Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Vigilyte laaaabai dailus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
stai mano megstukas
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=laimike,2007 11 26, 11:45]
stai mano megstukas
user posted image

SUPER!!!!! SUPER!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Gal gali išduoti technikos paslapčių mirksiukas.gif /? Pagrinda megztas virbalais, o rankovės ir "apykaklė" kabliuku? Ir iš kokių čia siūlų?

Atsakyti
[quote=ai-and-ai,2007 11 26, 11:07]
[quote=laimike,2007 11 26, 11:45]
stai mano megstukas
user posted image


[/quote]
nu labai fainas, labai spalva graži wub.gif , o kaip apsirengus atrodo, gal nuotraukytę galima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimike @ 2007 11 26, 09:45)
stai mano megstukas
[url=http://imageshack.us][img]


labai labai grazu
o jau spalva wub.gif
Atsakyti
Vigilyte 4u.gif ir Laimike 4u.gif nuostabūs darbeliai 4u.gif Laukiam ir toliau siurprizu 4u.gif Šaunios mamytės 4u.gif
Atsakyti
ačiū už gražius pagyrimus 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimike @ 2007 11 26, 10:45)
stai mano megstukas
user posted image
user posted image

Labai dailus ir originalus tavo megztukas thumbup.gif O spalvyte tiesiog PASAKA thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
norėčiau jūsų pagalbos blush2.gif
Kažkurioje temoje anksčiau buvo vienos megztos liemenės modeliukas, ji kaip korsetas, be petnešų. Deja tada neišsisaugojau, o dabar nerandu doh.gif . Tad gal kuri turite kartais išsisaugojusi modeliuką?man labai jos reikia ax.gif
Atsakyti
Gal kas turite šio megztinuko aprašymą platesnį, aš turiu tik vieną lapą ir tai neaiškų blush2.gif
http://public.fotki..../megztinis.html
Atsakyti
QUOTE(Janina @ 2007 11 26, 13:25)
Sveikos,
norėčiau jūsų pagalbos blush2.gif
Kažkurioje temoje anksčiau buvo vienos megztos liemenės modeliukas, ji kaip korsetas, be petnešų. Deja tada neišsisaugojau, o dabar nerandu doh.gif . Tad gal kuri turite kartais išsisaugojusi modeliuką?man labai jos reikia ax.gif


user posted image

Ar sito modeliuko ieskojai? mirksiukas.gif

O dabar noriu parodyt savo megstuka, kuri jau pora kart ir uzsidejus buvau- paprastas, bet siltas ir patogus. blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 26 lapkričio 2007 - 16:53
na labai gražus
Atsakyti