Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

[quote=milene,2007 12 07, 12:23]
Sveikutės, labai gražus pirmas megztinukas, pamačiau ir stovi akyse, bet be schemų tikriausiai neįveiksiu. Gal kas turi ir gali pasidalinti,būsiu dėkinga.
tokia buvo idėja

user posted image

tokia darbo eiga

user posted image

o vat toks vat rezultatas
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
[/quote]
[/quote]


čia šiaip jau mano darbelis blush2.gif , tik aš norėjau parodyti, kad pradinė idėja bent jau man tai tikrai nepasiteisino, ir rezultatas gavosi toks koks gavosi tik gelbėjant nevykusį mezginį blush2.gif , nelabai ir mokėčiau paaiškinti kaip aš ten dariau, bet žodžiu, kai priėjau iki pečių linijos, mezgiau visai kitaip nei schema schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE((mirtise) @ 2007 12 07, 21:48)
Aš suprantu,kad gali pvz iki vidurio numegsti su abiem siūlais,po to mezgi tik su plonu,bet to storo nenutrauki,o palieki kaboti,tada sekančioj eilėj ar dar sekančio iš blogos pusės pridedi .

Tai ir man kol kas tik taip atrodo.Bet tada gaunasi kaip ir rasiau,kad tik is vienos arba kitos puses,o Latina bando man paaiskint ka daryt,kad kiaurumas gautusi kazkur per viduri.Bandysiu ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
Nuostabus puslapiukas ir nuostabūs jūsų darbeliai smile.gif Nežinau, kodėl taip vėlai prie jūsų prisijungiau 4u.gif Kiek idėjų radau, negaliu dabar miegot naktimis, reikia megzti ax.gif Jau 4 mezginius į priekį susiplanavus ax.gif Tik kad laiko tiek nėra, kaip norėtųsi verysad.gif
Atsakyti
Merginos, gal galetumete kuri paaiskinti, kaip yra mezgamas toks megztinis. Mazdaug isivaizduoju, bet ne iki galo ax.gif Ta prasme, man rupi ne pats rastas, bet principas. Zinau Rife toki neseniai mezge... Butu labai aciu 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylia: 08 gruodžio 2007 - 11:00
nusimezgiau visas detales iki pažastų truputį paplatindama ant atvalių virbalų, kad nebūtų siūlių.Po to nusimezgiau juostą ir prisiuvau. Nusimezgiau viršutinę dalį ir prisiuvau prie juostos.
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 12 08, 14:23)
nusimezgiau visas detales iki pažastų truputį paplatindama  ant atvalių virbalų, kad nebūtų siūlių.Po to nusimezgiau juostą ir prisiuvau. Nusimezgiau viršutinę dalį ir prisiuvau prie juostos.

Aciu 4u.gif O tada dar klausimas: ties pazastimis reikia kaip nors isimti akiu ar pan.? Ar tiesiog mezgi per visa ilgi vienoda juosta kaip salika?
Atsakyti
Mylia, as irgi mezgiau toki megztini. Tik as pirmiausia nusimezgiau juosta, po to nuo jos surinkusi akis mezgiau i apacia vieliniais virbalais rankoves bei prieki su nugara i apacia platindama. Taip pat i virsu mezgiau nuo juostos surinkusi akis. O ties pazastim dariau siek tiek reglano. Nzn ar aiskiai as cia parasiau, bet gal suprasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viena: 08 gruodžio 2007 - 18:54
QUOTE(viena @ 2007 12 08, 19:53)
Mylia, as irgi mezgiau toki megztini. Tik as pirmiausia nusimezgiau juosta, po to nuo jos surinkusi akis mezgiau i apacia vieliniais virbalais rankoves bei prieki su nugara i apacia platindama. Taip pat i virsu mezgiau nuo juostos surinkusi akis. O ties pazastim dariau siek tiek reglano. Nzn ar aiskiai as cia parasiau, bet gal suprasi  4u.gif

Aš ir pirma juostą mezgiau. Taip aiškiau buvo.
Atsakyti
QUOTE(viena @ 2007 12 08, 18:53)
Mylia, as irgi mezgiau toki megztini. Tik as pirmiausia nusimezgiau juosta, po to nuo jos surinkusi akis mezgiau i apacia vieliniais virbalais rankoves bei prieki su nugara i apacia platindama. Taip pat i virsu mezgiau nuo juostos surinkusi akis. O ties pazastim dariau siek tiek reglano. Nzn ar aiskiai as cia parasiau, bet gal suprasi  4u.gif

QUOTE(polo @ 2007 12 08, 21:55)
Aš ir pirma juostą mezgiau. Taip aiškiau buvo.

Aciu labai uz patarimus 4u.gif cia sitas megztukas dar eilej laukia, bet buvo labai idomu kaip jis daromas smile.gif
Atsakyti
[SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1]Merginos labai ačiū bigsmile.gif ,dabar tas megztinukas dar labiau užkabino thumbup.gif ,bandysiu įveikti.
[quote=juratela,2007 12 07, 17:59]
prie sio megztuko dar turiu toki paveiksliuka issisaugojus, bet cia ne schema...
user posted image
[/quote]

Turiu tik toki issisaugojusi 4u.gif :
schema
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 12 08, 16:28)
Aciu  4u.gif  O tada dar klausimas: ties pazastimis reikia kaip nors isimti akiu ar pan.? Ar tiesiog mezgi per visa ilgi vienoda juosta kaip salika?


Ties pažastimis truputį išėmiau
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2007 12 07, 22:11)
Tai ir man kol kas tik taip atrodo.Bet tada gaunasi kaip ir rasiau,kad tik is vienos arba kitos puses,o Latina bando man paaiskint ka daryt,kad kiaurumas gautusi kazkur per viduri.Bandysiu ax.gif


Pažiūrėk Kakošėlio mamos pvz.:
user posted image
Gal išeis ką nors suprasti, mano juodas, tai nelabai matysis jei įdėsiu. Principu tokiu mezgiau, tik ji kiek supratau nedėjo daugiau siūlų, o aš dariau po mažesnį tą plyšį ir mezgiau kaip ir sakiau su trim ar keturiais siūlais. Tikrai niekur neraišiojau ir mazgų nedariau. Ten kur atlikdavo siūlas, vėliau viršuje jį vėl paimdavau. Žodžiu techniką pati sugalvojau biggrin.gif Bet niekaip nemoku paaiškinti blush2.gif
Atsakyti