Įkraunama...
Įkraunama...

18 gimtadienis

Sveiki,

man yra teke tevu pageidavimu per ju merginos 18gimtadieni nuosavame name atsivezus garso aparatura ir apsvietima vesti diskoteka. Kitaip tariant, namai virto naktiniu klubu smile.gif
Atsakyti
Pilnameystes proga padovanot trilitriaka uzvakuota smile.gif o viduj sudet viska ko gali prireikti sulaukus pilnametystes smile.gif) o cia pagal fantazija ir finansines galimybes... Dar galima prie kiekvieno daikciuko prikabnt po lapeli su mintim, kam tas daiktas us reikalingas 4u.gif

arba padaryt pvz taip. gimtadienio diena iteikti laiska, kuriame kzka parassyt tokio kad sekant laisku rasti dovana :DDD padaryt toki kaip uzuominu sekiojima, pvz, laiptinej dezutej pasto, po akmenim kur kieme sekandti ir pan. kol prieina paskutine stotele pvz dovana pas kaimyne arba kokiam kioskelyje paprasyt palaikyti biggrin.gifD na cia kas megsta fun kad butu..

ka cia dar...
siaip geru dovanu originaliu yra dovanu pardose, kur visokiu nesamoniu yra smile.gif) o siaip bent jau siai dienai pastebejau, kad visiem dabar smagiausia gerai paselti smile.gif))

o ka veikt per gimtadieni?prigalvot galima zaidimu, pvz surinkt tu metu zymiausius faktus, kas gime kas populiarumo virsunej buvo, koks filmas pastatytas, muzikini klausima su tu metu top buvusiom dainom...ir turet prizu smile.gif))

Arba siaip duot uzduociu kazkokiu smile.gif gal ka prisiminsiu idomaus, parasysiu smile.gif

tikiuos rasit ka idomaus is cia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kami (: @ 2010 09 29, 19:35)
drugys333- tai galima visko prigalvoti. visokiausių žaidimų skirtų jaunimui, užduočių ir pan.  o tu savo gimtadienį darysi su tema?  smile.gif

na planuoju su tema,tik,kad va merginos tai persirengtu manau mielai,bet dėl vaikinų,,,,nelabai kas gal norėtu,,,na nežinau,todėl norėtusi tokiso temos,akd būtu galima ir merginoms ir vaikinams nelabai sukti galvų,bet,kad būtų originalu vistiek. g.gif
Atsakyti
drugys333- na, pas mane kažkaip visi noriai sutiko, kad tema būtų. Na, o aš išrinkau temą, kad labai nebūtų sunku sugalvoti, kaip apsirengti. smile.gif
o apie kokią temą galvoji? aš galėčiau patarti. g.gif
beje, jau radai, kur švęsti?
Atsakyti
Sveikos Mielosios, ten mačiau Skorpea įdėjo nuotraukas, kur lyg lipdukai ant šampano. Gal kas nors žino per kokią programą galima padaryti lipduką, kaip ant šampano kakliuko kur būna.? : }
Atsakyti
padovanok jam romantiska nakti smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Kami (: @ 2010 11 03, 18:54)
drugys333- na, pas mane kažkaip visi noriai sutiko, kad tema būtų. Na, o aš išrinkau temą, kad labai nebūtų sunku sugalvoti, kaip apsirengti.  smile.gif
o apie kokią temą galvoji? aš galėčiau patarti.  g.gif
beje, jau radai, kur švęsti?

