Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(angulyte @ 2007 10 26, 16:39)
Sveikos. Man tas baltas LABAI LABAI  thumbup.gif . Bet  ziuriu diskutuojat del ilgio-man asmeniskai tai ale sukneles graziau  ax.gif Ir...kaip mano vaikas sako-PASKUTINIS MADOS KLYKSMAS  lotuliukas.gif
P.s. Ar galetumet imesti to balto rasteli?

Čia viskas, ką turiu apie baltą 4u.gif
Aišku, kai ką reikia pakoreuoti pagal savo figūrą ir megztuko ilgį mirksiukas.gif

user posted image
user posted image

o aš dabar mezgu tokį variantą:
user posted image

dar paveiksliukas iš arti, galima pažiūrėt, akis paskaičiuot:
user posted image
Atsakyti
nu jau del zalio teks paciai paieskoti kaip su tomis pynemis padaryti,paeksperimentuosiu blush2.gif
Atsakyti
Na va ir nauji namuciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 10 26, 19:34)
nu jau del zalio teks paciai paieskoti kaip su tomis pynemis padaryti,paeksperimentuosiu blush2.gif

man tai tos pynės panašios į balto tas, kur liemuo visas, tai gali panaudot user posted image tik tam žaliam jos eina į viršų, o baltam žemyn 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2007 10 26, 22:01)
man tai tos pynės panašios į balto tas, kur liemuo visas, tai gali panaudot user posted image tik tam žaliam jos eina į viršų, o baltam žemyn  4u.gif


TAI JEI TESISINGAI TAVE SUPRATAU JI REIKIA NUO VIRSAUS PRADETI MEGZTI?TAI TADA JAUCIU MEN IKANDAMAS verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 10 26, 22:08)
TAI JEI TESISINGAI TAVE SUPRATAU JI REIKIA NUO VIRSAUS PRADETI MEGZTI?TAI TADA JAUCIU MEN IKANDAMAS verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

nesuprantu, apie kurį kalbi blush2.gif baltas tai mezgamas nuo viršaus žemyn, o žalias nuo apačios į viršų ok.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2007 10 26, 22:25)
nesuprantu, apie kurį kalbi  blush2.gif  baltas tai mezgamas nuo viršaus žemyn, o žalias nuo apačios į viršų  ok.gif


a viskas aisku doh.gif o as jau galvojau kad nieko nebeiseis blush2.gif as apie zalia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *irma*: 26 spalio 2007 - 21:42
QUOTE(*irma* @ 2007 10 26, 22:35)
a viskas aisku doh.gif o as jau galvojau kad nieko nebeiseis blush2.gif as apie zalia ax.gif

Jis tikrai nesudėtingas irnesakyk.gif numezgi apačią stulpeliais, o paskui jau tos pynės 4u.gif jei megsi, tai paskui pasirodyk, kaip išėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2007 10 26, 22:42)
Jis tikrai nesudėtingas  irnesakyk.gif numezgi apačią stulpeliais, o paskui jau tos pynės  4u.gif  jei megsi, tai paskui pasirodyk, kaip išėjo  mirksiukas.gif


butinai,reiks dabar ziureti kazkokius mielus sirdziai siuliukus rasti nusipirkti ax.gif o kazin is kokiu geriausei butu megzti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 10 26, 22:47)
butinai,reiks dabar ziureti kazkokius mielus sirdziai siuliukus rasti nusipirkti ax.gif o kazin is kokiu geriausei butu megzti? ax.gif

Žiūrint ar šilto nori mastau.gif Aš tai megzčiau iš merino vilnos, ji buna švelni (negriaužia) ir šilta suprantama 4u.gif ir siūlai nestori bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2007 10 26, 22:51)
Žiūrint ar šilto nori  mastau.gif Aš tai megzčiau iš merino vilnos, ji buna švelni (negriaužia) ir šilta suprantama  4u.gif  ir siūlai nestori  bigsmile.gif


taip noreciau silto smile.gif reiks paieskoti aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 10 26, 22:54)
taip noreciau silto smile.gif reiks paieskoti aciu labai 4u.gif

Prašom ir sėkmės didis.gif 4u.gif
Atsakyti