Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Miglute @ 2007 11 10, 12:36)
Dar ne, bet manau įveikčiau -  neatrodo super sudėtinga biggrin.gif . Čia forume daug ko išmokau, o mezgu jau > negu 10 metų. Kantrybės užteks, tikiuosi  ax.gif  O dėl tokio rezultato verta paprakaituoti...  Tik va, kiek siūlų pirkti  g.gif
Rife - darbelis  thumbup.gif

na tada aš lauksiu kol tu padarysi 4u.gif nemanau kad labai daug siulu reiketu.. g.gif as bandziau daryt tas gelytes tai man nieko nesigavo..susinervavau ir numečau i šona.. verysad.gif bet jei tau išeis tikiuos tu mane pamokinsi 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 11 10, 12:59)
na tada aš lauksiu kol tu padarysi 4u.gif  nemanau kad labai daug siulu reiketu.. g.gif  as bandziau daryt tas gelytes tai man nieko nesigavo..susinervavau ir numečau i šona.. verysad.gif  bet jei tau išeis tikiuos tu mane pamokinsi  4u.gif  wub.gif



Atrodo įkliuvau biggrin.gif . Tai jau dabar nebus kur dingti, teks daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2007 11 10, 13:20)
Atrodo įkliuvau  biggrin.gif . Tai jau dabar nebus kur dingti, teks daryti  biggrin.gif

as visas viltis i tave dedu ax.gif
Atsakyti
Labai dailiai nunertas raudonas megstukas tikra šaunuolė mezgėjėlė linkiu ir toliau stebinti mus puikiais darbeliais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ai-and-ai @ 2007 11 10, 12:48)
Na tikrai labai labai fainai atrodo thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif !!!!!!
Noriu paklaust - ar rankovės su priekiu ir nugara ties pažastimis kiek nors susisiuva, ar iš karto jungiasi su ta skersa detale? ( nežinau ar aiškiai paklausiau? blush2.gif ) Ir kaip patogumo atžvilgiu ta vieta, ar netraukia kai pakeli rankas?

Nugara, priekis ir rankovės megztos be siūlių- apvaliai ir prijungtos prie skersos pynės.
Dėl patogumo tai niekas nieko nevaržo.

Papildyta:
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 09, 23:11)
nu Rife, tu ir šaunuolė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . O iš kokių siūliukų mezgei ir kiek reikėjo ?


Ačiū ačiū
Mezgiau ir 100 proc vilnos, kadangi ilgokas ir daug pynių -tai 700 gr.
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2007 11 10, 12:36)
i...  Tik va, kiek siūlų pirkti 
Rife - darbelis  thumbup.gif

Pirk tiek ir tokių, kurių bet kada galėtum dasipirkt mirksiukas.gif

Atsakyti
As mezgiau toki modeliuka:
user posted image
Veliau bandysiu ikelti nuotraukyte kaip gavosi naturoj ax.gif
Atsakyti
Laukiam laukiam smile.gif


ps nerealus raudonas megztinis.... thumbup.gif su tokiu ir į teatrą ir šiaip pasivaikščioti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Radha @ 2007 11 10, 20:20)
As mezgiau toki modeliuka:
Veliau bandysiu ikelti nuotraukyte kaip gavosi naturoj  ax.gif



Gal ir schemutę galėtumėte įkelti?
Atsakyti
Bandau kelti schemas:
user posted image
user posted image
user posted image
As mezgiau truputi sumazinus akiu skaiciu, ir is ryskiai raudonu siulu. 4u.gif Savo megztuka bandysiu ikelti ryt, nes mano fotikas uzluzo doh.gif Taip norejau pasigirti... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Radha @ 2007 11 11, 15:58)
Bandau kelti schemas:
[user posted image


O gal pynių schemutė aiškesnė būtų, nes nelabai matosi į kurią pysę jas sukti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2007 11 12, 10:12)
O gal pynių schemutė aiškesnė būtų, nes nelabai matosi į kurią pysę jas sukti  4u.gif

Didesneje schemoje irgi nelabai matosi, tai as dariau pynes i kaire puse (nes kitaip pyniu ir nemoku daryti blush2.gif )
Atsakyti