reikia!" yra labai geras spyris minkstojon... biggrin.gif nuo to ir reik pradet kova su savim ir savo silpnybem.... 4u.gif

sorry uz offtopic.... blush2.gif
Atsakyti