Įkraunama...
Įkraunama...

Turto dalybos

Labas,kadangi niekur neradau,kaip uzduoti savo klausima,esu priversta rasyti nauja tema.
Ar galiu parduoti buta 2k. be vyro sutikimo,jei vyras yra neveiksnus,nepakaltinamas ir yra gydomas psichiatrineje ligonineje uz sunku nusikaltima?
Ar galiu pardavus musu bendra buta,nupirkti vyrui busta kitame mieste ar priemiesty,kur butai pigesni?
Ar turto dalybose galima vyrui jo dali atiduoti pinigais?
Ar priklauso kokia nors buto dalis ir cia registruotam sunui, 21m.
Esu teismo paskirta vyro globeja.Ar turiu teise atsisakyti priimti vyra is ligonines,turint omeny jo padaryta sunku nusikaltima?
Atsakyti
QUOTE(Ahavina @ 2007 10 24, 15:34)
Labas,kadangi niekur neradau,kaip uzduoti savo klausima,esu priversta rasyti nauja tema.
Ar galiu parduoti buta 2k. be vyro sutikimo,jei vyras yra neveiksnus,nepakaltinamas ir yra gydomas psichiatrineje ligonineje uz sunku nusikaltima?
Ar galiu pardavus musu bendra buta,nupirkti vyrui busta kitame mieste ar priemiesty,kur butai pigesni?
Ar turto dalybose galima vyrui jo dali atiduoti pinigais?
Ar priklauso kokia nors buto dalis ir cia registruotam sunui, 21m.
Esu teismo paskirta vyro globeja.Ar turiu teise atsisakyti priimti vyra is ligonines,turint omeny jo padaryta sunku nusikaltima?

Taip galite atlikti veiksmus už save ir už globotinį. Galite globotinio vardu įgyti kitą nuosavybę. Taip galite vyro dalį padėti į jo vardu atidarytą sąskaitą (vėliau Jūs ja galite disponuoti). vaikams jokia dalis turto nepriklauso ( registracija įtakos neturi).
Iš esmės taip.
Atsakyti