Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pradėti vertinti save?

buvo ir man... kai prisimenu tuos laikus kai parėjusi iš mokslų galvodavau,va šiandien buvau visai drąsi: suskėliau bajerį į temą, nusijuokiau kada reikėjo, atsakiau į klausimą protingai, bet daugiau dienų buvo kai: eina sau...taip nusišnkėjau, o dar nuraudau ne į temą.... tiesą sakant ir dabar kai jau tie mokslai senai baigti, skaičiuoju vakarėlius kurie pasisekė, kurie tik dar labiau įtvirtino nepasitikėjimą savimi... kiek daug reikia mokytis, kad nors po žingsnelį į priekį... blush2.gif
Atsakyti
[quote=spin2liux,2010 02 16, 00:12]
ziauru kad tokio "spyrio" reikejo, buvo tragiskai sunku, dar labiau grimzdau i depresija, bet atsitiesiau, tai atejo su laiku, bet esu jauna, visas gyvenimas pries akis, kad ir kaip buvo sunku, bet pakeliau galva, einu tik i prieki, gyvenu del saves, savo mazojo stebukliuko ir zmoniu kuriuos myliu, kaip sakiau nebera ir niekada nebebus tos naivios mergaiciukes kuri padejo visiems ir galvojo tik apie kitus, visada ieskojau minusu ir trukumu savyje o ne kituose ir ka?... Gana, dabar drasiai galiu pasakyti, kad save myliu, turiu begales geru savybiu, kurias pastebi ir kiti, as esu as, galiausiai pasitikiu savimi ir tikrai MYLIU SAVE :

Faktas, reikia mokintis mylėt save. Per didelis aukojimasis kitiems gali visiškai sutraiškyti. Ypač, jeigu susiduri su egoistais. Patiko patarimas girti save prieš veidrodį. Tik kaip tai padaryti, kad kiti neišgirstų? Bandysiu. Bandykit ir jūs, mielosios. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Motinėlė @ 2010 02 20, 10:52)
Per didelis aukojimasis kitiems gali visiškai sutraiškyti. Ypač, jeigu susiduri su egoistais. Patiko patarimas girti save prieš veidrodį. Tik kaip tai padaryti, kad kiti neišgirstų? Bandysiu. Bandykit ir jūs, mielosios. smile.gif


Labai teisingas sakinys, aš padariau šią klaidč, kai viską dariau dėl kito, o papuoliau ant labai didelio egoisto ir savimylos, deja... Bandysim taisyt šias klaidas, ateityje niekam neleisiu manęs sutrypti, kaip buvau sutrypta, niekam to neleisiu...
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2010 02 20, 10:59)
... ateityje niekam neleisiu manęs sutrypti, kaip buvau sutrypta, niekam to neleisiu...

Kas jus sutrypė?
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2007 11 03, 22:49)
ooooo....čia apie mane blush2.gif


ir apie mane, beje man labai sitas trukdo gyventi, niekaip neina atsipalaiduoti, o dar svetimoj aplinkoj net kunas virpa.
Atsakyti