Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Sveikos mergaites 4u.gif
Turiu klausima biski ne i tema blush2.gif . Ar yra sansu ismokt megzt pynes ir kiaurarascius is knygos ? Gal kuri taip ismokot? Nes labai noreciau daugiau nei geras-blogas akis moket,bet bijau,kad nebutu be naudos jei knyga nusipirksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 11 29, 11:25)
Sveikos mergaites 4u.gif
Turiu klausima biski ne i tema blush2.gif . Ar yra sansu ismokt megzt pynes ir kiaurarascius is knygos ? Gal kuri taip ismokot? Nes labai noreciau daugiau nei geras-blogas akis moket,bet bijau,kad nebutu be naudos jei knyga nusipirksiu  doh.gif



kai pagrinda moki - tai tada ir tie rastai ne tokie baisus - ti reik nebijot bandyt thumbup.gif

o knygos ne visos aiskios buna... unsure.gif reik labai gerai pasidomet pries perkant... ax.gif

as pradzia padariau su senom -- dar tarybiniu laiku knygom... ax.gif o dabar internete galima rast tu visokiu rastu...

zodziu reik gerai apsigalvot ar verta... 4u.gif
Atsakyti
jurgitasta, as kaip tik is knygu dar mokykliniam amziuj ir ismokau tuos rastus megzti. Pynes ivaldytos, bet va - kiaurarascio kazkaip nepradejau bandyt ir net dabar bijau prie jo liestis smile.gif . O knygos yra puiku, ypac pavartyk ka is senu leidimu rasi, manau, kad ten viskas daug aiskiau aprasyta nei dabartiniai leidimai
Atsakyti
Labas mezgejelės.Noriu ir aš savo darbelį parodyti.Norėjau nusimegsto trumpą liemenę.Parduotuvėje klausiau pardavėjos,kiek reikia maždaug siūlų doh.gif Kiek anksčiau esu pirkusi,visur super patardavo.O dabar iš nupirktų siūlų nusimezgiau dvi liemenes ir dar dukrai mezgu doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (mirtise): 29 lapkričio 2007 - 12:40
Dailiai numegzta thumbup.gif spalva labai grazi, bet modeliai ne mano stiliaus.... Ta antroji jei butu iki juosmens tai butu ai ai kaip grazu... biggrin.gif Bet cia juk skonio reikalas, a ne? ax.gif O prie kokiu rubu tokias trumpas lemenes nesioji, mirtise?
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 11 29, 11:25)
Sveikos mergaites 4u.gif
Turiu klausima biski ne i tema blush2.gif . Ar yra sansu ismokt megzt pynes ir kiaurarascius is knygos ? Gal kuri taip ismokot? Nes labai noreciau daugiau nei geras-blogas akis moket,bet bijau,kad nebutu be naudos jei knyga nusipirksiu  doh.gif


as tik taip ir ismokau
visi rastai knygose juk buna aprasyti
tiik ismoksti skaityt rasto sutartinisu zenklus ir pirmyn
ten dar ir su paveiksliukais parodoma
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 11 29, 13:25)
Sveikos mergaites 4u.gif
Turiu klausima biski ne i tema blush2.gif . Ar yra sansu ismokt megzt pynes ir kiaurarascius is knygos ? Gal kuri taip ismokot? Nes labai noreciau daugiau nei geras-blogas akis moket,bet bijau,kad nebutu be naudos jei knyga nusipirksiu  doh.gif


Taip, aš būtent ir išmokau megzti iš lietuviškų senovinių knygų viską viską- ir sudėtingus kiauraraščius , ir sudėtingus raštus su pynėm, ir "margus " raštus iš daug spalvų. mirksiukas.gif Dabar jau nebereikia jokio vertimo, svarbu būtų aiški shema. Viską lemia patirtis, taip - reikia bandyti bandyti ir tikrai gausis (čia kaip ir su kompiuteriu- nereikia bijoti)
Tik manau,kad šis užsiėmimas turi patikti, nes jeigu tu megzi vien tik dėl rezultato, ir nervuosis, kad tau greitai ir gražiai nesigauna, tai manau, kad nieko gero neišeis blush2.gif
Kalbu taip, nes turiu jau nemenką- 26 metų mezgimo patirtį doh.gif
SĖKMĖS ir KANTRYBĖS drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz padrasinimus , jums po 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif . Kai grysiu i lietuva eisiu ieskoti knygu apie mezgima bigsmile.gif ,ir labai tikiuosi, kad nebusiu vepla ir anksciau ar veliau ismoksiu megzti taip kaip jus doh.gif .
Mirtise,saunios liemenes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2007 11 29, 12:46)
Dailiai numegzta  thumbup.gif  spalva labai grazi, bet modeliai ne mano stiliaus.... Ta antroji jei butu iki juosmens tai butu ai ai kaip grazu... biggrin.gif Bet cia juk skonio reikalas, a ne?  ax.gif O prie kokiu rubu tokias trumpas lemenes nesioji, mirtise?


Ačiū už pagyrimus biggrin.gif Ta antra liemenė,kai mezgiau,atrodė ilgesnė,bet kai susiuvau ,sutrumpėjo g.gif Ją vadinu liemenuku biggrin.gif Nešioju su šia palaidine ar golfas čia g.gif
prie džinsų arba kaprių mirksiukas.gif
Ta pirma,tai labiau dėl šilumos po striuke.Nemėgstu storai prisirengti,o čia pats tas thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif mirtise, sauniai pavadinai antraja savo liemene smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2007 11 29, 14:05)
Aciu merginos uz padrasinimus , jums po  4u.gif  4u.gif  4u.gif  biggrin.gif . Kai grysiu i lietuva eisiu ieskoti knygu apie mezgima  bigsmile.gif ,ir labai tikiuosi, kad nebusiu vepla ir anksciau ar veliau ismoksiu megzti taip kaip jus  doh.gif .
Mirtise,saunios liemenes  mirksiukas.gif

Drąsiai pirk ir mokykis iš knygų. Aš išmokau iš labai senos mamos mezgimo knygos. Dar iš pokario laikų ax.gif Kuo senesnė knyga, tuo aiškiau parašyta.Sėkmės biggrin.gif
Atsakyti
Dar vienas megztukas is lietuvisko zurnalo rolleyes.gif . Man tai ne stebuklas,bet kam nors gal patiks mirksiukas.gif
user posted image
O cia jo schemute
user posted image
Atsakyti