Įkraunama...
Įkraunama...

18 gimtadienis

niekaip nesugalvoju ką draugui geriausiam 18 gimtadienio proga padovanot,norėčiau kažką ,kad mane primintų.Ir kartu šmaikštaus..ar šiaip idėjų gl turit?
Atsakyti
O as manau, kad geriausia dovana yra geros emocijos.
Pavyzdziui nueiti i rengini. Ir tam nereikia daug pinigu, nes begale renginiu vyskta nemokamai.
Na tarkim keikviena ketvirtadeini koki nors koncerta rengia "Babilonas II" Panevezyje.
Rytoj Zvagulio "Faina".
Visai smagu nuvaziuoti kazi kur, kur dar nebuvai,(jei nesi is Panevezio).
Nuotykis drinks_cheers.gif thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(giedras_dangus @ 2009 09 09, 10:22)
O as manau, kad geriausia dovana yra geros emocijos.
Pavyzdziui nueiti i rengini. Ir tam nereikia daug pinigu, nes begale renginiu vyskta nemokamai.
Na tarkim keikviena ketvirtadeini koki nors koncerta rengia "Babilonas II" Panevezyje.
Rytoj  "Faina".
Visai smagu nuvaziuoti kazi kur, kur dar nebuvai,(jei nesi is Panevezio).
Nuotykis drinks_cheers.gif  thumbup.gif


Ups. Rytoj dainuos Faina, Erika Nudaitė.
Atsakyti
Mamytės prašau pagalbos. Dukrai už mėnesio sueis 18 metų. Nori, kad mes išnuomuotumem kokia salę kur galėtu švesti jaunimas vienas. Nesame nei senamadiški nei šiuolaikiniai tėvai. Žinome ribas. Bet ten susirinks ir neturinčiu dar 18 metu vaikų g.gif . kaip mums elgtis? ar kontroliuoti juos, ar palikti ramybeje. ar ant stalo dėti silpnus gėrimus(ar iš vis jų nedėti) nors žinau, kad jei mes nedesim tai vis tiek atsiras jų. Aš savo gimtadienį švenčiau su tėvais ir namuose, todėl net nežinau kaip elktis šituo atvėjų.Labai reikia jūsų patarymų 4u.gif
Atsakyti
Daugybe dalyku turetu apspresti Jusu pasirinkima-kiek pasitikit savo dukra, ar pazistat draugus, kurie susirinks, ar kada matet kaip jie elgiasi svesdami kad ir su suaugusiais...Paprastai, svetimoj(isnuomotoj) vietoj jaunimas labiau atsipalaiduoja, jauciasi nevarzomi namu (tevu) aplinkos ir, buna, "isijaucia"... Drauges dukros(pametinukes), svesdamos jauneles 17, sugebejo "del juoko" pridaryti tevams nuostoliu uz pora tukstanciu lt.(ketcupu ispiese sales siena), nors pries tai namuose svesdavo vienos-tevai isvaziuodavo naktinet pas mane biggrin.gif, ir jokiu problemu nekilo... Kadangi nuostoliai buvo tik materialus, per kitos gimtadieni buvo sudaryta sutartis-bus nuostoliu-mokesi is savo santaupu-pamasciusi pasirinko svesti namie ir jokiu bedu nebebuvo...
Atsakyti
aciu uz nuomone 4u.gif
Atsakyti
Priklauso ar gerai pazystte dukros draugus, as pvz draugiskai perspeciau , kad 00.00 atvaziuosiu pasveikinti, paskui dar viena karta, ziurint iki keliu jie planuoja svesti. O del gerimu, tai keblus klausimas, aisku 18 gimtadieniui lyg sampano ir reikia, bet su tais nepilnameciais, atsakomybe krenta ant jusu. Su dukra atvirai pabandykite pasitarti, galite pasakyti, kad ja pasitikite, tik nerimaujate del kitu.
Atsakyti
Aš pritariu prieš tai išsakytom nuomonėm. Savo aštuonioliktą gimtadienį (jis buvo pries beveik keturis metus) švenčiau pas mus sodyboje,pirtelėje. Mano tėvai buvo name, už kokių 10 metrų. Nei manęs nei mano draugų tai visai nevaržė.Tėvai nevaikščiojo ir netikrino. Buvo ir alaus ir šampano, gal dar koks vienas kitas ir stipresnis gėrimas. Bet viskas praėjo labai smagiai ir saugiai bigsmile.gif Manau tai priklauso nuo žmogaus. Ar Jūs pasitikit dukra?..ar ji prieš tai eidavao kur su draugais į panašius vakarėlius, kur būdavo nuomojama patalpa.. kaip viskas ten praeidavo..?ir pan. 4u.gif sekmės apsisprendžiant mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 20 spalio 2009 - 17:15
Is inercijos palik....., niekas kitas nepazysta tavo dukros tik tu, ir pati jauti ant kiek tos kontroles reikia blush2.gif
Atsakyti
as manau, kad ar pasitikesi ar nepasitikesi, bus vis tiek taip, kaip bus... tai geriau pasitiket smile.gif
Atsakyti
na as savo dukra tai pazystu, bet kitu tai ne. g.gif va cia ir problema 4u.gif tikiuosi viskas bus gerai. o ka nupirkti ant stalo padeti? ar sampano ar sidro g.gif
Atsakyti
Aš švenčiau savo 18-aji pirtelėje be tėvų, tik su savo draugais. Tėvai nesikišo ir patenkino mano prašymus kaip dėl maisto, taip ir dėl alkoholio kiekio. Kadangi mano draugai visi vyresni 1-2metais, tai mano gimtadienis buvo vienas iš paskutiniųjų. Tėvai matė, kad prieš tai buvę gimtadieniai vyko be problemų, gal dėl to ir pasitikėjo manimi g.gif
Atsakyti