Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Sveikutes,labai noriu nusimegzt ilga liemene,net nezinau kaip cvia apibudinus geriau g.gif Na,ji turetu but ant platoku petneseliu,tiesi,prigludusi,zemiau uzpakalio,rodos kazkas panasaus biggrin.gif Dar gal visai tiktu platus megztas dirzas kaip aksesuaras.Gal kuri matet toki modeliuka,arba pati esat kazka panasaus mezgus,padekit man neprofesionalei,bet norinciai siltai ir stilingai ziemavot mirksiukas.gif
Atsakyti
akims paganyti mirksiukas.gif user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Radha @ 2007 11 12, 17:49)
Didesneje schemoje irgi nelabai matosi, tai as dariau pynes i kaire puse (nes kitaip pyniu ir nemoku daryti  blush2.gif )


Tai as pavarijuosiu i abi puses 4u.gif . Nors jis dar eileje lauks koki menesi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 12 lapkričio 2007 - 18:03
Sveikos merginos,

Gal kur matėte, kokį gražų pavyzdį kaip nusimegzti megztini ir šaliką iš juodų siūlų (vilna su šilku).
Būčiau labai dėkinga už pagalbą.
Atsakyti
QUOTE(Vasarasta @ 2007 11 13, 12:56)
Sveikos merginos,

Gal kur matėte, kokį gražų pavyzdį kaip nusimegzti megztini ir šaliką iš juodų siūlų (vilna su šilku).
Būčiau labai dėkinga už pagalbą.


A tai pavyzdys irgi butinai juodas turi but? Nu taigis issirink koki grazu modeliuka (kuriu cia apstu, netingek pasivartyt) ir pirmyn, ar juoda ar geltona lotuliukas.gif Nors mezgant is juodu geriau koki papratesni rasta, nes labai akis vargina gudziais ziemos vakarais.. doh.gif
Atsakyti
Kažkaip juodų modelių labai mažai, šviesus gali gražiai atrodyti, o juodas taip toli gražu neatrodys.
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2007 11 12, 18:11)
Sveikutes,labai noriu nusimegzt ilga liemene,net nezinau kaip cvia apibudinus geriau g.gif Na,ji turetu but ant platoku petneseliu,tiesi,prigludusi,zemiau uzpakalio,rodos kazkas panasaus biggrin.gif Dar gal visai tiktu platus megztas dirzas kaip aksesuaras.Gal kuri matet toki modeliuka,arba pati esat kazka panasaus mezgus,padekit man neprofesionalei,bet norinciai siltai ir stilingai ziemavot  mirksiukas.gif

Gal tokia tiks smile.gif tik aprašymo neturiu

user posted image
Atsakyti
čia jau panašiau į sarafaniuką
Atsakyti
Man sitas visai nieko, manau taip galima atnaujinti ir sena koki ruba, tik cia turbut siuvineta:user posted image
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2007 11 14, 01:10)
čia jau panašiau į sarafaniuką

Na šiaip ir aš taip manyčiau mirksiukas.gif , bet numezgus trumpesnę būtų galima pavadinti ir liemene tongue.gif
Atsakyti
O cia mano sekantis mezginys bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Radha @ 2007 11 14, 17:41)
O cia mano sekantis mezginys  bigsmile.gif
user posted image

man toks stilius kažkaip primena tą Kerę iš Sexas ir miestas - ji ten visokių fitifliuškų mėgėja doh.gif
Atsakyti