Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Turiu jums liemenes ir dar kai ko ideju, deja neturiu schemutes
, gal patiks 4u.gif

http://s226.photobuc...tosliemenes.jpg

http://s226.photobuc...=LastScan-1.jpg

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lygna: 06 gruodžio 2007 - 11:40
QUOTE(puupsikas @ 2007 12 05, 20:01)
tavo pačios darbelis?  blink.gif  nuostabu!

Neee...ne mano lotuliukas.gif nors velniškai tokio norėčiau wub.gif margarita_nom jau nurodė iš kur jis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lygna @ 2007 12 06, 12:39)
Turiu jums liemenes ir dar kai ko ideju, deja neturiu schemutes
, gal patiks 4u.gif

http://s226.photobuc...tosliemenes.jpg

http://s226.photobuc...=LastScan-1.jpg

            Sekmes 4u.gif



oho ispudinga labai grazu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2007 12 06, 10:36)
ir as noreciau to balto rastelio, ir dar gal patartumet kokiais siulais megzti, nes as nesu zinovas tais dalykeleis  smile.gif

yra visi balto rašteliai kitam puslapyje kur paveikslą radai mirksiukas.gif t.y. 2 ar 3 šitos temos psl.
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 12 04, 22:57)
Sveikos mergytes smile.gif metu jum nerealu pavyzduka ir viliuos gal kuri zinos rasteli jo  wub.gif



g.gif man panašus raštelis į šį g.gif
user posted image
Atsakyti


Sveikutės, labai gražus pirmas megztinukas, pamačiau ir stovi akyse, bet be schemų tikriausiai neįveiksiu. Gal kas turi ir gali pasidalinti,būsiu dėkinga.
tokia buvo idėja

user posted image

tokia darbo eiga

user posted image

o vat toks vat rezultatas
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
[/quote]
Atsakyti
[quote=milene,2007 12 07, 11:23]
Sveikutės, labai gražus pirmas megztinukas, pamačiau ir stovi akyse, bet be schemų tikriausiai neįveiksiu. Gal kas turi ir gali pasidalinti,būsiu dėkinga.
tokia buvo idėja

user posted image
[/quote]
[/quote]

prie sio megztuko dar turiu toki paveiksliuka issisaugojus, bet cia ne schema...

user posted image
Atsakyti
Reikia patarimo help.gif
Kas mezge ta megztinuka is serialo?Na kur tarpais vienas siulas paliekamas ir narpliojama tik plonu?
Atrodo pribrendau tokiam bandymui,bet nelabai suprantu:jeigu viena siula palieki,vadinasi ji kabinsi grizdama nuo tos pat vietos?Tada gaunasi kiauros akys tik is vieno arba kito sono?O jeigu nori kazkur per viduri,tada siula jau reikia pririst,kai baigi kiaurasias?Tada daug mazgeliu lieka?
Patarkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2007 12 07, 14:56)
Reikia patarimo help.gif
Kas mezge ta megztinuka is serialo?Na kur tarpais vienas siulas paliekamas ir narpliojama tik plonu?
Atrodo pribrendau tokiam bandymui,bet nelabai suprantu:jeigu viena siula palieki,vadinasi ji kabinsi grizdama nuo tos pat vietos?Tada gaunasi kiauros akys tik is vieno arba kito sono?O jeigu nori kazkur per viduri,tada siula jau reikia pririst,kai baigi kiaurasias?Tada daug mazgeliu lieka?
Patarkit ax.gif


Aš aš flirt.gif ir dar Kakošėlio mama. Tai mezgiau pastoviai su trim arba keturiais siulais. Visada kartu aisku ejo ir plonas siulas. Is pradziu su plonu ir storesniu pamezgu, paskui nuimu storaji, mezgu tik su plonu, paskui prijungiu jau kita stora (kad nebutu surisimu ir mazgeliu), griztu atgal palieku storaji, mezgu vel tik su plonu, o paskui jau pirjungiu ta storaji, kur is pat pradziu buvau paemusi. Na nežinau ar supratai ką nors g.gif
Atsakyti
Nu kazka blink.gif bet vistiek kur prijungi ta kita stora,ji kazkaip vistiek pritvirtini g.gif Vistiek mazgai gaunasi.Nu durna galva.Nedaeina doh.gif
Atsakyti
[quote=Mylia,2007 12 07, 13:07]
[/quote]
prie sio megztuko dar turiu toki paveiksliuka issisaugojus, bet cia ne schema...
user posted image
[/quote]

Turiu tik toki issisaugojusi 4u.gif :
schema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 07 gruodžio 2007 - 17:01
QUOTE(kacumota @ 2007 12 07, 15:39)
Nu kazka blink.gif bet vistiek kur prijungi ta kita stora,ji kazkaip vistiek pritvirtini g.gif Vistiek mazgai gaunasi.Nu durna galva.Nedaeina doh.gif


Aš suprantu,kad gali pvz iki vidurio numegsti su abiem siūlais,po to mezgi tik su plonu,bet to storo nenutrauki,o palieki kaboti,tada sekančioj eilėj ar dar sekančio iš blogos pusės pridedi .
Atsakyti