kur švesti radau,pas tetą sode,ten didelis namas,bus puiki vieta.dėl įdėjų,tai net nžn.ko tik negalvojau,,,mokyklinukai,kad visi persirengia moksleiviais,sienas kokiom raidem iškabiname ir panašiai,,,,paskui galvojau apie juodai balta ar dar kokias spalvas,kad gimtadienyje dominuotu tik tos spalvos,ir,kad svečiai ateitu tik taip apsirenge,,,na nžn.galvoju ir galvoju,bet ,kad kažką nuspresčiau,,,deja..... doh.gif
Atsakyti
16 gimtadienio proga dovanojau krikšto dukrai Fotosesiją ir albumą rankų darbo. Labai patiko thumbup.gif liks visam gyvenimui. O dabar 18, nebežinau ką dovanot doh.gif Papuošalų nenešioja, visko turi, o noris, kad liktų prisiminimas g.gif
Papildyta:
Beja, jei pvz draugai sveikina, galima sugalvot visko, kaip va man dabar per 30 padovanojo, tiktų ir 18: seilinuką, barškaliuką, kad pagaliau jais atsidžiaugčiau ir jau paslėpčiau, seilinuką, kad nebenešiočiau ir būtų paskutinis, vėjo malūnėlį, čiulptuką su vyrišku organu, vaikišką spalvinimo knygelę paspalvintą jau gerokai 3 metų vaikams ir žurnalą "Moteris", kad pagaliau išaugčiau iš to vaikiškumo. Pusserė čia man sugalvojo, pareikšdama prie stalo, kad atvažiavo pas mane anksčiau į svečius pračekint ir rado visus tuos žaislus, kad va ką aš veikiu namuose, kad dar žaidžiu, tai prie visų man padarė gėdą papasakodama ir tikis, kad dabar čiulpsių tokį čiulptuką, skaitysiu rimtus žurnalus.
Atsakyti
Heeey gal galit pagelbėt?? Mano mylimosios 18 gimtadienis jau už trijų dienų kai paklausiau ko nori pasakė kad nori praleisti dieną kartu su manimi .. bet yra bėda tame kad neįsivazduoju kai pta dieną praleisti taip akd ji būtų kažkuo įpatinga. buvau sugalvojęs pasijodinėjimą žirgais, apsilankyt nuotykių parke ir pan...bet kai toks oras tai manau tai nebūtų labai didelis malonumas,tikėjausi kad bus šilčiau ir kažkaip neimiau to i galvą visai,bet dabar visai pasimečiau... šiaip galvoju apie 18 užduočių tai dienai..gal galit padėt jas sudaryti?? ar šeip kanors dar pasiūlyti?
Atsakyti
QUOTE(marsas @ 2011 03 24, 15:50)
Heeey gal galit pagelbėt?? Mano mylimosios  18 gimtadienis  jau už trijų dienų kai paklausiau ko nori pasakė kad nori praleisti dieną kartu su manimi .. bet  yra bėda tame kad neįsivazduoju kai pta dieną praleisti taip akd ji būtų kažkuo įpatinga. buvau sugalvojęs pasijodinėjimą žirgais, apsilankyt nuotykių parke  ir pan...bet kai toks oras tai manau tai nebūtų labai didelis malonumas,tikėjausi kad bus šilčiau ir kažkaip neimiau to i galvą visai,bet dabar visai pasimečiau... šiaip galvoju apie 18 užduočių tai dienai..gal galit padėt jas sudaryti?? ar šeip kanors dar pasiūlyti?


Nuvazuokit, kur ji nebuvo bet noretu smile.gif Sunku kazka patart kai nezinau galimybiu.
As visad bandau prisimint ka su tuo zmogum kalbejau, gal jis kazka minejo ko noretu, arba ko noretu. Bet jo, sunku su tais gimtadieniais, sekmes: ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marsas @ 2011 03 24, 15:50)
Heeey gal galit pagelbėt?? Mano mylimosios  18 gimtadienis  jau už trijų dienų kai paklausiau ko nori pasakė kad nori praleisti dieną kartu su manimi .. bet  yra bėda tame kad neįsivazduoju kai pta dieną praleisti taip akd ji būtų kažkuo įpatinga. buvau sugalvojęs pasijodinėjimą žirgais, apsilankyt nuotykių parke  ir pan...bet kai toks oras tai manau tai nebūtų labai didelis malonumas,tikėjausi kad bus šilčiau ir kažkaip neimiau to i galvą visai,bet dabar visai pasimečiau... šiaip galvoju apie 18 užduočių tai dienai..gal galit padėt jas sudaryti?? ar šeip kanors dar pasiūlyti?

Šiaip tai oras bendravimuisu žirgais netrukdo.
Atsakyti
dekui uz palaikyma ir patarimus smile.gif
Atsakyti