Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Aciu visoms drinks_cheers.gif gavau ikvepimo kuo greiciau pradeti nauja darbeli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kvikte @ 2007 11 18, 14:11)
sveikos mezgėjėlės,

Praietą savaitę vartydama visas moteriškų modelių temas buvau radusio megztinuką, bet kažkodėl neišsisaugojau. tai gal kuri pagal aprašymą suprasit ko ieškau ir galėsit padėti. 4u.gif
Ieškai megztinuko, labiau panašaus į paltuką. yra mezgamas didelis kvadratas ir jame daromos skylės rankovėms. rankovės mezgamos atskiria ir po to įsiūnamos. tas paltukas be sagu, tiesiog galima labai įvairiai jį susisiausti ir kokia sage susisegti.
Būsiu labai dėkinga už pagalbą 4u.gif


Manau, kad turiu šį megztinuką išsisaugojusi (nuotraukytę turiu ir ilgojo, o išmatavimus tik trumpojo, bet viskas tas pat tik ilgis skiriasi mirksiukas.gif ), tačiau Word dokumente, o darbo kompe nėra kur perkelti, kad būtų atskira nuotraukytė, todėl negaliu i fotki.com įkelti, o į čia taip pat negaliu kelti, nes neturiu 100 žinučių.
Galiu atsiųsti i emailą, jei dar reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 21 lapkričio 2007 - 11:02
Laba diena,

Radau vieną mielą megztuką, bet kaip ir daugumai išliko problema...
gal kuri iš jūsų padėtumėte perprasti viršutinę mezginio dalį? smile.gif
megztukas
Atsakyti
O man sitas koooooks grazus bigsmile.gif wub.gif . Bet deja deja, ne mano nosiai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitasta: 21 lapkričio 2007 - 15:58
QUOTE(jurgitasta @ 2007 11 21, 16:58)
O man sitas  koooooks grazus  bigsmile.gif  wub.gif . Bet deja deja, ne mano nosiai  verysad.gif

aha, labai gražus wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(yzzy @ 2007 11 21, 17:40)
Laba diena,

Radau vieną mielą megztuką, bet kaip ir daugumai išliko problema...
gal kuri iš jūsų padėtumėte perprasti viršutinę mezginio dalį? smile.gif
megztukas

Sekančiam puslapyje yra šio rausvo megztuko mezgimo schema.
Papildyta:
QUOTE(jurgitasta @ 2007 11 21, 17:58)
O man sitas  koooooks grazus  bigsmile.gif  wub.gif . Bet deja deja, ne mano nosiai  verysad.gif

O kodėl nuleidai rankas? Megztukas gražus, tai bandyk, mezgimas paprastas, yra aprašymas kiauraraščio nedaug, tik reikia megzti plonais virbalais. Kai numegsi, pamatysi , kad neblogesnis negu modelis.
Atsakyti
QUOTE(tetulė @ 2007 11 21, 18:17)
O kodėl nuleidai rankas? Megztukas gražus, tai bandyk, mezgimas paprastas, yra aprašymas kiauraraščio nedaug, tik reikia megzti plonais virbalais. Kai numegsi, pamatysi , kad neblogesnis negu modelis.



Aciu tau tetule ,uz padrasinima 4u.gif ,tik kad megzt moku geromis-blogomis akimis. Nors turiu svajoniu ismokt megzt ir kiaurarasciu blush2.gif . Gal kada nors ir as galesiu dziaugtis tokiu grazumu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitasta: 21 lapkričio 2007 - 18:23
Sveikos merginos, saunuoles, graziai dirbat.Pabandysiu ir as savo darbeli ikelti, kuris gavosi kiek kitoks nei originale pamatytas, megzta be schemu.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kentaure: 22 lapkričio 2007 - 14:29
QUOTE(Kentaure @ 2007 11 22, 15:25)
Sveikos merginos, saunuoles, graziai dirbat.Pabandysiu ir as savo darbeli ikelti, kuris gavosi kiek kitoks nei originale pamatytas, megzta be schemu.

[img=http://img150.imageshack.us/img150/9920/img1310sumazintavb2.jpg]

kentaure, kaip gražu wub.gif thumbup.gif Labai gražiai įstatytos rankovės, o apačią ir rankogalius kaip originaliai sugalvojai! yahoo.gif
Papildyta:
spalytė - jėga drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2007 11 22, 15:25)
Sveikos merginos, saunuoles, graziai dirbat.Pabandysiu ir as savo darbeli ikelti, kuris gavosi kiek kitoks nei originale pamatytas, megzta be schemu.

user posted image


Labai gražus wub.gif
O gal kas nors schemutę turite reglano rankovių blush2.gif Žinau, turbut po vieną akį reikia nuleidinėti ax.gif
Atsakyti
O kaip tokią apačią garbanotą padarei? ax.gif
Turbūt daugiau akių reikia uždėti pradžioj g.gif
Labai gražiai atrodo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kvikte @ 2007 11 18, 14:11)
sveikos mezgėjėlės,

Praietą savaitę vartydama visas moteriškų modelių temas buvau radusio megztinuką, bet kažkodėl neišsisaugojau. tai gal kuri pagal aprašymą suprasit ko ieškau ir galėsit padėti. 4u.gif
Ieškai megztinuko, labiau panašaus į paltuką. yra mezgamas didelis kvadratas ir jame daromos skylės rankovėms. rankovės mezgamos atskiria ir po to įsiūnamos. tas paltukas be sagu, tiesiog galima labai įvairiai jį susisiausti ir kokia sage susisegti.
Būsiu labai dėkinga už pagalbą 4u.gif


Nežinau ar dar reikia. Pamėginau namie nukopijuoti iš wordinio dokumento nuotraukytes, kokybė suprastėjo, bet išmatavimai matosi. Daug mokslo nereikia čia ax.gif Man atrodo šiame forume yra šitos nuotraukytės mirksiukas.gif
http://public.fotki....i/paltukas.html
http://public.fotki....iai/schema.html
Atsakyti
QUOTE(Kentaure @ 2007 11 22, 16:25)
Sveikos merginos, saunuoles, graziai dirbat.Pabandysiu ir as savo darbeli ikelti, kuris gavosi kiek kitoks nei originale pamatytas, megzta be schemu.



Vau koks megztukas,pasaka wub.gif thumbup.gif . bet spalvyte tai is vis superine bigsmile.gif
Atsakyti